Alkotox Slovensko

Slovakia

POVEDZ «NIE» ALKOHOLICKEJ ZÁVISLOSTI!

 • - Eliminuje túžbu po alkohole
 • - Regeneruje poškodené pečeňové bunky
 • - Odstraňuje toxíny z organizmu

Objednať


Táto publikácia sa zameria na problém, ktorému mnohí ľudia čelia, ale nevedia, ako nájsť východisko. Ak sú to pre vás relevantné informácie, prečítajte si ich do konca a zdieľajte ich so svojimi priateľmi. Mnoho mužov a žien má problémy s alkoholom. Začína to isté pre každého. Spočiatku alkohol pomáha relaxovať a zmierňovať stres, ale veľmi skoro na ňom závisí. Okrem toxických účinkov na organizmus alkohol ničí aj psychické zdravie. To vedie k deštrukcii rodinných vzťahov a úplnému znehodnoteniu jednotlivca.

Jednou z hlavných mylných predstáv je presvedčenie, že sa s týmto problémom môžete vyrovnať sami. Štatistiky potvrdzujú, že iba 12% ľudí môže prestať piť samostatne bez pomôcok. Na základe týchto údajov vedci vyvinuli Alkotox na liečbu alkoholizmu. Jedná sa o inovatívny produkt, ktorý vám pomôže rýchlo a efektívne zbaviť sa závislosti od alkoholu:

 • - Bez lekárov.
 • - Bez syntetických tabliet.
 • - Bez kódovania a hypnózy.
 • - Žiadne poškodenie zdravia.

Alkotox - produkt na odvykanie od alkoholu

Alkotox liek proti alkoholu - 100% prírodný a bezpečný koncentrát v tvare kvapiek. Vzorec je určený na prevenciu a liečbu alkoholizmu v ktorejkoľvek fáze, ako aj na odstránenie toxínov z tela. Priaznivé vlastnosti tohto produktu potvrdzujú osvedčenia o kvalite a výsledky klinických skúšok. Podľa výrobcu je tento potravinový doplnok možnosť zásadne odlišný od konkurencie a pomáha úplne eliminovať účinky závislosti od alkoholu doma. Už nemusíte míňať obrovské sumy na lekárov a drogy v lekárňach. Teraz môžete poraziť alkoholizmus rýchlo a ľahko!

Viaczložkový potravinový doplnok obsahuje iba bylinné prísady a nie je návykový. Kvapky bez lekárskeho predpisu môžete užívať na liečbu alkoholizmu alebo na odstránenie príznakov kocoviny. Produkt pôsobí niekoľkými smermi naraz:

 • - Zmierňuje príznaky z vysadenia.
 • - Eliminuje nutkanie piť a spôsobuje neznášanlivosť alkoholu.
 • - Odstraňuje zápalové procesy v tele.
 • - Obnovuje poškodené pečeňové a mozgové bunky.
 • - Odstraňuje toxíny a produkty rozkladu alkoholu.
 • - Posilňuje kardiovaskulárny systém.
 • - Eliminuje psychologickú závislosť od požívania nápojov obsahujúcich alkohol.
 • - Zvyšuje miestnu imunitu.
 • - Vracia triezvosť.
 • - Odstraňuje bolesti hlavy a apatia.

Teraz viete, ako to funguje, ale je ešte dôležitejšie pochopiť, aké sú výhody tohto produktu pred konkurenciou? Tajomstvo vysokého výkonu je jedinečný Alkotox prísady. Kvapky obsahujú výťažok z tymiánu, mäty piepornej, výťažku z chrpy a ostropestreca mariánskeho. Výživový doplnok obsahuje aj exotickú zložku - výťažok z koreňa Kudzu. Vedecké štúdie potvrdzujú, že látky obsiahnuté v tomto koreni môžu zlepšiť duševný stav a spôsobiť averziu k alkoholickým nápojom.

Čo hovoria odborníci:

Viac ako 80% mojich pacientov vyhľadá pomoc, keď sú v druhej alebo tretej etape alkoholizmu. V takýchto prípadoch je dosiahnutie úplného uzdravenia zdravia oveľa ťažšie a dlhšie. V súčasnosti sa v medicíne používa veľa rôznych spôsobov liečby alkoholizmu - od kvapkadiel po hypnózu. Moje skúsenosti ukazujú, že väčšina tradičných metód nedáva dobrý účinok. Odporúčam všetkým používateľom Alko Tox produkt na odvykanie od alkoholu. V jednom liečebnom cykle tento doplnok výživy pomáha zbaviť sa závislosti od alkoholu a abstinenčných príznakov. Vzorec dokonale upokojuje nervový systém a odstraňuje toxíny z pečene. Vďaka prírodným prísadám môžu tento produkt užívať muži a ženy staršie ako 18 rokov bez lekárskeho predpisu. V súčasnosti je to najlepší spôsob, ako sa vrátiť do plného života a zabudnúť na alkohol navždy Slovensko!

Užitočné vlastnosti Alko Tox

V decembri 2016 európski vedci uskutočnili klinické štúdie na štúdium prospešných účinkov kvapiek. Na účasť v štúdii bolo vybraných 1 000 mužov a žien vo veku od 21 do 49 rokov. Účastníci experimentu do 30 dní dobrovoľne vzali potravinový doplnok v súlade s odporúčaniami výrobcu. Podľa výsledkov testu bolo úplné odstránenie symptómov alkoholizmu zaznamenané u 75% pacientov. Zvyšných 25% významne znížilo množstvo konzumovaného alkoholu a zbavilo sa abstinenčných príznakov. Vedci tiež pozorovali výrazné zlepšenie zdravotného stavu u 98% dobrovoľníkov. Bolesť na pravej strane zmizla a funkcia pečene sa vrátila k normálu. Následná štúdia po 6 mesiacoch potvrdila, že menej ako 1% účastníkov experimentu začalo opäť piť. Problém alkoholizmu je pre 99% minulosťou. Víťazstvo nad alkoholom je vo vašich rukách! Využite túto jedinečnú šancu!

Spôsob použitia Alkotox Slovensko:

Pokyny naznačujú, že potravinový doplnok je určený na denné použitie počas 4-týždňového kurzu. Ak je to potrebné, môže sa dĺžka kurzu predĺžiť na 8 týždňov. Dodržujte predpísanú dennú dávku a neprekračujte ju. Venujte pozornosť originálnemu baleniu Alkotox foto. Dajte si pozor na falzifikáty. Výrobok je vhodný na použitie iba pre osoby staršie ako 21 rokov.

Kde Alkotox kúpiť na Slovensku?

Momentálne nemožné Alkotox kúpiť v lekárni. Kupujúci môžu vykonať objednávku iba na oficiálnych webových stránkach výrobcu a do 14 dní môžu dostať balík. Pre nových zákazníkov zľava -50%. Teraz je Alkotox cena najziskovejšia!

Objednajte si tento produkt a triezve sa pozrite na život! Chráňte seba a svojich blízkych pred týmto problémom navždy!