Bigboy Česká republika

Czech Republic

PRO VAŠE POTĚŠENÍ!

  • - Maximální požitek
  • - Maximální vzrušení
  • - Maximální zážitek

Objednat


Kvalita sexu závisí na tvrdosti a stabilitě erekce. Mnoho mužů středního věku se poprvé setká s problémem v posteli a pro ně se stane skutečnou katastrofou. Ale ještě horší je, pokud je penis malý, což nedovoluje dát potěšení partnerovi v sexu. Toto je obtížná situace, kterou je třeba řešit. Moderní výrobci nabízejí různé metody řešení tohoto problému. Například některé sexuální obchody prodávají vakuové vklady, plniva nebo jiná mechanická zařízení, která pravděpodobně mohou penis rozšířit. Účinnost těchto zařízení však není vyšší než 8%. V tomto případě vždy existuje vysoká pravděpodobnost poškození měkkých tkání penisu nebo vyvolání křečí. Chirurgie je považována za zásadnější rozhodnutí. Průměrné náklady na takovou operaci v EU se pohybují kolem 5 000–7 000 EUR. Spolu s vysokými náklady pacient přijímá všechna rizika vyplývající z celkové anestézie a pooperačního období.

Bigboy - krém na zvětšení penisu

Pokud chcete vyřešit svůj choulostivý problém, ale zároveň si zachovat své zdraví a reprodukční funkce, odmítněte pochybné postupy nebo zařízení. Navíc se dnes při prodeji objevil Bigboy gel na zvětšení penisu. Jedná se o inovativní produkt, který může výrazně zvýšit erekci mužů a přirozeně natáhnout měkké tkáně penisu pro růst. Formlua má lokální vazodilatační účinek, zvyšuje průtok krve a přívod kyslíku do kavernózních těl penisu. Po 2-4 týdnech pravidelné masáže penisu tímto gelem můžete:

  • - Zvýšení sexuální potence a vytrvalosti.
  • - Zvyšte hladinu testosteronu v těle.
  • - Zaručit stabilitu erekce v každém věku.
  • - Zvýšit průtok krve do pánevních orgánů za účelem prevence adenomu prostaty a prostaty.
  • - Prodlužte trvání pohlavního styku.
  • - Zvětšete velikost penisu o 3-5 cm.

Zkusme pochopit jak to funguje? Mužský penis sestává z kavernózního těla, jehož komora je během erekce naplněna krví. Kvůli špatnému krevnímu oběhu nebo nedostatku kyslíku se může zhoršit průtok krve. To způsobuje problémy, jako je erektilní dysfunkce, předčasná ejakulace a penis, který není dostatečně velký. Aktivní enzymy a afrodiziakum ve složení tohoto gelu mají pozitivní účinek na krevní cévy a zajišťují produkci NO2 (oxid dusnatý). To vede k expanzi krevních cév a zvýšenému průtoku krve do pánevních orgánů. Takže Bigboy na erekci jemně a bezpečně táhne komoru kavernózního těla a přispívá ke zvýšení délky a obvodu.

Užitečné vlastnostii Bigboy

Bigboy krém na zvětšení penisu neobsahuje syntetické přísady nebo steroidy. Jedná se o přírodní nehormonální přípravek na bázi rostlinných výtažků a vitamínů. Produkt příznivě ovlivňuje stav genitourinárního systému, zlepšuje krevní oběh a zajišťuje přirozené odstranění mnoha problémů v ložnici. Po první masáži cítíte blahodárný účinek.

Způsob použití:

Krém se aplikuje 1krát denně (nejlépe 15 minut před pohlavním stykem). Chcete-li provést masážní postup, naneste malé množství gelu na čistý a suchý penis a třete po dobu 7-11 minut. Protože Bigboy přísady je pouze přirozený a bezpečný, receptura se rychle vstřebává do pokožky a nezanechává na prádle žádné zbytky. K dosažení stability erekce stačí aplikovat gel jednou před plánovaným pohlavím. Pokud chcete zvětšit penis o 3-5 cm, bude to trvat nejméně 30 dní. Během této doby bude nutné provádět denní masáže podle pokynů a doporučení výrobce.

Gel je k dispozici ve specializované zkumavce o objemu 50 ml a má standardní doporučení pro podmínky skladování. Doba použitelnosti po otevření balení - ne více než 12 měsíců. Bigboy cena je uveden na webových stránkách prodejce.

Klinické studie Bigboy Česká republika:

V roce 2020 provedla skupina evropských vědců výzkum zaměřený na studium vlivu jednotlivých složek tohoto krému na mužskou sexuální funkci. Pro provedení vědeckého experimentu byla vybrána dobrovolná skupina respondentů z 350 mužů různého věku, postavy a zdravotního stavu. Po dobu 30 dnů museli účastníci experimentu provádět masáž pomocí tohoto gelu. Po skončení výzkumu výsledky překonaly všechna očekávání. 89% mužů zaznamenalo zlepšení erekce a odstranění příznaků erektilní dysfunkce. 94% účastníků experimentů dokázalo zvětšit velikost svého penisu, což dokazuje Bigboy foto před a po aplikaci. 91% se zbavilo komplexů a pocitů méněcennosti, získalo sebevědomí samo o sobě a své maskulinitě. 100% dobrovolníků by souhlasilo s doporučením produktu svým přátelům.

Bigboy koupit v lékárně není možné. Tento produkt se prodává pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek. Výrobce tak chrání své zboží před padělky. Abyste mohli Bigboy objednat, musíte se zaregistrovat na webu a vyplnit online objednávkový formulář. Balíček bude v hustém černém obalu, takže nikdo nebude vědět o obsahu kromě vás.

Buy Now!