Alkotox Latvija

Latvia

SAKI «NĒ» ALKOHOLA ATKARĪBAI!

 • - Novērš tieksmi pēc alkohola
 • - Atjauno bojātās aknu šūnas
 • - Izved toksīnus no organisma

Pasūtiet


Šī publikācija koncentrēsies uz problēmu, ar kuru saskaras daudzi cilvēki, bet nezina, kā atrast izeju. Ja šī informācija jums ir būtiska, izlasiet to līdz beigām un dalieties tajā ar draugiem. Daudziem vīriešiem un sievietēm ir problēmas ar alkoholu. Tas visiem sākas vienādi. Sākumā alkohols palīdz atpūsties un mazināt stresu, bet ļoti drīz ir atkarība no tā. Papildus toksiskajai iedarbībai uz ķermeni alkohols iznīcina psiholoģisko veselību. Tas noved pie ģimenes attiecību sagraušanas un pilnīgas indivīda degradācijas Alkotox.

Viens no galvenajiem kļūdainajiem uzskatiem ir uzskats, ka pats varat tikt galā ar problēmu. Statistika apstiprina, ka tikai 12% cilvēku var pārtraukt alkohola lietošanu paši bez jebkādiem palīglīdzekļiem. Ņemot vērā šos datus, zinātnieki ir izstrādājuši Alkotox alkoholisma ārstēšanai. Šis ir inovatīvs produkts, kas palīdzēs ātri un efektīvi atbrīvoties no alkohola atkarības:

 • - Bez ārstiem.
 • - Bez sintētiskām tabletēm.
 • - Bez kodēšanas un hipnozes.
 • - Nekaitē veselībai.

Alkotox - produkts atmest dzeršanu

Alkotox līdzeklis pret alkoholismu - 100% dabīgs un drošs, piliena formas koncentrāts. Formula ir paredzēta alkoholisma profilaksei un ārstēšanai jebkurā stadijā, kā arī toksīnu izvadīšanai no organisma. Šī produkta labvēlīgās īpašības apstiprina kvalitātes sertifikāti un klīnisko pētījumu rezultāti. Pēc ražotāja domām, šis uztura bagātinātājs būtiski atšķiras no konkurentiem un palīdz pilnībā novērst alkohola atkarības sekas mājās. Jums vairs nevajadzēs tērēt milzīgas summas ārstiem un zālēm aptiekās produkts. Tagad jūs varat ātri un viegli sakaut alkoholismu!

Daudzkomponentu uztura bagātinātājs satur tikai augu sastāvdaļas un nav atkarību. Alkoholisma ārstēšanai vai paģiru simptomu novēršanai varat lietot pilienus bez ārsta receptes. Produkts darbojas vairākos virzienos vienlaikus:

 • - Atvieglo abstinences simptomus.
 • - Likvidē vēlmi dzert un izraisa alkohola nepanesamību.
 • - Likvidē iekaisuma procesus organismā.
 • - Atjauno bojātas aknu un smadzeņu šūnas.
 • - Noņem toksīnus un alkohola sabrukšanas produktus.
 • - Stiprina sirds un asinsvadu sistēmu.
 • - Novērš psiholoģisko atkarību no alkoholu saturošu dzērienu lietošanas.
 • - Palielina vietējo imunitāti.
 • - Atgriež skaidrību.
 • - Novērš galvassāpes un apātiju.

Tagad jūs zināt kā tas darbojas, bet vēl svarīgāk ir saprast, kādas ir šī produkta priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem? Augstas veiktspējas noslēpums ir unikāls Alkotox sastāvdaļas. Pilieni satur timiāna ekstraktu, piparmētru ekstraktu, rudzupuķu ekstraktu un piena dadzi. Uztura bagātinātājs satur arī eksotisku sastāvdaļu - Kudzu sakņu ekstraktu. Zinātniskie pētījumi apstiprina, ka šajā saknē esošās vielas var uzlabot garīgo stāvokli un izraisīt nepatiku pret alkoholiskajiem dzērieniem.

Ko saka eksperti Alkotox:

Vairāk nekā 80% manu pacientu meklē palīdzību, kad viņi ir otrajā vai trešajā alkoholisma stadijā. Šādos gadījumos pilnīga veselības atveseļošanās ir daudz grūtāka un ilgāka. Mūsdienās medicīnā tiek izmantotas daudzas dažādas alkoholisma ārstēšanas metodes - no pilinātājiem līdz hipnozei. Mana pieredze rāda, ka vairums tradicionālo metožu nedod labu efektu. Es iesaku Alko Tox produkts atmest dzeršanu visiem maniem klientiem. Tikai vienā ārstēšanas kursā šis uztura bagātinātājs palīdz atbrīvoties no atkarības no alkohola un abstinences simptomiem. Formula lieliski nomierina nervu sistēmu un izvada toksīnus no aknām. Pateicoties dabīgajām sastāvdaļām, šo produktu vīrieši un sievietes, kas vecāki par 18 gadiem, var lietot bez ārsta receptes. Šobrīd tas ir labākais veids, kā atgriezties pilnvērtīgā dzīvē un uz visiem laikiem aizmirst par alkoholu Latvija!

Derīgās īpašības Alkotox

2016. gada decembrī Eiropas zinātnieki veica klīniskos pētījumus, lai izpētītu pilienu labvēlīgo iedarbību. Pētījumā piedalījās 1000 vīriešu un sieviešu vecumā no 21 līdz 49 gadiem. 30 dienu laikā eksperimenta dalībnieki brīvprātīgi lietoja uztura bagātinātāju saskaņā ar ražotāja ieteikumiem. Saskaņā ar testa rezultātiem 75% pacientu tika reģistrēta pilnīga alkoholisma simptomu novēršana. Atlikušie 25% ievērojami samazināja patērētā alkohola daudzumu un atbrīvojās no abstinences simptomiem. Zinātnieki novēroja arī ievērojami uzlabotu veselības stāvokli 98% brīvprātīgo. Sāpes labajā pusē pazuda un aknu darbība normalizējās. Pēcpārbaudes pētījums pēc 6 mēnešiem apstiprināja, ka mazāk nekā 1% eksperimenta dalībnieku atkal sāka dzert. 99% gadījumu alkoholisma problēma ir pagātne. Uzvara pār alkoholismu ir jūsu rokās! Izmantojiet šo unikālo iespēju!

Lietošanas metode:

Instrukcijās norādīts, ka uztura bagātinātājs ir paredzēts ikdienas lietošanai 4 nedēļu kursam. Ja nepieciešams, kursa ilgumu var palielināt līdz 8 nedēļām. Ievērojiet noteikto dienas devu un nepārsniedziet to. Pievērsiet uzmanību Alkotox foto oriģinālajam iepakojumam. Sargieties no viltojumiem. Produkts ir piemērots lietošanai tikai cilvēkiem, kas vecāki par 21 gadu.

Kur nopirkt Latvijā?

Pašlaik neiespējami Alkotox nopirkt aptiekā. Pircēji var veikt pasūtījumu tikai ražotāja oficiālajā vietnē un saņemt paku 14 dienu laikā. Jauniem klientiem atlaide -50%. Tagad Alkotox cena ir visienesīgākais!

Pasūtiet šo produktu un prātīgi apskatiet dzīvi!