Electricity Saving Box Česká republika

Czech Republic

Nejjednodušší způsob, jak šetřit elektrickou energii!

 • - Jednoduché připojení. Jednoduše se zapojí do zásuvky!
 • - Nepodvádí elektroměr. Úspora vzniká v důsledku efektivnějšího využití energie.
 • - Naprostá rentabilita po 1-2 měsících.

Objednat


Jedinečná nabídka na trhu! Tento produkt je skvělý pro lidi, kteří rádi kontrolují své peníze a ne utrácí je za zbytečné cíle. Nejlepší řešení, jak ušetřit své finance optimalizací spotřeby energie. Růst cen elektřiny nás nutí hledat různé způsoby, jak ušetřit. V současné době jsou na trhu velmi žádané energeticky úsporné technologie, protože pomáhají snižovat spotřebu elektrického proudu a snižovat měsíční náklady. V každém obchodě najdete energeticky úsporné žárovky a lampy, systém pro sledování spotřeby proudu, stabilizátory napětí a mnoho dalších zařízení. Ale to vše nemůže poskytnout dobrý a stabilní výsledek.

Chcete ušetřit z 30% na 50% elektřiny bez toho, aby jste podvodnici podváděli a bez poškození elektroniky? Chcete na konci měsíce zákonně snížit platby za služby, aniž byste se omezili na používání domácích spotřebičů a kancelářských přístrojů? V tomto případě určitě potřebujete Electricity Saving Box přístroj na úsporu energie. Jedná se o nejnovější technologii, která pomůže snížit náklady o 2-3 krát, rozšířit práci elektrických zařízení v domě, v kanceláři nebo v průmyslovém. Za pouhých pár let se toto zařízení stalo nejprodávanější energeticky úspornou technologií na světě! Odborníci potvrdili, že po začátku používání tohoto zařízení začne elektroměr zpomalovat kvůli poklesu spotřeby reaktivní energie. Taková zásada je naprosto legální a neporušuje stávající právní předpisy. Pomocí metody Electricity Saving Box úspora energie získáte efektivní úspory za nízké ceny. Sebestačnost tohoto nákupu je od 2 do 3 měsíců. Doba provozu není omezena! Po mnoho let můžete udržet ekonomiku spotřebního elektrického proudu naprosto bezpečně! Unikátní zařízení se širokou škálou aplikací nemá analoga vyvinutá.

Vzhledem k vysoké popularitě tohoto produktu řada konkurentů zahájila anti-reklama na internetu, kde odhalují zveřejnění a zpochybňují výhody na úsporu energie. Přirozeně to může způsobit nedůvěru mezi uživateli, a proto se společnost BP-PB.com rozhodla provést vlastní analýzu technologie za účelem ověření nebo zamítnutí vlastností deklarovaných výrobcem.

Je čas zjistit právě teď - Electricity Saving Box pravda nebo podvod?

Electricity Saving Box - zařízení na úsporu energie

Electricity Saving Box jak to funguje? Přístroj je převodník, který je součástí elektrické sítě prostřednictvím zásuvky. Pracuje podle jediného schématu a je absolutně bezpečné pro elektrické napětí nebo napětí. Hlavním úkolem zařízení je normalizovat strukturu pole a přeměnit elektrický proud na jediný typ energie.

Měli byste vědět, že v elektrickém obvodu existují dva typy energie - aktivní a reaktivní. Pro provoz jakéhokoli elektrického zařízení (od domácího kotle až po výrobní stroj) se používá pouze aktivní energie. Pokud jde o reaktivní energii, je to naprosto zbytečné a je vynaloženo na zahřívání kabeláže. Váš měřič však vždy bere v úvahu oba typy energie, takže ve skutečnosti přeplatíte své peníze.

Přístroj má jedinečnou příležitost převést veškerou elektrickou energii na aktivní energii a tím snížit spotřebu domácích spotřebičů. Tím se snižují síťové ztráty, snižuje se celková zátěž v síti a také se zabraňuje možným nárůstem výkonu.

Tato technologie je patentována, úspěšně prošla laboratorními testy a potvrdila její účinnost. Tento produkt má mezinárodní certifikát ICO, což opět dokazuje vysokou kvalitu a garantovaný výsledek.

Pokud se rozhodnete koupit online, stačí zadat požadavek na oficiální webové stránce a obdržet 100% originálního zařízení poštou. Platba je splatná při přijetí.

Jaká je efektivita používání tohoto zařízení? Výrobce tvrdí, že úspora energie s touto skříní je přibližně 30-50%. Rozdíl ve výkonu závisí na druhu použitého zařízení.

Výhody Electricity Saving Box

Úspory jednotlivých zařízení:

 • - Klimatický systém, pračka, myčka - až 50%.
 • - Lednička, mikrovlnná trouba, elektrická (indukční) trouba - až 44,5%.
 • - TV, PC, mobilní telefon - až 41%.
 • - Rychlovarná konvice, ohřívač vody, elektrický ohřev - až 38%.
 • - Vrtání, děrování a další stavební zařízení - až 30%.

Toto zařízení je jedním z nejvhodnějších nástrojů. Chcete-li jej použít, nemusíte odpojovat vedení ani neříznout vodiče. Krabice je zapojena do zásuvky jako jakékoli jiné elektrické zařízení, po níž uvidíte zelené světlo na indikátorech. Od tohoto okamžiku začne měnič pracovat v síti a snižuje spotřebu energie. Během měsíce poté, co jste zařízení začali používat, uvidíte, že odečty měřidel se výrazně snížily a účty za služby se snížily. Během 3 měsíců budete plně vráceny peníze, které byly vynaloženy na nákup tohoto zařízení.

