HondroStrong Slovensko

Slovakia

krém na bolesť kĺbov, artritídy a artrózy

 • - 100% prírodné
 • - Predaných vyše 5 000 balení
 • - Vyše 4 000 ohlasov

Objednať


Zápal kĺbov a deštrukcia chrupavky môžu spôsobiť, že váš život bude neznesiteľný! Dnes má viac ako 50% ľudí nad 40 rokov problémy s reumatoidnou artritídou, artrózou alebo osteochondrózou. Po 65 rokoch sú tieto príznaky diagnostikované u 92% mužov a žien. Podľa najnovších údajov sa choroby pohybového ústrojenstva začali „mladšie“. Mnoho pacientov sa dnes sťažuje na bolesti kĺbov, hoci ešte nie sú starí 25 rokov. Dôvod: zlá strava, nadváha, ťažké cvičenie a sedavý životný štýl.

HondroStrong gel na bolesť klbov pomôže rýchlo a efektívne sa zbaviť tohto problému a obnoviť ľahkosť pohybu za pár týždňov!

Unikátny produkt vyvinutý profesionálnymi odborníkmi a získal niekoľko medzinárodných ocenení. Krém má osvedčenie o kvalite a licenciu na predaj v Európskej únii. V súčasnosti je to najlepší produkt v roku 2020, ktorý zaručuje vynikajúci výsledok bez vedľajších účinkov.

Spoločnosť BP-PB testovala tento produkt a je teraz pripravená publikovať výsledky.

HondroStrong - krém na zápal kĺbov

Hondro Strong krém na zápal kĺbov sa vydáva na základe najnovších vedeckých objavov a úspechov. Výrobok je určený na prevenciu a liečbu akútnej alebo chronickej bolesti kĺbov, svalov a kostí. Prírodný prípravok neobsahuje nebezpečné chemické alebo syntetické prísady. Produkt vám umožní vyrovnať sa aj s najzložitejšími zápalovými procesmi. Výsledky liečby potvrdzujú, že u 9 z 10 pacientov po použití tohto lieku sa mobilita kĺbov znateľne zlepšuje, bolesť a opuch zmizli. Krémový gél je ideálny na zahriatie svalov pred tréningom, aby sa znížilo riziko podvrtnutí alebo zranení.

Ponúkame podrobnejšiu štúdiu o ako to funguje? Aktívne zložky krému prenikajú hlboko pod pokožku a ovplyvňujú príčinu bolesti. Už 15 minút po masáži je syndróm bolesti úplne potlačený a je obnovená flexibilita kolien, lakťov alebo chrbtice ponuku. Produkt zlepšuje vstrebávanie vápnika a stimuluje produkciu prírodného kolagénu.

Kolagén je prírodný proteín nachádzajúci sa v našich tkanivách a bunkách. Vykonáva mnoho dôležitých funkcií, jednou z nich je tvorba spojivového tkaniva. Kolagén je nevyhnutný na udržanie pružnosti a pevnosti kĺbov a väzov. V určitom veku telo spomaľuje tvorbu kolagénu, čo vedie k deštrukcii kostí a chrupavky. Osteochondróza, artróza, reumatizmus, dna - tieto a ďalšie choroby sú spôsobené nedostatkom kolagénu v tele. Hondro Strong prísady zvyšuje produkciu prírodného kolagénu o 89%. V dôsledku toho je opotrebovanie chrupavkového tkaniva znížené, metabolizmus je zlepšený a poškodené tkanivo je regenerované Slovensko.

Užitočné vlastnosti Hondro Strong

Užitočné vlastnosti:

 • - Stimuluje krvný obeh.
 • - Zmierňuje zápal.
 • - Obnovuje prirodzenú flexibilitu kĺbov.
 • - Zlepšuje produkciu synoviálnej tekutiny.
 • - Zvyšuje hladinu kolagénu a elastínu.
 • - Nasýti bunky spojivového tkaniva užitočnými aminokyselinami a vitamínmi.
 • - Zastavuje ďalšie ničenie chrupavky a začína proces spätnej regenerácie.
 • - Odstraňuje nepríjemnú krízu.
 • - Podporuje rýchlejšie hojenie poškodených tkanív a buniek.

Zloženie:

HondroStrong na liečenie artritídy obsahuje iba 100% bylinné prísady a komplex vitamínov. Jednou z najdôležitejších zdravých prísad je výťažok zo zeleného slávky. Je to prírodný zdroj bielkovín a chondroitínu, ktorý je potrebný na udržanie funkcie chrupavky. Gél tiež obsahuje včelí jed, amarantový olej, kardamóm atď. Výrobok neobsahuje chémiu, syntetické prísady ani GMO. Vzorec nemá prakticky žiadne kontraindikácie (s výnimkou individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky). Pri jeho používaní necítite žiadne vedľajšie účinky. Vzorec je určený na vonkajšie použitie, takže vo vnútri nemusíte nič vziať.

Spôsob použitia HondroStrong:

Krém je určený na vonkajšie použitie doma. Na čistú pokožku naneste malé množstvo účinnej látky a potrite ju 5 minút. Počkajte, kým sa gél úplne nevstrebe. Opakujte 2-3 masážne procedúry denne. Dĺžka liečby závisí od stupňa náročnosti problému. Minimálny odporúčaný kurz uvedený na obaloch HondroStrong foto je 30 dní.

Klinické štúdie Slovensko:

V januári 2020 skupina európskych vedcov uskutočnila štúdie, ktoré mali potvrdiť alebo vyvrátiť uvádzané prospešné vlastnosti tohto vzorca. Skupina dobrovoľných pacientov súhlasila s použitím gélu 4 týždne podľa odporúčaní odborníkov. Podľa výsledkov štúdií u 89% pacientov príznaky artritídy a artrózy zmizli. Viac ako 95% sa dokázalo vrátiť do každodenného života a zbaviť sa neustále bolesti v kolenách a chrbte. Počas celého experimentu sa žiadny z účastníkov nesťažoval na alergie alebo vedľajšie účinky gélu.

Mnoho ľudí sa zaujíma o problém kde kúpiť na Slovensku, je tento nástroj? Kupujúci často predpokladajú, že môžu získať HondroStrong kúpiť v lekárni. Výrobca však predáva svoje výrobky iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok. Dnes môžete získať zľavu -50%, ak zadáte online aplikáciu.

Upozorňujeme, že naše stránky tento produkt nepredávajú. Všetky informácie o HondroStrong môžete objasniť priamo od svojho distribútora.

Poponáhľajte sa, aby ste si objednali produkt pred koncom akcie! Iba dnes je to HondroStrong cena, najziskovejší na trhu!