Bioretin Slovensko

Slovakia

Intenzívne OMLADENIE

  • - Vyhladzovanie VRÁSOK
  • - Prinavrátenie PRUŽNOSTI li>
  • - Lifting TVÁRE

Objednať


Vrásky sú hlavným znakom nástupu starnutia. Bohužiaľ nemôžeme oklamať čas av určitom veku tento problém ovplyvní všetkých. Moderné metódy a spôsoby boja proti vráskam vám však pomáhajú zostať mladými a krásnymi čo najdlhšie. Dnes sa spoločnosť BP-PB.com rozhodla hovoriť o novom produkte, ktorý je navrhnutý špeciálne na boj proti predčasnému starnutiu pleti. Ide o produkt s názvom Bio Retin krém proti starnutiu. Ide o novú metódu nechirurgického pôsobenia na pokožku založenú na prírodných zložkách a vitamínoch. Prírodná receptúra vám umožňuje vyhladiť hlboké vrásky, zabrániť vysušeniu pokožky a eliminovať vrásky chodidiel okolo očí doma. Produkt je certifikovaný a schválený najlepšími európskymi kozmetológmi a špecialistami na starostlivosť o pleť. V roku 2018 bola táto tvárová maska uznaná ako prielom vo svete ženskej krásy a mladosti.

Našou úlohou je zistiť, do akej miery sa údaje o ňom zhodujú so skutočnými výsledkami, aby sme ich mohli pochopiť - Bioretin pravda alebo podvod?

Bioretin - krém proti starnutiu

Hlavnou príčinou rýchleho starnutia pokožky je nedostatok živín a nedostatok vlhkosti. Po 35 rokoch naše telo postupne prestane produkovať kolagén, čo spomaľuje regeneráciu epidermálnych buniek a tiež ich robí suchými, ochabnutými. Pred niekoľkými rokmi bol jediný spôsob, ako udržať mladosť a krásu pokožky, plastická chirurgia. O niečo neskôr sa objavili modernejšie metódy - injekcie Botoxu, kyselina hyalurónová, revitalizácia, mezoterapia atď. Všetky tieto metódy sa stali populárnymi, ale každá z nich mala nedostatky. Faktom je, že účinok takýchto postupov bol veľmi krátky. Po niekoľkých mesiacoch pokožka opäť stratila pružnosť a objavili sa hlboké vrásky. Vedci sa pokúsili vyvinúť receptúru, ktorá by dokázala neustále udržiavať optimálnu rovnováhu vitamínov a živín v epidermálnom tkanive. Po mnohých štúdiách a vedeckých pokusoch sa vytvoril Bioretin krém proti vráskam.

Ide o prvú prírodnú kozmetiku tváre s účinkom prirodzeného omladenia bez chirurgického zákroku, bez injekcií a laserom. Produkt je jedinečná maska, ktorá pomáha poskytovať úplnú starostlivosť o pleť, poskytuje rýchle odstránenie dokonca aj hlbokých vrások a rieši podstatu problému.

Aktívny vzorec, ktorý obsahuje Bioretin kozmetika na tvár, mu umožňuje ovplyvňovať proces regenerácie medzibunkovej „matrice“, aby prirodzene zarovnal obrys epidermy a tvar oválneho tváre. Okrem toho je krém najlepším zdrojom kolagénu - hlavnej aminokyseliny na udržanie mladosti a vitality kožných buniek. Každodenné používanie tejto kozmetiky vám umožní stať sa 10-15 rokov mladšími a veľmi rýchlo a bez vedľajších účinkov.

Približne Bioretin názory lekárov a kozmetológov v 90% prípadov zostáva pozitívnych. Potvrdzujú vysoko prospešné vlastnosti tohto produktu v boji proti vráskam, opuchu tváre, tmavým krúžkom pod očami a mnohým bežným problémom, ktorým každá žena po 35 rokoch čelí.

Užitočné vlastnosti Bio Retin

Krémová maska nielen maskuje problémy starnutia pleti, ale tiež ich eliminuje čo najrýchlejšie. Ako to funguje:

  • - Prvý týždeň. Pokožka je hladšia, obrys tváre sa vyrovná, odstránia sa vekové a čierne škvrny na pokožke.
  • - Druhý týždeň. Prebieha proces vyhladzovania vrások, zlepšuje sa mikrocirkulácia kapilár na tvári, obnovuje sa elasticita epidermy.
  • - Tretí týždeň. V zrkadle vidíte úplne novú tvár, ktorá je hladšia a krajšia. Dokonca aj hlboké vrásky postupne miznú a stávajú sa menej viditeľnými.
  • - Štvrtý týždeň. Navonok ste sa stali o 10-15 rokov mladšími, nový vzhľad sa vám páči a chcete ho udržať čo najdlhšie.

Aby sa dosiahol stabilný a trvalý účinok, odporúča sa absolvovať 1-2 kurzy počas celého roka. Pomôže to znížiť vrásky o 77%, zlepšiť stav pokožky o 90% a zvlhčiť až 60%. Maska obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagén, glycerín, vitamíny C a E, harmančekový extrakt, kyselinu citrónovú a prospešné aminokyseliny. A teraz najdôležitejšia vec - za Bioretin cena desaťkrát lacnejšie ako vaše mesačné náklady na služby osobného kozmetológa alebo plastickej chirurgie! Aby som to zhrnul vyššie, je možné povedať iba jednu vec - dnes je tento komplex skutočne užitočným a efektívnym riešením pre vašu pokožku. Teraz sa pokúsime zistiť otázku kde kúpiť na Slovensku?

Kozmetika sa najčastejšie nakupuje v obchodoch, prostredníctvom časopisov a katalógov, ako aj na internete. Mnohí sa snažia Bioretin kúpiť v lekárni, ale táto metóda neprinesie očakávaný výsledok.

V našej krajine je tento krém novinkou a začal sa predávať až tento rok. Ak si chcete objednať Bioretin Slovensko, musíte navštíviť oficiálny internetový obchod, vyplniť online prihlášku a prijať tovar do 1-3 dní.