Recenze odborné:

Pracuji jako elektrikář více než 10 let a často se setkávám s situací, kdy se lidé snaží nelegálně triknout metr v domě. To nejen znamená sankce, ale také způsobuje požáry a další problémy s elektroinstalací. Pokud chcete šetřit elektřinu zákonně a bezpečně, doporučuji tento převodník koupit. Jedním z hlavních výhod tohoto zařízení je jednoduché uspořádání, pohodlné používání a vysoká účinnost. Může pracovat v režimu jedné fáze 90 - 220V. Minimální úspory při používání krabice - až 20% vašich měsíčních nákladů na energii. To není tajemství a ne ohnisko - jednoduché zákony fyziky.

A zde je několik dalších důvodů, proč je toto zařízení doporučeno pro použití odborníky. Dnes v našem domě existuje mnoho elektrických spotřebičů, které jsou citlivé na výpadky proudu. Náklady na opravu nebo výměnu pračky, TV nebo klimatizace jsou velmi vysoké. Chcete-li prodloužit životnost domácích spotřebičů, použijte tento všestranný spotřebič. Účinně stabilizuje napětí v síti a eliminuje náhlé přepětí nebo přerušení. Takto ušetříte peníze na nákup nového zařízení.

Zakoupením tohoto zařízení již nebudete neustále vypínat světla při opuštění místnosti nebo se nebudete bát dlouhého provozu myčky. Inovativní technologie je vhodná pro použití v jakékoli místnosti: doma, v kanceláři, autoservisu, kosmetickém salonu atd. Vývojáři se ujistili, že používání zařízení bylo pohodlné a bezpečné. Spojení je tak jednoduché, že to zvládne i osoba bez technického vzdělání.

Hlavní technické specifikace:

 • - Hmotnost: 220 g.
 • - Rozměry: 12x7x4 cm.
 • - Přípustný rozsah zatížení: 5-19 kW.
 • - Teplotní podmínky: od -25 do +60 stupňů Celsia.
 • - Maximální vlhkost: až 85%.
 • - Typ sítě: jednofázový, 90 - 220V.

Výkon zařízení je založen na 4 modulech:

 1. 1. Správa pomocí softwarového řadiče.
 2. 2. Aktivní filtrování.
 3. 3. Korekce účiníku.
 4. 4. Ochrana před bleskem.

Provozní funkce:

Před použitím si pozorně přečtěte pokyny a dodržujte všechna doporučení výrobce. Zařízení je připojeno přímo k síti prostřednictvím zásuvky. Doporučuje se umístit zařízení co nejblíže k měřiči, aby se zvýšila jeho účinnost. Pečlivě sledujte zatížení sítě. Celková spotřeba energie zařízení nemusí překročit 19 kW. Chcete-li zachovat výkon zařízení, chraňte jej před vlhkostí a přímým slunečním světlem.

Hodnocení zákazníků:

Před několika měsíci mi můj syn dal toto zařízení k narozeninám. Nerozuměl jsem, jak by tato krabice ušetřila mé peníze. Přesto jsem se rozhodl připojit se k síti. Hned příští měsíc se účty za elektřinu snížily o 30-35%. V mém případě je to velmi působivá částka.
Koupil jsem si toto zařízení na internetu, ale pak jsem o něm četl spoustu špatných recenzí. Lidé napsali, že je neúčinná a nedává výsledek. V mém případě se všechno stalo opačným směrem. Instaloval jsem spotřebič v garáži. Po 15 minutách se elektroměr začal točit pomaleji. Za měsíc se mi podařilo ušetřit asi 25%.

Kde koupit Electricity Saving Box?

Existuje několik nepopiratelných faktorů, které potvrzují účinnost používání této technologie. Rozhodli jsme se, že vám povíme pouze ty nejzákladnější:

 1. 1. Účinnost. V roce 2018 provedli němečtí vědci studie účinnosti energetického měniče. Výsledky potvrdily pokles spotřeby elektrického proudu o 37,5% před a po zapnutí do rozvodné sítě.
 2. 2. Právně a bezpečně. Použití tohoto zařízení není v rozporu s platnými právními předpisy, nedopustí omytí měřidel a neznamená pokutu. Autonomní provoz přístroje je naprosto bezpečný a nevytváří zatížení sítě.
 3. 3. Pohodlí. Nemusíte zveřejňovat elektroinstalace ani měřicí přístroj - stačí, abyste připojili napájecí zdroj do zásuvky.
 4. 4. Zvýšit životnost zařízení. Přístroj je schopen stabilizovat napětí v síti a zabránit náhlým přepólům. To pomáhá prodloužit životnost vašich domácích spotřebičů a elektroniky o 2-3 krát.
 5. 5. Samostatnost. Electricity Saving Box cena je velmi ziskové a plně platí za 90 dní.

Právě nyní máte jedinečnou příležitost objednat si toto zařízení se slevou až 50%. Pokud neznáte kde koupit, použijte oficiální stránku a umístěte online aplikaci. Začněte šetřit hned! Jedinečná nabídka na trhu! Pospěšte si na objednávku!