Electricity Saving Box Lietuva

Lithuania

Pats paprasčiausias elektros energijos taupymo būdas!

 • - Paprastas pajungimas Užtenka tik įjungti į lizdą!
 • - Efektyvumas patvirtintas daugeliu bandymų ir moksliškai paaiškinamas.
 • - Ne tik taupo elektrą, bet ir pratęsia elektros prietaisų galiojimo laiką.

Uzsisakyti dabar


Elektros energijos tarifų augimas privertė mus ieškoti įvairių taupymo būdų. Šiandien energijos taupymo technologijos rinkoje yra didelės paklausos, nes jos padeda sumažinti elektros srovės sunaudojimą ir sumažinti mėnesines išlaidas. Bet kurioje parduotuvėje rasite energiją taupančias lempas ir lempas, dabartinio vartojimo stebėjimo sistemą, įtampos stabilizatorius ir daugelį kitų įrenginių. Bet visa tai negali užtikrinti gero ir stabilaus rezultato.

Ar norite sutaupyti nuo 30% iki 50% elektros energijos be suklastojimo skaitiklio ir netrikdant elektronikos? Ar norite mėnesio pabaigoje teisėtai sumažinti komunalines paslaugas, neapsiribodama buitinių prietaisų ir biuro įrangos naudojimu? Tokiu atveju jums tikrai reikia Electricity Saving Box energijos taupymo įrenginys. Tai naujausias technologijas, kurios padės 2-3 kartus sumažinti išlaidas, išplėsti elektros įrangos darbą namuose, biure ar pramoninėje patalpoje. Tik keletą metų šis prietaisas tapo geriausiai parduodama pasaulyje taupymo technologija! Ekspertai patvirtina, kad, pradėjus naudoti šį prietaisą, elektros skaitiklis pradeda sulėtinti dėl reaktyviosios energijos vartojimo sumažėjimo. Toks principas yra visiškai teisėtas ir nepažeidžia galiojančių teisės aktų. Naudodami Electricity Saving Box energijos taupymas metodą, galite sutaupyti efektyvių išlaidų. Šio pirkimo savarankiškumas yra nuo 2 iki 3 mėnesių. Galiojimo laikas nėra apribotas! Daugelį metų galite išlaikyti ekonomišką elektros srovės sunaudojimą visiškai saugiai!

Atsižvelgiant į tai, kad šis produktas yra labai populiarus, daugelis konkurentų internetą pradėjo reklamuoti reklamą, kur jie atskleidžia informacijos atskleidimą ir abejoja, ar naudos yra Electricity Saving Box taupyti elektros energiją. Žinoma, tai gali sukelti tam tikrą nepasitikėjimą naudotojų, todėl BP-PB.com nusprendė atlikti savo technologijos analizę, kad patikrintų ar paneigtų gamintojo deklaruotas savybes.

Atėjo laikas sužinoti dabar - Electricity Saving Box tiesa ar klaidinga  geriausio?

Electricity Saving Box - energijos taupymo įrenginys

Electricity Saving Box kaip tai veikia? Prietaisas yra keitiklis, kuris yra įtrauktas į elektros tinklą per lizdą. Jis veikia pagal vieną schemą ir yra visiškai saugus dėl elektros įtampos ar įtampos. Pagrindinis prietaiso uždavinys - normalizuoti lauko struktūrą, taip pat paversti elektros srovę į vienos rūšies energiją.

Turėtumėte žinoti, kad elektros grandinėje yra dviejų tipų energija - aktyvi ir reaktyvi. Bet kokios elektros įrangos (nuo namų virdulio iki gamybos mašinos) veikimui naudojama tik aktyvioji energija. Kalbant apie reaktyvią energiją, ji yra visiškai nenaudinga ir praleidžiama elektros instaliacijai šildyti. Tačiau jūsų skaitiklyje visada atsižvelgiama į abi energijos rūšis, todėl iš tikrųjų esate permokėję savo pinigus.

Įrenginys Electricity Saving Box Lietuva turi unikalią galimybę paversti visą elektros energiją aktyvia energija ir taip sumažinti savo buitinės technikos vartojimą. Tai sumažina tinklo nuostolius, mažina bendrąją tinklo apkrovą, taip pat apsaugo nuo galimų energijos perkėlimų.

