FungaXT Česká republika

Czech Republic

SILNÉ OŠETŘENÍ NEHTŮ PROTI PLÍSNI

 • - Vytváří bariéru prostředí na pokožce, což nedovoluje opakování se plísňové infekce
 • - Spánek se normalizuje a zčervenání mizí
 • - Získáte skvělou pokožku, vlasy a nehty

Objednat


Plísňové léze kůže a nehtů jsou klasifikovány jako infekční onemocnění způsobená houbami a plísněmi způsobujícími onemocnění. V závislosti na typu infekce formy infekce může nemoc postupovat mírně, akutně nebo přecházet do chronického stadia. Podle statistik se více než 90% lidí setkalo s fungální infekcí alespoň jednou v životě. Tato patologie má nepříjemné příznaky a může se stát vážným problémem pro pacienta i ostatní.

Hlavní chybou je odmítnutí prvních příznaků houby. Někteří z nás tomu nepřikládají velký význam a nevěnují pozornost deformaci nehtových desek ani mírnému svědění kůže na nohou. Plísňová infekce nemůže jít sama o sobě. Naopak, každý den zintenzivňuje a infikuje nové zdravé buňky. Čím déle odložíte návštěvu dermatologa, tím obtížnější, nákladnější a delší bude léčebný proces.

Při prvních známkách mykózy musíte co nejdříve vyhledat pomoc specialisty! Pouze zkušený a kvalifikovaný dermatolog může provést přesnou diagnózu a předepsat odpovídající léčbu.

FungaXT - protiplesňová mast

Věda dnes učinila velký krok vpřed ve studiu příčin plísňových infekcí a způsobů jejich léčby. V poslední době existuje na trhu mnoho přírodních prostředků, které mohou tento problém vyřešit rychle a efektivně. Pokud hledáte právě takový produkt, podívejte se na FungaXT krém pro léčbu onychomykózy. Jedná se o nový přírodní produkt určený k udržení zdravých nohou a nehtů v každém věku.

Bylinné složení krému pomůže v nejkratším možném čase neutralizovat aktivitu houby, obnovit poškozené tkáně a chránit před opětovnou infekcí. Na rozdíl od jiných analogů má FungaXT protiplesňová mast jednoduchou metodu aplikace, nezpůsobuje vedlejší reakce ani alergie. Vysoce účinná receptura vám umožní zcela zničit plísňové infekce do 20-30 dnů od okamžiku první aplikace.

Indikace pro použití:

 • - Svědění a pálení na nohou, mezi prsty na nohou.
 • - Nepříjemný zápach potu z nohou a bot, a to i při pravidelné hygieně.
 • - Změny barvy a struktury kůže na chodidlech.
 • - Vzhled malých trhlin, mozolů, loupání.
 • - Žluté nehty, zvýšená křehkost a deformace.
 • - Zčervenání kůže.

Užitečné vlastnostii FungaXT

Chcete-li být přesvědčeni o účinnosti tohoto produktu, stačí znát jak to funguje? Stručně řečeno, krém zcela neutralizuje bakterie a obnovuje zdraví pokožky a nehtů. U této metody léčby nemusíte polykat pilulky nebo podstoupit bolestivé procedury s kosmetičkou. Přípravek má léčivý účinek lokálně, aniž by ovlivnil zdravé oblasti kůže. Za pouhých pár týdnů vám FungaXT lék proti plísním může přinést dobré výsledky:

 • - 100% ničení bakterií a hub.
 • - Odstranění sucha, loupání, pláč kůže.
 • - Odstranění nadměrného pocení nohou a štiplavého zápachu.
 • - Jemná péče o pokožku chodidel, změkčení a zvlhčení.
 • - Intenzivní regenerace poškozených oblastí kůže, obnovení integrity nehtů.
 • - Návrat k aktivnímu životnímu stylu, odstranění psychologických problémů způsobených mykózou.

Krém je plně kompatibilní s jinými ošetřeními a nezpůsobuje vedlejší účinky. Každý zákazník má možnost FungaXT objednat online a obdržet originální produkt dodaný do svého domova.

Před použitím si přečtěte pokyny a dodržujte všechna doporučení. Umyjte si nohy důkladně pod teplou mýdlovou vodou. Naneste malé množství krému na postiženou kůži a nehty. Ošetřujte celý povrch, aniž byste přeskakovali oblast mezi prsty. Postup opakujte 1 až 3 krát denně, v závislosti na závažnosti příznaků. Udělejte kompletní léčbu do 4 týdnů. Pro konsolidaci dosažených výsledků po chvíli se doporučuje absolvovat druhý kurz. Je to velmi výhodné pro FungaXT cena, takže doporučujeme objednat několik položek najednou pro celou rodinu!

Dermatolog mluvil o FungaXT Česká republika:

Naše klinika aktivně používá nejprogresivnější metody léčby onychomykózy. Spolu s hardwarovou kosmetologií praktikujeme použití přírodní kosmetiky. Pečlivým studiem FungaXT přísady dospějete k závěru, že tento krém je naprosto bezpečný. Živinová matrice na buněčné úrovni ničí škodlivé bakterie a plísňové spory, aniž by jim dávala šanci znovu se objevit. Díky propolisu a vitamínům podporuje krém vysokou úroveň regenerace tkáně a nehtů. Podle mého názoru je to dnes nejlepší produkt od těch na prodej. Nevidím smysl zkoušet FungaXT koupit v lékárně, protože můžete zadat objednávku online.

Podívejte se na FungaXT foto - to by mělo vypadat původní balení. Pokud chcete produkt ve 100% kvalitě, požádejte o pomoc certifikovaného dodavatele. Dodává se na celostátní úrovni do 3-5 pracovních dnů. Další informace lze získat od asistenta prodeje.