Bigboy Slovensko

Slovakia

Dva krát HRUBŠÍ, a dvojnásobne DLHŠÍ! 

  • - Zväčšuje penis
  • - Zrýchľuje orgazmus partnerky
  • - Predlžuje erekciu

Objednať


Kvalita pohlavia závisí od tvrdosti a stability erekcie. Mnoho mužov stredného veku sa najprv stretne s problémom v posteli a pre nich sa stane skutočnou katastrofou. Ale ešte horšie je, ak je penis malý, čo neumožňuje potešiť partnera v sexe. Toto je zložitá situácia, ktorú je potrebné riešiť. Moderní výrobcovia ponúkajú rôzne spôsoby riešenia tohto problému. Napríklad, niektoré sexuálne obchody predávajú vákuové usadeniny, plnivá alebo iné mechanické zariadenia, ktoré pravdepodobne môžu penis predĺžiť. Účinnosť týchto zariadení však nie je vyššia ako 8%. V tomto prípade vždy existuje vysoká pravdepodobnosť poranenia mäkkých tkanív penisu alebo vyvolania kŕčov. Chirurgia sa považuje za zásadnejšie rozhodnutie. Priemerné náklady na takúto operáciu v EÚ sú približne 5 000 - 7 000 EUR. Spolu s vysokými nákladmi pacient znáša všetky riziká vyplývajúce z celkovej anestézie a pooperačného obdobia.

Bigboy - krém na zväčšenie penisu

Ak chcete vyriešiť svoj chúlostivý problém, ale zároveň si zachovať svoje zdravie a reprodukčnú funkciu, odmietnite pochybné postupy alebo zariadenia. Okrem toho sa dnes v predaji objavilo Bigboy gél na zväčšenie penisu. Jedná sa o inovatívny produkt, ktorý môže významne zvýšiť mužskú erekciu a prirodzene natiahnuť mäkké tkanivá penisu pre rast. Formlua má lokálny vazodilatačný účinok, zvyšuje prietok krvi a prívod kyslíka do kavernóznych telies penisu. Po 2-4 týždňoch pravidelnej masáže penisu týmto gélom môžete:

  • - Zvýšte sexuálnu potenciu a výdrž.
  • - Zvýšte hladinu testosterónu v tele.
  • - Zaručiť stabilitu erekcie v každom veku.
  • - Zvýšiť prietok krvi do panvových orgánov na prevenciu adenómu prostaty a prostaty.
  • - Predĺžte trvanie pohlavného styku.
  • - Zväčšite veľkosť penisu o 3-5 cm.

Skúsme pochopiť ako to funguje? Mužský penis pozostáva z dutého tela, ktorého komora je počas erekcie naplnená krvou. Kvôli zlej cirkulácii krvi alebo nedostatku kyslíka sa tok krvi môže zhoršiť. To spôsobuje problémy, ako je erektilná dysfunkcia, predčasná ejakulácia a penis, ktorý nie je dostatočne veľký. Aktívne enzýmy a afrodiziaká v zložení tohto gélu majú pozitívny účinok na krvné cievy a zabezpečujú tvorbu NO2 (oxid dusnatý). To vedie k expanzii krvných ciev a zvýšenému prietoku krvi do panvových orgánov. Takto Bigboy na zvýšenie erekcie jemne a bezpečne napína komoru kavernózneho tela a prispieva k zväčšeniu dĺžky a obvodu.

Užitočné vlastnosti Bigboy

Bigboy krém na zväčšenie penisu neobsahuje syntetické prísady alebo steroidy. Je to prírodný nehormonálny prípravok založený na rastlinných extraktoch a vitamínoch. Produkt priaznivo ovplyvňuje stav genitourinárneho systému, zlepšuje krvný obeh a zaisťuje prirodzené odstránenie mnohých problémov v spálni. Po prvej masáži pocítite blahodárny účinok.

Spôsob použitia:

Krém sa aplikuje 1 krát denne (najlepšie 15 minút pred pohlavným stykom). Na vykonanie masážnej procedúry naneste malé množstvo gélu na čistý a suchý penis a trite 7-11 minút. Pretože Bigboy prísady je iba prirodzený a bezpečný, receptúra sa rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva na bielizni žiadne zvyšky. Na dosiahnutie stability erekcie stačí aplikovať gél jedenkrát pred plánovaným pohlavím. Ak chcete zväčšiť penis o 3-5 cm, bude to trvať najmenej 30 dní. Počas tohto obdobia bude potrebné vykonávať denné masáže podľa pokynov a odporúčaní výrobcu.

Gél je k dispozícii v špecializovanej 50 ml skúmavke a má štandardné odporúčania pre podmienky skladovania. Čas použiteľnosti po otvorení balenia - nie viac ako 12 mesiacov. Bigboy cena je uvedený na webových stránkach predajcu.

Klinické štúdie Bigboy Slovensko:

V roku 2020 uskutočnila skupina európskych vedcov výskum zameraný na skúmanie vplyvu jednotlivých zložiek tohto krému na sexuálne funkcie mužov. Na vykonanie vedeckého experimentu bola vybraná dobrovoľná skupina respondentov spomedzi 350 mužov rôzneho veku, postavy a zdravotného stavu. Počas 30 dní museli účastníci experimentu robiť masáž pomocou tohto gélu. Po ukončení výskumu výsledky prekonali všetky očakávania. 89% mužov zaznamenalo zlepšenie erekcie a odstránenie príznakov erektilnej dysfunkcie. 94% účastníkov experimentov dokázalo zväčšiť veľkosť svojho penisu, čo dokazuje Bigboy foto pred a po aplikácii. 91% sa zbavilo komplexov a pocitov podradnosti, začalo si byť viac sebaistých samo o sebe a ich mužskosti. 100% dobrovoľníkov by súhlasilo s odporúčaním produktu svojim priateľom.

Bigboy kúpiť v lekárni nie je možné. Tento produkt sa predáva iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok. Výrobca tak chráni svoj tovar pred falšovaním. Ak chcete Bigboy objednať, musíte sa zaregistrovať na webe a vyplniť online objednávkový formulár. Balenie bude v hustej čiernej obale, takže nikto nebude vedieť o obsahu okrem vás.