Ši technologija yra patentuota, sėkmingai išlaikė laboratorinius tyrimus ir patvirtino jos veiksmingumą. Šis produktas turi tarptautinį ICO sertifikatą, ir tai dar kartą patvirtina aukštą kokybę ir garantuotą rezultatą.

Jei nuspręsite Electricity Saving Box pirkti internetu, turėsite pateikti prašymą tik oficialioje svetainėje ir gauti 100% originalų įrenginį paštu. Mokėjimas turi būti gautas gavus.

Koks yra šio prietaiso naudojimo efektyvumas? Gamintojas teigia, kad energijos sutaupymas naudojant šį dėžutę yra apie 30-50%. Veiklos skirtumas priklauso nuo naudojamos įrangos tipo.

Privalumai Electricity Saving Box

Taupymas atskiriems įrenginiams:

 • - Klimato sistema, skalbyklė, indaplovė - iki 50%.
 • - Šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, elektrinė (indukcinė) orkaitė - iki 44,5%.
 • - TV, kompiuteris, mobilusis telefonas - iki 41%.
 • - Elektrinis virdulys, vandens šildytuvas, elektrinis šildymas - iki 38%.
 • - Gręžimo, perforavimo ir kitos statybos įrangos - iki 30%.

Šis prietaisas yra vienas iš patogiausių naudoti. Jei norite jį naudoti, jums nereikės atjungti laidų arba nupjauti laidus. Dėžutė yra prijungta prie lizdo, kaip ir bet kuris kitas elektrinis prietaisas, po kurio indikatoriuose matysite žalią šviesą. Nuo šio momento keitiklis pradeda veikti tinkle ir sumažina energijos suvartojimą. Per mėnesį po to, kai pradėjote naudoti įrenginį, matysite, kad matavimo prietaisų rodmenys pastebimai sumažėjo, o jūsų komunalinių paslaugų sąskaitos sumažėjo. Per 3 mėnesius jūs visiškai grąžinsite pinigus, kurie buvo išleisti šio prietaiso įsigijimui.

Electricity Saving Box atsiliepimai ekspertų:

Daugiau kaip 10 metų dirbau elektriškai, dažnai susiduriu su situacija, kai žmonės bando neteisėtai apgauti skaitiklius namuose. Tai ne tik numato nuobaudas, bet ir sukelia gaisrus ir kitas laidų problemas. Jei norite saugiai ir ekonomiškai sutaupyti elektros energiją, rekomenduoju pirkti šį keitiklį. Paprastas išdėstymas, patogus naudojimas ir didelis efektyvumas yra pagrindiniai šio įrenginio privalumai. Jis gali veikti vienfaziu 90-220 V režimu. Minimalus sutaupymas naudojant dėžutę - iki 20% jūsų mėnesio energijos sąnaudų. Tai nėra paslaptis, o ne dėmesys - paprasti fizikos įstatymai.

Kur pirkti Electricity Saving Box Lietuvoje?

Yra keletas neginčytinų veiksnių, patvirtinančių šios technologijos naudojimo efektyvumą. Mes nusprendėme jums pasakyti tik apie pagrindinius dalykus:

 1. 1. Efektyvumas. 2018 m. Vokietijos mokslininkai atliko energijos konverterio efektyvumo tyrimus. Rezultatai patvirtino, kad elektros srovės sunaudojimas sumažėjo 37,5% prieš ir po įjungimo į tinklą.
 2. 2. Teisiškai ir saugiai. Šio prietaiso naudojimas nepažeidžia galiojančių teisės aktų, neklaidina skaitiklio rodmenų ir nesudaro baudos. Savarankiškas įrenginio veikimas yra visiškai saugus ir nekelia apkrovos tinkle.
 3. 3. Patogumas. Jums nereikia atskleisti laidų ar skaitiklio - tiesiog pakankamai, kad į elektros lizdą įjunkite maitinimą.
 4. 4. Padidinti įrangos gyvenimą. Įrenginys sugeba stabilizuoti įtampą tinkle ir užkirsti kelią staigiems svyravimams. Tai padeda 2-3 kartus padidinti namų prietaisų ir elektronikos naudojimo laiką.
 5. 5. Savarankiškumas. Electricity Saving Box kaina yra labai pelningas ir per 90 dienų moka už save.

Šiuo metu jūs turite unikalią galimybę užsisakyti šį įrenginį su nuolaida iki 50%. Jei nežinote kur pirkti Electricity Saving Box Lietuvoje, naudokite oficialią svetainę ir pateikite internetinę paraišką.