Bigboy Latvija

Latvia

GĒLS LOCEKĻA PALIELINĀŠANAI!

  • - PALIELINA GARUMU UN APJOMU!
  • - DROŠA UN ĒRTA LIETOŠANA!
  • - FORMULA: SALVIJA + ZELTSAKNE

Pasūtiet


Seksa kvalitāte ir atkarīga no erekcijas cietības un stabilitātes. Daudzi pusmūža vīrieši vispirms saskaras ar problēmu gultā, un viņiem tā kļūst par īstu katastrofu. Bet vēl sliktāk, ja dzimumloceklis ir mazs, kas neļauj sagādāt baudu partnerim seksa laikā. Šī ir sarežģīta situācija, kas jārisina. Mūsdienu ražotāji piedāvā dažādas metodes šīs problēmas risināšanai. Piemēram, daži seksa veikali pārdod vakuuma nogulsnes, pagarinātājus vai citas mehāniskas ierīces, kas it kā var pagarināt dzimumlocekli. Bet šo ierīču efektivitāte nepārsniedz 8%. Šajā gadījumā vienmēr ir liela varbūtība ievainot dzimumlocekļa mīkstos audus vai provocēt spazmas. Operācija tiek uzskatīta par kardinālāku lēmumu. Šādas operācijas vidējās izmaksas ES ir aptuveni 5000-7000 eiro. Kopā ar augstām izmaksām pacients uzņemas visus riskus, kas saistīti ar vispārējo anestēziju un pēcoperācijas periodu.

Bigboy - krēms dzimumlocekļa palielināšanai

Ja vēlaties atrisināt savu delikāto problēmu, bet tajā pašā laikā saglabāt veselību un reproduktīvo funkciju, atsakieties no apšaubāmām procedūrām vai ierīcēm. Turklāt šodien pārdošanā parādījās Bigboy Gēls dzimumlocekļa palielināšanai. Šis ir inovatīvs produkts, kas var ievērojami uzlabot vīriešu erekciju un dabiski izstiept dzimumlocekļa mīkstos audus augšanai. Formlua ir lokāls vazodilatējošs efekts, tā uzlabo asins plūsmu un skābekļa piegādi dzimumlocekļa kavernozajiem ķermeņiem. Pēc 2-4 nedēļu ilgas regulāras dzimumlocekļa masāžas ar šo želeju jūs varat:

  • - Palieliniet seksuālo potenci un izturību.
  • - Palieliniet testosterona līmeni organismā.
  • - Garantēt erekcijas stabilitāti jebkurā vecumā.
  • - Palielināt asins plūsmu iegurņa orgānos prostatas un prostatas adenomas profilaksei.
  • - Palieliniet dzimumakta ilgumu.
  • - Palieliniet dzimumlocekļa izmēru par 3-5 cm.

Mēģināsim izprast kā tas darbojas? Vīrieša dzimumloceklis sastāv no kavernoza ķermeņa, kura kamera erekcijas laikā ir piepildīta ar asinīm. Sliktas asinsrites vai skābekļa trūkuma dēļ var pasliktināties asins plūsma. Tas rada tādas problēmas kā erektilā disfunkcija, priekšlaicīga ejakulācija un dzimumloceklis, kas nav pietiekami liels. Šī gēla sastāvā esošie aktīvie fermenti un afrodiziaki pozitīvi ietekmē asinsvadus un nodrošina NO2 (slāpekļa oksīda) ražošanu. Tas noved pie asinsvadu paplašināšanās un palielināta asins plūsma iegurņa orgānos. Tādējādi Bigboy palielināt erekciju maigi un droši izstiepj kavernozās korpusa kameru un veicina garuma un apkārtmēra palielināšanos.

Derīgās īpašības Bigboy

Bigboy krēms dzimumlocekļa palielināšanai nesatur sintētiskas piedevas vai steroīdus. Šī ir dabiska nehormonāla formula, kuras pamatā ir augu ekstrakti un vitamīni. Produkts labvēlīgi ietekmē Uroģenitālās sistēmas stāvokli, uzlabo asinsriti un nodrošina dabisku daudzo problēmu novēršanu guļamistabā. Jūs varat sajust labvēlīgo efektu pēc pirmās masāžas.

Lietošanas metode:

Krēmu uzklāj 1 reizi dienā (vēlams 15 minūtes pirms dzimumakta). Lai veiktu masāžas procedūru, nelielu daudzumu želejas uzklājiet uz tīra un sausa dzimumlocekļa un berzējiet 7–11 minūtes. Tā kā Bigboy sastāvdaļas ir tikai dabīgs un drošs, formula ātri uzsūcas ādā un neatstāj atlikumus uz veļas. Lai sasniegtu erekcijas stabilitāti, pietiek ar to, lai gēls tiktu uzklāts vienu reizi pirms plānotā seksa. Ja vēlaties palielināt dzimumlocekli par 3-5 cm, tas prasīs vismaz 30 dienas. Šajā periodā būs jāveic ikdienas masāžas procedūras saskaņā ar ražotāja norādījumiem un ieteikumiem.

Gels ir pieejams specializētā 50 ml mēģenē, un tam ir standarta ieteikumi uzglabāšanas apstākļiem. Derīguma termiņš pēc iepakojuma atvēršanas - ne vairāk kā 12 mēneši. Bigboy cena ir norādīts pārdevēja vietnē.

Klīniskie pētījumi Bigboy Latvija:

2020. gadā Eiropas zinātnieku grupa veica pētījumus, lai izpētītu šī krēma atsevišķo sastāvdaļu ietekmi uz vīriešu seksuālo funkciju. Lai veiktu zinātnisku eksperimentu, tika izvēlēta brīvprātīga respondentu grupa no 350 vīriešiem, kas bija dažāda vecuma, ķermeņa uzbūves un veselības stāvokļa. 30 dienas eksperimenta dalībniekiem bija jāveic masāža, izmantojot šo želeju. Pēc pētījuma beigām rezultāti pārsniedza visas cerības. 89% vīriešu novēroja erekcijas uzlabošanos un erektilās disfunkcijas simptomu novēršanu. 94% eksperimentu dalībnieku spēja palielināt dzimumlocekļa izmēru, ko pierāda Bigboy foto pirms un pēc uzklāšanas. 91% atbrīvojās no kompleksiem un mazvērtības jūtām, kļuva pārliecinātāki par sevi un savu vīrišķību. 100% brīvprātīgo piekristu ieteikt produktu saviem draugiem.

Bigboy nopirkt aptiekā nav iespējams. Šis produkts tiek pārdots tikai oficiālajā vietnē. Tādējādi ražotājs aizsargā savas preces no viltojumiem. Lai iegūtu Bigboy pasūtīt, jums jāreģistrējas vietnē un jāaizpilda tiešsaistes pasūtījuma veidlapa. Iepakojums būs blīvā, melnā iepakojumā, tāpēc neviens, izņemot jūs, nezinās par saturu.