Tinedol Slovensko

Slovakia

Starajte sa o zdravie vašich nôh

  • - obmedzuje rast kvasiniek a plesne.
  • - zjemňuje pokožku, eliminuje odlupovanie.
  • - pohodlne ochladzuje nohu, poskytuje príjemnú vôňu.

Objednať


Jedinečná ponuka! Iba dnes si môžete kúpiť Tinedol Slovensko online za najlepšiu cenu! Objednajte si nový produkt na liečbu mykózy nohy a dostanete 100% originálny produkt dodaný do vášho domova.

Plesňová infekcia je ochorenie, ktoré sa ťažko lieči, spôsobuje nepríjemné príznaky a interferuje s normálnym životom. Tento problém môže byť spôsobený kvasinkami, ktoré postihujú pokožku nôh alebo nechtov. Zdrojom infekcie sú spoločné priestory - bazén, pláž, sprcha, kúpeľňa kúpeľňa a tak ďalej. Okrem toho môžete dostať plesňovú infekciu, ak nedodržíte hygienu nôh, ak používate rovnakú obuv ako nosič húb, alebo ak je oslabený imunitný systém.

Symptómy plesňovej infekcie:

  • - Nepríjemný zápach.
  • - Odlupovanie kože.
  • - Svrbenie.
  • - Trhliny v koži nôh.
  • - Deformácia nechtov.
  • - Stmavenie kože.

Ak pociťujete tieto nepríjemné pocity, musíte okamžite začať liečbu. Mnoho dermatológov odporúča použitie Tinedol krém proti hubám. Je to prírodná kozmetika vo forme masti, ktorá dokáže rýchlo potlačiť aktivitu plesní, zlepšiť stav pokožky a zmierniť svrbenie a nepríjemný zápach z chodidiel.

Tinedol - krém proti hubám

Tinedol na liečenie plesňovej infekcie je najpokrokovejší vzorec pre okamžité potlačenie infekcie a prevenciu opätovnej infekcie. Výrobok bol testovaný v laboratórnych podmienkach a ukázal sa ako vysoko účinný. Viac ako 96% účastníkov laboratória sa dokázalo zbaviť plesňovej infekcie už 14 dní po začiatku užívania a 4% výrazne zlepšili kožu a nechty. Na rozdiel od bežných mastí alebo výživových doplnkov obsahuje tento balzam len aktívne a prospešné zložky. Krém neobsahuje žiadne chemické ani syntetické zložky, takže môžete získať stabilný výsledok bez vedľajších účinkov.

Denné užívanie Tinedol proti hubám na 1 mesiac vám pomôže úplne odstrániť huby, zlepšiť stav kože a vyhladiť existujúce trhliny. Okrem toho krém úplne zastaví proces nadmerného potenia a eliminuje nepríjemný zápach. S ním môžete obnoviť poškodenú pokožku, znížiť zápal a podráždenie, zbaviť sa svrbenia a pálenia.

Na rozdiel od mnohých analógov, Tinedol cena je oveľa lacnejšie, pretože v produkte nie sú žiadne drahé komponenty. Obsahuje 100% prírodných rastlín, éterických olejov, komplex vitamínov a aminokyselín.

Tinedol prísady: Glycerín, Climbazol, Lanolín, Mätový olej, Vitamín E, Farsenol.

Užitočné vlastnosti

Ako to funguje? 2-3 dni po začiatku užívania krému sa stav mykózy postupne zmenšuje. Každý deň sa pokožka živí vitamínmi a minerálmi, ktoré pomáhajú zničiť infekciu a regenerovať nové zdravé bunky. Výrobok má ľahkú príjemnú arómu, okamžite sa vstrebáva a nezanecháva stopy na tele ani na oblečení. Účinná látka bezprostredne po aplikácii preniká hlboko do vnútra a inhibuje aktivitu plesňových húb. Kombinácia zložiek, ako je glycerol a Climbazol, poskytuje maximálny účinok - infekcia je potlačená a všetky zjavné príčiny mykózy sú eliminované.

Tinedol názory:

Niekoľko dní po návšteve bazéna, cítil som svrbenie kože na nohách, ale nevenoval pozornosť. O týždeň neskôr sa koža začala odlupovať a z nôh bol zápach. Išiel som k lekárovi a on mi odporučil používať túto masť. Už po prvom použití sa svrbenie výrazne znížilo. Po 7 dňoch sa pokožka stala hladkou a nepríjemný zápach zmizol, ale pokračoval som v používaní až do konca celého kurzu. Som veľmi spokojný s výsledkom!
Môj manžel a ja sme boli v hoteli a ja som náhodou šiel na dlaždice v kúpeľni. Po dvoch dňoch som mal problémy s nechtami na nohách - stmavli sa a objavili sa praskliny. Môj dermatológ predpísal priebeh liečby pomocou bylinných kúpeľov a tohto krému. Výsledok bol veľmi dobrý - po asi 14 dňoch bola choroba porazená!

Ako používať:

Masť je vhodná na použitie doma. Pred použitím je potrebné vykonať všetky potrebné hygienické postupy. Krém sa aplikuje na suchý a čistý povrch pokožky a nechtov. Zaobchádzajte s oblasťou medzi prstami, ktorá je často bez povšimnutia. Pokračujte v masáži chodidla po dobu 10-15 minút, aby sa krém úplne vstrebal. Vykonávajte takéto postupy 2-3 denne počas 30 dní.

Mnohí kupujúci sa snažia nájsť tento krém v najbližšej lekárni, ale sú sklamaní - výrobok nie je k dispozícii. Prečo? Faktom je, že táto kozmetika nie je liek, preto Tinedol kúpiť v lekárni je nemožné. Ide o dovezený výrobok, ktorý je možné objednať len priamo u výrobcu.

S cieľom zistiť kde kúpiť na Slovensku, musíte navštíviť oficiálne stránky. Toto je jediný licencovaný predajca, ktorý ponúkne originálny tovar so zárukou kvality.