Dynamite Latvija

Latvia

Dynamite - Copes aktivators!

  • - Jūs varat atvest no jebkuras makšķeres daudz vairāk zivis!
  • - Jūs galite parsivežti daug daugiau žuvies iš kiekvienos žvejybos
  • - Vienkārši samaisiet 25 ml ar ēsmu un izsalkušās zivis pati uzsāks uzķert jebkādu barību

Pasūtiet


Unikāla formula, kas īpaši paredzēta lielu zivju nozvejai! Dynamite ēsma zivīm ir unikāls izsalkuma aktivators ar feromoniem! Tas ir dabisks produkts, kas palīdzēs jums noķert daudz lielu zivju jebkurā dīķī. Tikai nedaudzi pilieni būs pietiekami, lai iemiesotu zivis pat visattālākajās un dziļākajās vietās. Jums un taviem draugiem ir garantēta pozitīvas emocijas un labs iznākums! Daudzi profesionālie un sporta makšķernieki iesaka lietot šo ēsmu un apstiprināt tā noderīgās īpašības. BP-PB.com ir rūpīgi izpētījis daudz informācijas par Dynamite par zivīm badu aktivizētāju.

Dynamite - Copes aktivators zivīm

Kā pamodināt bada sajūtu zivīs? Senos laikos zveja bija labs veids, kā iegūt ēdienu, tāpēc katrs zināja, kā zvejot. Mūsdienās mums nav pārtikas trūkuma, taču zveja joprojām ir viens no populārākajiem āra aktivitāšu veidiem. Daudzos gadījumos laba nozvejas varbūtība ir līdzīga loterijai. Zivju uzvedību ūdenstilpēs ietekmē daudzi faktori - pārtikas klātbūtne, laika apstākļi, svešas skaņas utt. Diemžēl dažreiz zivs slēpjas dziļumā un tas var pazust jūsu zveju. Lai to novērstu, pieredzējuši makšķernieki izmanto ēsmas.

Zivju ēsma ir noteikta viela, kurai ir spēcīga un asa smarža, kas zivis padara zvejniekus. Lures ir atšķirīgas, tām ir savas īpašības un funkcijas. Šogad līderis daudzos neatkarīgos vērtējumos bija Dynamite zvejai.

Tas ir unikāls ēsmas, pamatojoties uz feromoniem, kam ir dubultā pozitīvs efekts: piesaista zivis no visvairāk attālās vietās ezerā un aktivizē badu. Šī produkta efektivitāte ir lielāka par 95%. Tie ir oficiāli apstiprināti dati, kas iegūti neatkarīgu pētījumu un testu rezultātos.

Dynamite patiesība vai maldināšana? Produktus 2011. gadā izveidoja Eiropas eksperti. Viņiem izdevās sintezēt unikālu formulu, kuras pamatā ir feromoni, kas ietekmē zivju dabiskos instinktus un izraisa savvaļas badu. Vissvarīgākais ir tas, ka šie pilieni ir pilnīgi dabiski un droši videi, nepiesārņo ūdeni un neietekmē cilvēku veselību.

Līdz šim šī formula nav analogu vai konkurentu. Lielākā daļa citu zivju ievilinājumu darbojas īsi un iecerēti neefektīvi. Kā ziņo Dynamite atsauksmes, vienam šīs ēsmas paketē ir pietiekami, lai zvejotu 3-5 dienas bez pārtraukumiem. Produkts tiek izmantots iesācējiem un sporta zvejas speciālistiem, un tam ir garantēta kvalitāte un pierādījumi par noderīgām īpašībām.

Noderīgas īpašības Dynamite

2018. gadā šī ēsma pārtrauca rekordu pārdošanu Eiropas Savienībā. Ražotājs ziņo, ka tikai vienā gadā tika pārdoti vairāk nekā 100 000 šī produkta vienību. Makšķernieku pārskati forumos ir 94% pozitīvi, un viņi iesaka to saviem draugiem.

Šī produkta svarīgākā priekšrocība ir tā, ka tā ir efektīva lielu zivju nozvejā. Neatkarīgi testi ar šo ēsmu tika veikti dažādos ūdensobjektos - upē, jūrā, ezerā, līcī. Produkts ir piemērots vasaras un ziemas makšķerēšanai.

Dynamite kā tas darbojas? Bada aktivators darbojas ar jebkuru ēsmu - maizi, tārpus un tā tālāk. Viss, kas jums jādara, ir uzmanīgi izlikt visu jūsu ēsmu 5-7 pilienus. Tad jums ir jāizmet ēsma ūdenī blakus vietai, kur atrodas. Pēc dažām minūtēm ūdenī būs redzami mazi burbuļi - tas ir labs signāls, ka zivis ir nonākušas pie jums. Pēc tam, kad esat nozvejojis 2-3 zivis, ieteicams šo procedūru atkārtot.

Šīs aktivatora priekšrocības:

  • - visu veidu zivju dabiskā ēsma;
  • - piemērots produkts jebkuram ūdenstilpim;
  • - palielina zvejas aktivitāti par 150%;
  • - nekaitē zivju, floras un faunas veselībai;
  • - Palīdz piesaistīt lielas zivis no dziļākajām rezervuāra vietām;
  • - efektivitāte, kas apstiprināta ar zinātniskiem pētījumiem;
  • - Atdzīvina zivju savvaļas izsalkumu un padara to reaģē uz jūsu ēsmu.

Šeit viņš raksta par šo produktu tās autors Andy Moore:

"Pēc gadiem pētniecības, mēs esam spējuši sintezēt unikālu formulu, kas nav analogu Tas ļauj jums, lai rosinātu zivis jebkurā ūdenstilpē, pamudinot savu dabisko bada spēcīga smarža no ēsmas zivtiņu sajust attālumu. līdz 2 km dīķī un līdz 50 metriem dziļumā."

Kur nopirkt Dynamite Latvijā?

Mēs noskaidrojām visas šo pilienu priekšrocības, un tagad atradīsim kur nopirkt Dynamite Latvijā?

Šodien jums ir vairāki veidi, kā pasūtīt šo unikālo ēsmu. Piemēram, varat izvēlēties Dynamite nopirkt zvejas veikalā, kas atrodas blakus jūsu namam. Bet nelieciet to. Visbiežāk veikalos šī ēsmas cena ir par 15-30% dārgāka nekā internetā. Jūs varat izmantot oficiālo vietni un pasūtīt šo produktu tieši no ražotāja. Internetā Dynamite cena būs lētāk, un jums tiek garantēta 100% no sākotnējā produkta saņemšanas.

Piegāde Dynamite Latvija aizņem 1-5 darba dienas. Jau pēc 10 minūtēm pēc pieteikuma reģistrācijas tiešsaistes veikalā operators sazināsies ar jums un precizēs galīgo piegādes datumu.

BP-PB.com nepārdod šo produktu. Visus jautājumus par cenu un piegādes metodēm varat uzzināt no pārdevēja.