Bigboy Polska

Poland

DLA TWOJEJ PRZYJEMNOŚCI!

  • - Maksymalna przyjemność
  • - Maksymalne wzbudzenie
  • - Maksymalne wrażenia

Zamów teraz


Jakość seksu zależy od twardości i stabilności erekcji. Wielu mężczyzn w średnim wieku po raz pierwszy napotyka problem w łóżku i staje się dla nich prawdziwą katastrofą. Ale jeszcze gorzej, jeśli penis jest mały, co nie pozwala dawać przyjemności partnerowi w seksie. To trudna sytuacja, którą należy rozwiązać. Współcześni producenci oferują różne metody rozwiązania tego problemu. Na przykład niektóre sklepy erotyczne sprzedają depozyty próżniowe, przedłużacze lub inne urządzenia mechaniczne, które podobno mogą wydłużać penisa. Ale skuteczność tych urządzeń nie przekracza 8%. W takim przypadku zawsze istnieje wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia tkanek miękkich penisa lub wywołania skurczów. Operacja jest uważana za bardziej kardynalną decyzję. Średni koszt takiej operacji w UE wynosi około 5000–7000 euro. Wraz z wysokimi kosztami pacjent przyjmuje wszelkie ryzyko znieczulenia ogólnego i okresu pooperacyjnego.

Bigboy - krem na powiększenie penisa

Jeśli chcesz rozwiązać swój delikatny problem, ale jednocześnie zachować zdrowie i funkcje rozrodcze, odmawiaj wątpliwych procedur lub urządzeń. Co więcej, Bigboy żel na powiększenie penisa pojawiło się dzisiaj w sprzedaży. Jest to innowacyjny produkt, który może znacznie poprawić męską erekcję i naturalnie rozciągnąć miękkie tkanki prącia do wzrostu. Formlua ma miejscowe działanie rozszerzające naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi i dopływ tlenu do ciał jamistych prącia. Po 2-4 tygodniach regularnego masażu penisa tym żelem możesz:

  • - Zwiększ siłę seksualną i wytrzymałość.
  • - Zwiększ poziom testosteronu w organizmie.
  • - Aby zagwarantować stabilność erekcji w każdym wieku.
  • - Aby zwiększyć przepływ krwi do narządów miednicy w celu zapobiegania prostacie i gruczolakowi prostaty.
  • - Zwiększ czas trwania stosunku płciowego.
  • - Zwiększ rozmiar penisa o 3-5 cm.

Spróbujmy zrozumieć jak to działa? Męski penis składa się z przepastnego ciała, którego komora jest wypełniona krwią podczas erekcji. Z powodu słabego krążenia krwi lub braku tlenu przepływ krwi może się pogorszyć. Powoduje to takie problemy, jak zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk i penis, który nie jest wystarczająco duży. Aktywne enzymy i afrodyzjaki w składzie tego żelu mają pozytywny wpływ na naczynia krwionośne i zapewniają produkcję NO2 (tlenek azotu). Prowadzi to do rozszerzania naczyń krwionośnych i zwiększonego przepływu krwi do narządów miednicy. W ten sposób Bigboy na potencję delikatnie i bezpiecznie rozciąga komorę ciał jamistych i przyczynia się do zwiększenia długości i obwodu.

Przydatne właściwości Bigboy

Bigboy krem na powiększenie penisa nie zawiera syntetycznych dodatków ani sterydów. Jest to naturalna niehormonalna formuła oparta na ekstraktach roślinnych i witaminach. Produkt korzystnie wpływa na stan układu moczowo-płciowego, poprawia krążenie krwi i zapewnia naturalną eliminację wielu problemów w sypialni. Korzystny efekt odczujesz już po pierwszym masażu.

Metoda użycia:

Krem nakłada się 1 raz dziennie (najlepiej 15 minut przed stosunkiem seksualnym). Aby wykonać procedurę masażu, nałóż niewielką ilość żelu na czysty i suchy penis i pocieraj przez 7-11 minut. Ponieważ Bigboy składniki jest tylko naturalne i bezpieczne, formuła szybko wchłania się w skórę i nie pozostawia resztek na praniu. Aby osiągnąć stabilność erekcji, wystarczy nałożyć żel raz przed planowanym seksem. Jeśli chcesz zwiększyć penisa o 3-5 cm, zajmie to co najmniej 30 dni. W tym okresie konieczne będzie przeprowadzanie codziennych zabiegów masażu zgodnie z instrukcjami i zaleceniami producenta.

Żel jest dostępny w specjalnej tubce o pojemności 50 ml i ma standardowe zalecenia dotyczące warunków przechowywania. Okres ważności po otwarciu opakowania - nie więcej niż 12 miesięcy. Bigboy cena znajduje się na stronie internetowej sprzedawcy.

Badania kliniczne Bigboy Polska:

W 2020 r. Grupa europejskich naukowców przeprowadziła badania w celu zbadania wpływu poszczególnych składników tego kremu na funkcje seksualne mężczyzn. Do przeprowadzenia eksperymentu naukowego wybrano ochotniczą grupę respondentów spośród 350 mężczyzn w różnym wieku, o budowie ciała i stanie zdrowia. Przez 30 dni uczestnicy eksperymentu musieli wykonywać masaż przy użyciu tego żelu. Po zakończeniu badań wyniki przekroczyły wszelkie oczekiwania. 89% mężczyzn odnotowało poprawę erekcji i eliminację objawów zaburzeń erekcji. 94% uczestników eksperymentów było w stanie zwiększyć rozmiar swojego penisa, o czym świadczy Bigboy zdjęcie przed i po aplikacji. 91% pozbyło się kompleksów i poczucia niższości, stało się bardziej pewne siebie i swojej męskości. 100% wolontariuszy zgodziłoby się polecić ten produkt swoim znajomym.

Bigboy kupić w aptece nie jest możliwe. Ten produkt jest sprzedawany tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. W ten sposób producent chroni swoje towary przed podróbkami. Aby otrzymać Bigboy zamów, musisz zarejestrować się na stronie i wypełnić formularz zamówienia online. Opakowanie będzie w gęstym czarnym opakowaniu, więc nikt nie będzie wiedział o zawartości oprócz ciebie.