Electricity Saving Box Latvija

Latvia

Pats vienkāršākais veids elektroenerģijas ekonomijai!t!

 • - Vienkārša pieslēgšana. Tikai jāieslēdz rozetē!
 • - Pilnībā atmaksājas 1-2 mēnešu laikā
 • - Nemāna skaitītāju. Ietaupījums tiek panākts pateicoties efektīvākai enerģijas izmantošanai

Pasūtiet


Elektroenerģijas tarifu pieaugums liek mums meklēt dažādus taupīšanas veidus. Mūsdienās energotaupības tehnoloģijas tirgū ir ļoti pieprasītas, jo tās palīdz samazināt strāvas patēriņu un samazināt ikmēneša izmaksas. Jebkurā veikalā varat atrast energoefektīvas lampas un lampas, sistēmu, kas kontrolē strāvas patēriņu, sprieguma stabilizatorus un daudzas citas ierīces. Bet tas viss nevar nodrošināt labu un stabilu rezultātu.

Vai jūs vēlaties ietaupīt no 30% līdz 50% elektroenerģijas, nemeklējot skaitītāju un nekaitējot elektronikai? Vai jūs vēlaties likumīgi samazināt komunālo maksājumu mēneša beigās, neierobežojot sevi ar sadzīves tehnikas un biroja tehnikas lietošanu? Šajā gadījumā jums noteikti ir nepieciešams Electricity Saving Box enerģijas taupīšanas ierīce. Šī ir jaunākā tehnoloģija, kas palīdzēs 2-3 reizes samazināt izmaksas, paplašināt elektroiekārtu darbu mājā, birojā vai rūpnīcā. Tikai dažus gadus šī ierīce ir kļuvusi par vislabāk pārdoto enerģijas taupīšanas tehnoloģiju pasaulē! Eksperti apstiprina, ka pēc šīs ierīces izmantošanas sākuma mērītājs sāk samazināties reaktīvās enerģijas patēriņa samazināšanās dēļ. Šāds princips ir absolūti likumīgs un nepārkāpj spēkā esošos tiesību aktus. Izmantojot Electricity Saving Box enerģijas taupīšana metodi, jūs saņemat efektīvus ietaupījumus par zemām izmaksām. Šī pirkuma pašnodrošinātība ir no 2 līdz 3 mēnešiem. Darbības laiks nav ierobežots! Daudzus gadus jūs varat saglabāt elektrisko strāvu patērējošo ekonomiku absolūti droši!

Ņemot vērā šī produkta lielo popularitāti, daudzi konkurenti ir uzsākuši reklamēšanu internetā, kur tie atklāj informācijas atklāšanu un apšauba Electricity Saving Box lai taupītu elektroenerģiju priekšrocības. Protams, tas var radīt zināmu neuzticēšanos lietotāju vidū, tāpēc BP-PB.com nolēma veikt pašu tehnoloģijas analīzi, lai pārbaudītu vai noliegtu ražotāja deklarētās īpašības neizraisa.

Ir pienācis laiks uzzināt tieši tagad - Electricity Saving Box patiesība vai maldināšana?

Electricity Saving Box - energotaupības ierīce

Electricity Saving Box kā tas darbojas? Ierīce ir pārveidotājs, kas iekļauts elektrotīklā, izmantojot kontaktligzdu. Tas darbojas saskaņā ar vienu shēmu un ir pilnīgi drošs pret elektrisko spriegumu vai spriegumu. Ierīces galvenais uzdevums ir normalizēt lauka struktūru, kā arī pārveidot elektrisko strāvu par vienu enerģijas veidu.

Jums jāzina, ka elektriskajā ķēdē ir divu veidu enerģijas - aktīvs un reaģējošs. Jebkura elektroiekārta (no mājas tējkannas līdz ražošanas mašīnai) darbina tikai aktīvo enerģiju. Runājot par reaktīvo enerģiju, tas ir pilnīgi bezjēdzīgi un tiek patērēts elektroinstalācijas sildīšanai. Tomēr jūsu skaitītājs vienmēr ņem vērā abus enerģijas veidus, tāpēc patiesībā jūs pārmaksājat savu naudu.

Ierīcei Electricity Saving Box Latvija ir unikāla iespēja pārveidot visu elektrisko enerģiju par aktīvo enerģiju un tādējādi samazināt patēriņu no sadzīves tehnikas. Tas samazina tīkla zudumus, samazina kopējo tīkla slodzi, kā arī novērš iespējamo enerģijas pieaugumu.

Šī tehnoloģija ir patentēta, ir veiksmīgi izgājusi laboratorijas testus un apstiprinājusi tā efektivitāti. Šis produkts ir starptautisks sertifikāts ICO, un tas atkal pierāda augstas kvalitātes un garantētu rezultātu.

