Dynamite Lietuva

Lithuania

Dynamite - Kibimo aktyvatorius!

  • - Jaukas išbandytas ir ištestuotas įvairiuose vandens telkiniuose!
  • - Jūs galite parsivežti daug daugiau žuvies iš kiekvienos žvejybos!
  • - Tiesiog pridėkite 25 ml į masalą ir alkana žuvis pradės pulti į tai, ką jūs jai pasiūlysite!

Uzsisakyti dabar


Unikali formulė, skirta specialiai didelėms žuvims sugauti! Dynamite masalas žuvims yra unikalus alkio aktyvatorius su feromonais! Tai natūralus produktas, kuris padės jums sugauti daugybę didelių žuvų bet kokiame tvenkinyje. Tik keli lašai bus pakankami, kad privilioti žuvis net pačiose atokesnėse ir gilumose vietose. Jūs ir jūsų draugai bus garantuotai gauti teigiamas emocijas ir gerą sugavimą! Daugelis profesionalių ir sportinių žvejų rekomenduoja naudoti šį jauką ir patvirtinti jo naudingų savybių. BP-PB.com atidžiai ištyrė daug informacijos apie Dynamite žuvims bado aktyvatorių.

Dynamite - Kibimo aktyvatorius žuvims

Kaip pažadinti alkio jausmą žuvyse? Senovėje žvejyba buvo geras būdas gauti maistą, taigi kiekvienas žmogus žinojo, kaip žvejoti. Šiuolaikiniame pasaulyje mes negauname maisto trūkumo, tačiau žvejyba vis dar yra viena iš populiariausių lauko veiklos rūšių. Daugeliu atvejų gero sugavimo tikimybė yra panaši į loteriją. Žuvies elgesį vandens telkiniuose įtakoja daugybė veiksnių - maisto buvimas, oro sąlygos, pašaliniai garsai ir pan. Deja, kartais žuvis slepiasi giliai ir tai gali sugadinti jūsų žvejybą. Norėdami to išvengti, patyrę žvejai naudoja jaukus.

Žūklės masalas yra tam tikra medžiaga, kuri turi stiprų ir ryškų kvapą, dėl kurio žuvis plaukioja į žveją. Lobiai yra skirtingi, turi savybių ir savybių. Šiais metais daugelyje nepriklausomų reitingų lyderis buvo Dynamite žvejybai.

Tai unikalus masalas remiantis feromonais, kurie turi dvigubą teigiamą poveikį: pritraukia žuvį iš labiausiai nutolusių vietų ežero ir aktyvina alkį. Šio produkto efektyvumas yra didesnis nei 95%. Tai yra oficialiai patvirtinti duomenys, gauti remiantis nepriklausomų tyrimų ir testų rezultatais.

Dynamite tiesa ar klaidinga? Šią produkciją 2011 m. Sukūrė Europos ekspertai. Jie sugebėjo sintetinti unikalią feromonų formulę, kuri paveikė gamtos instinktus ir sukelia laukinį alkį. Svarbiausia, kad šie lašai yra visiškai natūralūs ir saugūs aplinkai, neužteršia vandens ir neturi įtakos žmonių sveikatai.

Iki šiol ši formulė neturi analogų ar konkurentų. Dauguma kitų žuvies priviliojimų veikia trumpai ir neveiksmingi. Kaip praneša Dynamite atsiliepimai, vienas paketas šio masalo pakanka, kad būtų galima žvejoti 3-5 dienas be pertraukų. Produktas yra naudojamas pradedantiesiems ir sporto žvejybos specialistams, turi garantuotą kokybę ir įrodytas naudingas savybes.

Privalumai Dynamite

2018 m. Šis jaukas užfiksavo rekordinius pardavimus Europos Sąjungoje. Gamintojas praneša, kad tik per metus buvo parduota daugiau nei 100 000 šio gaminio vienetų. Žvejų apžvalgos forumuose yra 94% teigiamų ir rekomenduoja savo draugams.

Svarbiausias šio produkto privalumas yra tai, kad jis yra efektyvus didelių žuvų gaudymui. Nepriklausomi bandymai naudojant šį masalą buvo atlikti skirtinguose vandens telkiniuose - upėje, jūroje, ežeryje, įlankoje. Produktas tinka vasaros ir žiemos žvejybai.

Dynamite kaip tai veikia? Alkio aktyvatorius veikia su bet kokiu masalu - duona, kirminai ir kt. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pridėti 5-7 lašus jūsų masalas atidžiai viską. Tada jūs turite mesti masalą į vandenį šalia vietos, kurioje esate. Po kelių minučių pamatysite mažus vandens burbuliukus - tai yra geras signalas, kad žuvis atėjo pas jus. Po 2-3 žuvų sugavimo rekomenduojama pakartoti procedūrą.

Šio aktyvatoriaus privalumai:

  • - natūralus masalas visų rūšių žuvims;
  • - Tinkamas produktas bet kokiam vandens telkiniui;
  • - padidina žvejybos veiklą 150%;
  • - nekenkia žuvų, floros ir faunos sveikatai;
  • - Padeda pritraukti dideles žuvis iš giliausių rezervuaro vietų;
  • - efektyvumas, patvirtintas moksliniais tyrimais;
  • - Atraskite žuvų laukinį badą ir reaguoja į jauką.

Čia jis rašo apie šį produktą savo kūrėją Andy Moore:

"Po metų mokslinių tyrimų mes galėjome sintetinti unikalią formulę, kuri neturi analogų Tai leidžia privilioti žuvis bet vandens telkinio, paskatino jos natūralus alkio stiprus kvapas iš masalas žuvų jausti atstumą. iki 2 km tvenkinyje ir iki 50 metrų gylyje."

Kur pirkti Dynamite Lietuvoje?

Mes sužinojome visus šių lašų privalumus, o dabar sužinosime apie kur pirkti Dynamite Lietuvoje?

Šiandien jūs galite keletą būdų užsisakyti šį unikalų masalą. Pvz., Galite Dynamite pirkti žūklės reikmenų parduotuvė, kuris yra šalia jūsų namo. Bet neskubėkite. Dažniausiai parduotuvėse tokio masalo kaina yra 15-30% brangesnė nei internete. Galite naudoti oficialią svetainę ir užsisakyti šį produktą tiesiogiai iš gamintojo. Internetu už Dynamite kaina bus pigiau ir jūs gausite 100% originalaus produkto.

Pristatymas Dynamite Lietuva užtrunka 1-5 darbo dienas. Jau praėjus 10 minučių nuo paraiškos registracijos internetinėje parduotuvėje, operatorius susisieks su jumis ir nurodys galutinę pristatymo datą.

BP-PB.com neparduoda šio produkto. Visus klausimus apie kainą ir pristatymo būdus galite sužinoti iš pardavėjo.