WondaLips Slovensko

Slovakia

Prirodzene bacuľaté pery bez pomoci injekcií a iných zásahov

 • - PERY VYPĹŇA A TÓNUJE
 • - KONTÚRUJE A OBRYSUJE PERY
 • - 100% PRÍRODNÉ PRÍSADY

Objednať


Zoznámte sa s revolučným spôsobom, ako zväčšiť pery bez injekcií a bez silikónu! WondaLips krém na pery s kyselinou hyalurónovou pomôže všetkým ženám získať dokonalý tvar a objem bez nákladných procedúr a bez poškodenia zdravia. Vyskúšajte produkt, ktorý už pomohol 500 000 ženám v EÚ získať lesklé a sexy špongie doma.

Toto je hlavný objav v kozmetickom a kozmetickom priemysle v roku 2020. Tento produkt je už k dispozícii na internete, ale WondaLips kúpiť v lekárni stále nie je možné. Máte veľkú šancu stať sa jedným z prvých, ktorý si objedná tento prírodný liek online a dostanete ho za pár dní.

BP-PB poskytuje podrobný prehľad kozmetického výrobku, ktorý sa stal skutočným bestsellerom na celom svete.

WondaLips - krém na zväčšenie pier

Úplné a zvodné pery sú hlavným trendom modernej módy. Na dosiahnutie tohto cieľa musia ženy každý rok utratiť desiatky tisíc eur na rôzne kozmetické procedúry a injekcie. Mnohé z týchto metód sú nebezpečné pre zdravie a spôsobujú vedľajšie účinky. Preto si prírodné prostriedky na zväčšenie pier v poslednej dobe získavajú širokú popularitu.

Existujú 3 hlavné typy takýchto výrobkov. Prvá kategória - pracujú iba vizuálne, druhá kategória - stimuluje príval krvi do tejto zóny a krátko zväčšuje objem. Najlepším riešením je však tretia kategória - sú to výživné zložky, ktoré skutočne zvyšujú objem a poskytujú komplexnú starostlivosť o pleť. Tretia skupina obsahuje Wonda Lips krém na zväčšenie pier. Unikátna receptúra vyvinutá skúsenými kozmetológmi a testovaná v laboratóriu. Vďaka tomu môžete dosiahnuť pozitívny výsledok oveľa rýchlejšie ako obvykle.

Navrhujeme, aby ste si pozorne preštudovali problém ako to funguje? Krém je založený na inovatívnom prípravku Provital®, ktorý zaisťuje sprísnenie pier a vyhladenie jemných vrások na bunkovej úrovni. V kombinácii s kolagénom a kyselinou hyalurónovou začína táto aktívna látka prirodzený proces rastu mäkkých tkanív a vyplní pery ďalšou tekutinou. Takto získate rovnomerný obrys zodpovedajúci plnosti a hydratácii pier.

Mnoho európskych odborníkov už tento produkt nazýva hlavným nepriateľom kozmetických salónov. Z tohto dôvodu kozmetológovia trpia miliónmi strát, pretože stále viac žien uprednostňuje použitie prírodného krému namiesto injekcií Botoxu alebo silikónu.

Čo hovoria odborníci:

Po účasti v estetickej chirurgii viac ako 18 rokov môžem povedať, že WondaLips na zvlhčenie pier je skutočne efektívny nástroj. Dnes je tento produkt v predstihu a nemá žiadnych skutočných konkurentov. Namiesto syntetických plnív alebo chirurgických zákrokov je ľahšie a bezpečnejšie používať prírodný krém. Nie je návykový, nemá vedľajšie účinky. Na rozdiel od injekcií nemusíte postup opakovať pravidelne - výsledok zostane mnoho rokov.

Užitočné vlastnosti Wonda Lips

Užitočné vlastnosti:

 • - Stimuluje rast mäkkých tkanív a zvyšuje objem pier.
 • - Vyhladzuje vrásky a zvlhčuje pokožku.
 • - Posilňuje adipocyty.
 • - Zmäkčuje pokožku pier.
 • - S vysokým obsahom Omega-3, Omega-6, vitamínu E.
 • - Obsahuje 99,5% čistého kolagénu.
 • - Prírodný zdroj kyseliny hyalurónovej.
 • - Vytvára ochrannú vrstvu proti vplyvom prostredia.
 • - Má antibakteriálny účinok.
 • - Zabraňuje suchu a praskaniu pier.

WondaLips foto pred a po aplikácii krému jasne demonštruje rozdiel. 100% prírodný make-up pier je ideálny pre všetkých ľudí starších ako 18 rokov.

Na klinických pokusoch s kozmetickým výrobkom sa zúčastnilo 3450 žien. Počas 21 dní účastníci experimentu používali tento vzorec v súlade s odporúčaniami výrobcu. Podľa výsledkov testov bolo 95% schopných zvýšiť objem pier o 1 - 2 veľkosti, 97% sa zbavilo problémov so suchosťou a peelingom, 100% bolo spokojných s dosiahnutým účinkom. Žiadny z dobrovoľných účastníkov experimentu nepociťoval žiadne vedľajšie účinky alebo alergie, pretože WondaLips prísady sú iba prírodné vitamíny a rastlinné extrakty.

Kde môžem kúpiť túto položku? Vzhľadom na vysoký dopyt nemá výrobca čas na úplné uspokojenie všetkých potrieb spotrebiteľov. Z tohto dôvodu sa krém ešte nepredáva v kozmetických obchodoch alebo lekárňach. Jediným spôsobom, ako získať tento produkt, je WondaLips Slovensko cez internet. Použite oficiálnu webovú stránku. Vyplňte objednávkový formulár, potvrďte ho telefonicky a dostanete balík o niekoľko dní. Po dodaní tovaru je tovar zaplatený na dobierku.

Hlavné správy z minulého týždňa! Výrobca organizuje reklamnú kampaň - pre prvých kupujúcich za WondaLips cena so zľavou -50%! Poponáhľajte si objednať tento jedinečný krém, kým sa zásoby stále skladujú.