Ja izlemjat Electricity Saving Box nopirkt tiešsaistē, jums tikai jāpievieno pieprasījums oficiālajā tīmekļa vietnē un 100% oriģināla ierīce jāsūta pa pastu. Maksājums ir jāveic pēc saņemšanas.

Kāda ir šīs ierīces izmantošanas efektivitāte? Ražotājs apgalvo, ka enerģijas ietaupījums ar šo lodziņu ir aptuveni 30-50%. Veiktspējas atšķirība ir atkarīga no izmantotā aprīkojuma veida.

Priekšrocības Electricity Saving Box

Individuālo ierīču ietaupījumi:

 • - Klimata sistēma, veļas mašīna, trauku mazgājamā mašīna - līdz 50%.
 • - Ledusskapis, mikroviļņu krāsns, elektriskā (indukcijas) krāsns - līdz 44,5%.
 • - TV, dators, mobilais tālrunis - līdz 41%.
 • - Elektriskā tējkanna, ūdens sildītājs, elektriskā apkure - līdz 38%.
 • - Urbji, perforatori un citas celtniecības iekārtas - līdz 30%.

Šī ierīce ir viena no ērtākajām lietošanai. Lai to izmantotu, jums nav jāatvieno elektroinstalācija vai jāsavieno vadi. Kārba ir pievienota kontaktligzdai, tāpat kā jebkurai citai elektriskajai ierīcei, pēc kuras indikatoros redzēsiet zaļo gaismu. No šī brīža pārveidotājs sāk darboties tīklā un samazina strāvas patēriņu. Mēneša laikā pēc ierīces izmantošanas jūs redzēsiet, ka skaitītāju rādījumi ir ievērojami samazinājušies, un jūsu komunālo pakalpojumu rēķini ir samazinājušies. 3 mēnešu laikā jūs pilnībā atlīdzināsit naudu, kas tika tērēta šīs ierīces iegādei.

Electricity Saving Box ekspertu atsauksmes:

Esmu strādājis elektriķī jau vairāk nekā 10 gadus un bieži vien saskaras ar situāciju, kad cilvēki cenšas nelikumīgi noformēt metru mājā. Tas ne tikai ietver sodus, bet arī izraisa ugunsgrēkus un citas elektroinstalācijas problēmas. Ja jūs vēlaties ietaupīt elektroenerģiju likumīgi un droši, es ieteiktu nopirkt šo pārveidotāju. Šīs ierīces galvenās priekšrocības ir vienkārši izkārtojums, ērta lietošana un augsta efektivitāte. Tas var darboties vienfāzes 90 - 220V režīmā. Iegādājoties minimālo ietaupījumu - līdz 20% no ikmēneša enerģijas izmaksām. Tas nav noslēpums, bet gan fokuss - vienkāršie fizikas likumi.

Kur nopirkt Electricity Saving Box Latvijā?

Ir vairāki nenoliedzami faktori, kas apstiprina šīs tehnoloģijas efektivitāti. Mēs nolēmām pastāstīt tikai par visvienkāršākajiem:

 1. 1. Efektivitāte. 2018. gadā vācu zinātnieki veica pētījumus par enerģijas pārveidotāja efektivitāti. Rezultāti apstiprināja strāvas patēriņa samazināšanos par 37,5% pirms un pēc tīkla ieslēgšanas.
 2. 2. Juridiski un droši. Šīs ierīces lietošana nav pretrunā spēkā esošajiem tiesību aktiem, nemaldina skaitītāju rādījumus un nenozīmē naudas sodu. Ierīces autonoma darbība ir pilnīgi droša un nerada slodzi tīklā.
 3. 3. Ērtības. Jums nav nepieciešams izpaust elektroinstalāciju vai skaitītāju - tikai pietiekami, lai kontaktdakšu pievienotu kontaktligzdai.
 4. 4. Palieliniet aprīkojuma dzīvi. Ierīce spēj stabilizēt tīkla spriegumu un novērst pēkšņus pieaugumus. Tas 2-3 reizes palielina jūsu sadzīves tehnikas un elektronikas dzīvi.
 5. 5. Pašpietiekamība. Electricity Saving Box cena ir ļoti rentabla un pilnībā samaksā par sevi 90 dienu laikā.

Pašlaik jums ir unikāla iespēja pasūtīt šo ierīci ar atlaidi līdz 50%. Ja jūs nezināt kur nopirkt Electricity Saving Box Latvijā, izmantojiet oficiālo vietni un ievietojiet tiešsaistes lietojumprogrammu.