Bigboy Eesti

Estonia

Kaks korda PAKSEM, poolteist korda PIKEM!

  • - Suurendab liige
  • - Kiirendab orgasm partner
  • - Pikendab erektsioon

TELLI KOHE


Seksi kvaliteet sõltub erektsiooni kõvadusest ja stabiilsusest. Paljud keskealised mehed puutuvad kõigepealt voodisse probleemiga ja nende jaoks muutub see tõeliseks katastroofiks. Kuid veelgi hullem, kui peenis on väike, mis ei võimalda seksis partnerile rõõmu pakkuda. See on keeruline olukord, millega tuleb tegeleda. Kaasaegsed tootjad pakuvad selle probleemi lahendamiseks erinevaid meetodeid. Näiteks müüvad mõned sekspoodid vaakumhoiuseid, ekstendereid või muid mehaanilisi seadmeid, mis väidetavalt võivad peenist laiendada. Kuid nende seadmete efektiivsus pole suurem kui 8%. Sel juhul on peenise pehmete kudede vigastamine või spasmide provotseerimine alati suur. Operatsiooni peetakse kardinaalsemaks otsuseks. Sellise operatsiooni keskmine maksumus ELis on umbes 5000–7000 eurot. Koos suurte kuludega võtab patsient endale kõik üldanesteesiast ja operatsioonijärgsest perioodist tulenevad riskid.

Bigboy - peenise suurendamine kreem

Kui soovite oma delikaatset probleemi lahendada, kuid samal ajal säilitada oma tervise ja reproduktiivfunktsiooni, keelduge kahtlastest protseduuridest või seadmetest. Pealegi ilmus täna müüki Bigboy peenise suurendamine geel. See on uuenduslik toode, mis võib märkimisväärselt parandada meeste erektsiooni ja venitada loomulikult kasvu tagamiseks peenise pehmeid kudesid. Formlual on lokaalne veresooni laiendav toime, see suurendab verevarustust ja hapnikuvarustust peenise õõnsustes. Pärast 2–4-nädalast peenise regulaarset massaaži selle geeliga saate:

  • - Suurendage seksuaalset potentsi ja vastupidavust.
  • - Suurendage testosterooni taset kehas.
  • - Erektsiooni stabiilsuse tagamiseks igas vanuses.
  • - Eesnäärme ja eesnäärme adenoomi ennetamiseks vaagnaelundite verevarustuse suurendamine.
  • - Suurendage seksuaalvahekorra kestust.
  • - Suurendage peenise suurust 3-5 cm võrra.

Proovime aru saada kuidas see toimib? Meessoost peenis koosneb õõnsast kehast, mille kamber on erektsiooni ajal verd täis. Halva vereringe või hapnikuvaeguse tõttu võib verevool halveneda. See põhjustab selliseid probleeme nagu erektsioonihäired, enneaegne ejakulatsioon ja peenis, mis pole piisavalt suur. Selle geeli koostises olevad aktiivsed ensüümid ja afrodisiaakumid mõjutavad positiivselt veresooni ja tagavad NO2 (lämmastikoksiidi) tootmise. See viib veresoonte laienemiseni ja suureneb verevool vaagnaelunditesse. Seega venib Bigboy erektsiooni suurendamiseks õõnsalt ja turvaliselt õõnsuse korpuse kambrit ning aitab kaasa pikkuse ja ümbermõõdu suurenemisele.

Kasulikud omadused Bigboy

Bigboy peenise suurendamine kreem ei sisalda sünteetilisi lisandeid ega steroide. See on looduslik mittehormonaalne valem, mis põhineb taimeekstraktidel ja vitamiinidel. Toode mõjutab soodsalt Urogenitaalsüsteemi seisundit, parandab vereringet ja tagab paljude probleemide loomuliku kõrvaldamise magamistoas. Kasulikku mõju saate tunda juba pärast esimest massaaži.

Kasutusviis:

Kreemi kantakse 1 kord päevas (eelistatavalt 15 minutit enne seksuaalvahekorda). Massaažiprotseduuri läbiviimiseks kandke puhtale ja kuivale peenisele väike kogus geeli ja hõõruge 7-11 minutit. Kuna Bigboy kohaldamise viisist on ainult looduslik ja ohutu, imendub valem kiiresti naha sisse ega jäta pesu jääke. Erektsiooni stabiilsuse saavutamiseks piisab geeli pealekandmisest enne kavandatud sugu. Kui soovite peenist suurendada 3–5 cm, võtab see vähemalt 30 päeva. Sel perioodil on vaja läbi viia igapäevased massaažiprotseduurid vastavalt tootja juhistele ja soovitustele.

Geel on saadaval spetsiaalses 50 ml tuubis ja sellel on standardsed säilitustingimuste soovitused. Kõlblikkusaeg pärast pakendi avamist - mitte rohkem kui 12 kuud. Bigboy hind on loetletud müüja veebisaidil.

Kliinilised uuringud Bigboy Eesti:

Aastal 2020 korraldas rühm Euroopa teadlasi uuringuid, et uurida selle kreemi üksikute koostisosade mõju meeste seksuaalfunktsioonidele. Teadusliku eksperimendi läbiviimiseks valiti 350 erinevas vanuses, füüsise ja tervisliku seisundiga mehe hulgast vabatahtlik vastajate rühm. 30 päeva jooksul pidid katses osalejad selle geeli abil massaaži tegema. Pärast uurimistöö lõppu ületasid tulemused kõiki ootusi. 89% meestest täheldas erektsiooni paranemist ja erektsioonihäirete sümptomite kõrvaldamist. 94% katsetes osalejatest suutis peenise suurust suurendada, mida tõestab Bigboy foto enne ja pärast pealekandmist. 91% vabanes kompleksidest ja alaväärsustundest, muutusid enesekindlamaks ja mehelikumaks. 100% vabatahtlikest nõustuksid toodet oma sõpradele soovitama.

Bigboy osta apteegis pole võimalik. Seda toodet müüakse ainult ametliku veebisaidi kaudu. Seega kaitseb tootja oma kaupa võltside eest. Bigboy tellida maksmiseks peate saidil registreeruma ja täitma veebipõhise tellimisvormi. Pakend on tihedas mustas pakendis, nii et keegi teine ei tea teie sisu peale teie.