Collamask Shqipëri

Albania

Do ta beje fytytren tuaj me te re dhe me te fresket!

 • - ETHJESHTE NE PERDORIM
 • - REDUKTONI RRUDHAT
 • - EFEKT I GARANTUAR

POROSIT


Collamask maskë fytyrash - 100% kozmetikë natyrale për rinovimin e lëkurës, heqjen e rrudhave dhe rimëkëmbjen e kontureve. Produkti ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes natyrore dhe është burim i kolagjenit natyral. Një formulë universale është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, nuk ka alergji ose kundërindikacione. Për 2 vjet, kjo krem është bërë produkti kozmetik më popullor në botë.

Sot, shitja zyrtare e një maskë rinovuese kryhet në më shumë se 30 vende. Më shumë se 90% e komenteve rreth Collamask krem fytyre janë pozitive. Rekomandohet për klientët e saj nga kozmetologët më të mirë, artistët përbërës dhe përdoruesit. Kjo është alternativa më e mirë për kirurgji plastike, injeksione Botox dhe korrigjimi i lëkurës lazer. Krem shitet pa recetë të mjekut, nuk përmban kimi apo OMGJ. BP-PB.com do të ju ndihmojë për të kuptuar avantazhet dhe disavantazhet e këtij kozmetikës, si dhe të mësojnë ku të blini Collamask në Shqipëri?

Collamask - përtëritje të lëkurës pa kirurgji

Rrudhat janë një nga shenjat e dukshme të plakjes së lëkurës. Ato mund të shfaqen si pasojë e disa faktorëve - çrregullime hormonale, stresi, plakjes së lëkurës, ushqimit të keq, hydration dobët, dhe kështu me radhë. Rrudhat mund të jenë të vogla ose të thella dhe më shpesh shfaqen në fytyrë. Shumë gra po kërkojnë një mënyrë të mirë për të hequr qafe rrudhat, por nuk mund ta gjejnë atë. Kozmetikë të zakonshëm nuk mund të japin një rezultat të qëndrueshëm dhe të mirë, kështu që disa gra pranojnë Botox ose kirurgji plastike. Këto procedura janë të rrezikshme për shëndetin dhe shpesh çojnë në efekte anësore.

Për 15 vjet, një grup shkencëtarësh ka studiuar mënyrat në të cilat për të zgjidhur problemin e rrudhave në shtëpi. Pas shumë vitesh të hulumtimit, ishte e mundur të sintetizohej një formulë e natyrshme e bazuar në kolagjen dhe argjilën blu.

Collamask maskë kundër rrudhave provoi aftësinë e tij për të ndaluar procesin e plakjes dhe për të filluar rigjenerimin e lëkurës në nivel molekular. Brenda 14 ditëve pas fillimit të përdorimit të maskës në 95% të rasteve rrudhave, rivendosjen e tonin e lëkurës, duke eliminuar problemet me pika të zeza në fytyrën e tij. Përveç kësaj, maskë në mënyrë efektive heq qarqet e errëta nën sytë dhe zgjidh problemin e lëkurës së thatë. Nëse keni dyshime rreth Collamask blej në kozmetikë dyqan, lexoni me kujdes informacionin e mëposhtëm.

Ja çfarë thotë kozmeteri i famshëm Jessica Hopkins për këtë produkt:

"Mosha e lëkurës sonë mund të jenë të ndryshme nga mosha kronologjike. Veshje e guaskës është më e përgjegjshme ndaj stimujve të ndryshme, problemet mjedisore ose shëndetësore. Shumë prej vajzave pas 25 viteve të ketë probleme me rrudhat dhe lëkurën e thatë. Por ka shumë raste kur një grua 60-75 vjet është e bukur dhe tërheqëse. unë punoj si një cosmetologist për mbi 15 vjet dhe unë kam parë një shumë të llojeve të ndryshme të kozmetikës dhe procedurave përtëritje të lëkurës. Sot unë rekomandoj për të gjithë klientët e mi Collamask blej në kozmetikë dyqan dhe e përdorin këtë maskë çdo ditë. e patentuar unik ƈ Kjo formulë, e cila është një nga më të sigurta për t'u përdorur. Shumë nga klientët e mi përdorin atë dhe janë shumë të kënaqur me rezultatin. Gjëja më e rëndësishme që unë nuk kam parë ankesa për alergji apo efektet anësore pas përdorimit të krem. "

Avantazhet e përdorimit të një maskë:

 • - Produkti universal i patentuar;
 • - 100% përbërës të natyrshëm;
 • - Siguria në përdorim;
 • - Collamask çmimi më lirë se injeksione ose kirurgji plastike;
 • - I përshtatshëm për çdo lëkurë;
 • - Nuk përmban hormone ose sintetikë;
 • - Rezultati i qëndrueshëm.

Pronat e dobishme Collamask

Collamask si funksionon? Kur e aplikoni maskën në fytyrë, formula aktive absorbohet menjëherë dhe depërton thellë në lëkurë. Perberja e këtij produkti përmban komponentë të tilla si kolagjeni, argjilore blu betaine naftës Palmorozy, aminoacidet komplekse, acidi algjinik. Të gjitha këto janë përbërës absolutisht të natyrshëm që plotësojnë dhe përmirësojnë pronat e dobishme të njëri-tjetrit.

Si të përdorni:

 1. Pastroni fytyrën e kozmetikës dhe lani me ujë të ngrohtë.
 2. Zbato një shtresë të hollë të maskës në lëkurë.
 3. Prisni 20 minuta derisa maskë zhytur plotësisht.
 4. Lani butësisht maskën me ujë të ngrohtë.
 5. Zbato ndonjë moisturizer.

Prodhuesi rekomandon që t'i bëni këto procedura në shtëpi 30 minuta para gjumit. Periodiciteti optimal i përdorimit është 1-2 herë në javë.

Fotografitë para dhe pas:

Ku mund të blini Collamask?

Shitja e Collamask Shqipëri kryhet vetëm nga një dyqan i vetëm i licencuar në internet. Ju mund të porositni mallrat online dhe të merrni atë me dërgesë në shtëpi.

Collamask komente:

"Kur isha 35 vjeç herë të parë unë u përball me rrudha. Ajo është bërë një problem i vërtetë, sepse unë filluan të duken më të vjetër, u shfaq thatësi dhe lëkurë të lëkurës. Unë shkova në beautician tim dhe ai rekomandoi mua për të provoni këtë maskë. Unë nuk mund të besoj se i zakonshëm kozmetika mund të japë një rezultat kaq të mirë.Pas disa procedurave, lëkura ime është dukshëm më e re dhe rrudhat janë 3 herë më pak. "

"Unë kisha qenë i kursyer para për kirurgji plastike për të rifituar rininë e tij. Por miku im rekomanduar që të provoni këtë maskë. Pas përdorimit të parë, lëkura ime u bë më e qetë dhe të butë, u zhduk rrudhat dhe njollat e zeza, rreshtuar konturin e fytyrës. Unë jam shumë i kënaqur me rezultatin."