WondaLips Česká republika

Czech Republic

Přirozeně baculaté rty bez pomoci injekcí a jiných zásahů

 • - RTY VYPLŇUJE A TÓNUJE
 • - KONTURY A OBRYSY RTY
 • - 100% PŘÍRODNÍ PŘÍSADY

Objednat


Seznamte se s revolučním způsobem, jak zvýšit rty bez injekcí a bez silikonu! WondaLips krém na rty s kyselinou hyaluronovou pomůže všem ženám získat dokonalý tvar a objem bez nákladných procedur a bez poškození zdraví. Vyzkoušejte produkt, který již pomohl 500 000 ženám v EU získat lesklé a sexy houby doma.

Toto je hlavní objev v kosmetickém a kosmetickém průmyslu v roce 2020. Tento produkt je již k dispozici na internetu, ale WondaLips koupit v lékárně stále není možné. Máte velkou šanci být jedním z prvních, kdo si tento přírodní lék objedná online a dostanete jej za pár dní.

BP-PB poskytuje podrobný přehled kosmetického přípravku, který se stal skutečným bestsellerem po celém světě.

WondaLips - krém na zvětšení rtů

Úplné a svůdné rty jsou hlavním trendem moderní módy. Každý rok musí ženy utratit desítky tisíc eur na různé kosmetické procedury a injekce, aby toho dosáhly. Mnoho z těchto metod je zdraví škodlivých a způsobuje vedlejší účinky. Proto v poslední době získávají přírodní prostředky pro zvětšení rtů širokou popularitu.

Existují 3 hlavní typy takových produktů. První kategorie - pracují pouze vizuálně, druhá kategorie - stimulují příval krve do této zóny a krátce zvyšují hlasitost. Ale nejlepším řešením je třetí kategorie - jsou to nutriční složky, které zvyšují objem a poskytují komplexní péči o pleť. Třetí skupina zahrnuje Wonda Lips krém na zvětšení rtů. Unikátní receptura vyvinutá zkušenými kosmetology a testovaná v laboratoři. Díky tomu můžete dosáhnout pozitivního výsledku mnohem rychleji než obvykle.

Doporučujeme vám pečlivě prostudovat problém jak to funguje? Krém je založen na inovativním přípravku Provital®, který zajišťuje napínání rtů a vyhlazování jemných vrásek na buněčné úrovni. V kombinaci s kolagenem a kyselinou hyaluronovou tato aktivní látka zahajuje přirozený proces růstu měkkých tkání a vyplňuje rty další tekutinou. Tím získáte rovnoměrný obrys, který odpovídá plnosti a hydrataci rtů.

Mnoho evropských odborníků již tento produkt nazývá hlavním nepřítelem kosmetických salonů. Z tohoto důvodu kosmetologové utrpí miliony ztrát, protože stále více žen dává přednost použití přírodního krému místo injekcí Botoxu nebo silikonu.

Co říkají odborníci:

Poté, co jsem se účastnil estetické chirurgie déle než 18 let, mohu říci, že WondaLips pro zvlhčení rtů je opravdu účinný nástroj. Dnes je tento produkt v předstihu a nemá skutečné konkurenty. Místo syntetických plniv nebo chirurgických zákroků je použití přírodního krému snazší a bezpečnější. Není návykový, nemá žádné vedlejší účinky. Na rozdíl od injekcí nemusíte postup opakovat pravidelně - výsledek zůstane po mnoho let.

Užitečné vlastnostii Wonda Lips

Užitečné vlastnosti:

 • - Stimuluje růst měkkých tkání a zvyšuje objem rtů.
 • - Vyhlazuje vrásky a zvlhčuje pokožku.
 • - Posiluje adipocyty.
 • - Změkčuje pokožku rtů.
 • - Vysoký obsah omega-3, omega-6, vitamín E.
 • - Obsahuje 99,5% čistého kolagenu.
 • - Přírodní zdroj kyseliny hyaluronové.
 • - Vytváří ochrannou vrstvu proti vlivům prostředí.
 • - Má antibakteriální účinek.
 • - Zabraňuje suchu a praskání rtů.

WondaLips foto před a po aplikaci krému jasně prokazuje rozdíl. 100% přírodní make-up na rty je ideální pro všechny lidi starší 18 let.

V klinických hodnoceních kosmetického přípravku se zúčastnilo 3450 žen. Po dobu 21 dnů účastníci experimentu použili tento vzorec v souladu s doporučeními výrobce. Podle výsledků testů bylo 95% schopno zvětšit objem rtů o 1-2 velikosti, 97% se zbavilo problémů se suchostí a loupáním, 100% bylo se získaným účinkem spokojeno. Žádný z dobrovolných účastníků experimentu nepociťoval žádné vedlejší účinky nebo alergie, protože WondaLips přísady jsou pouze přírodní vitamíny a rostlinné extrakty.

Kde si mohu tuto položku koupit? Vzhledem k vysoké poptávce nemá výrobce čas plně uspokojit všechny potřeby spotřebitelů. Z tohoto důvodu se krém dosud neprodává v kosmetických obchodech nebo lékárnách. Jediným způsobem, jak získat tento produkt, je WondaLips Česká republika přes internet. Použijte oficiální web. Vyplňte objednávkový formulář, potvrďte jej telefonicky a během několika dnů obdržíte balíček. Zboží je zaplaceno na dobírku po dodání.

Hlavní zprávy z minulého týdne! Výrobce pořádá reklamní kampaň - pro první kupující za WondaLips cena s -50% slevou! Pospěšte si a objednejte si tento jedinečný krém, dokud budou zásoby stále uloženy.