HondroStrong Slovensko

Slovakia

krém na bolesť kĺbov, artritídy a artrózy

 • - 100% prírodné
 • - Predaných vyše 5 000 balení
 • - Vyše 4 000 ohlasov

Objednať


Zápal kĺbov a deštrukcia chrupavky môžu spôsobiť, že váš život bude neznesiteľný! Dnes má viac ako 50% ľudí nad 40 rokov problémy s reumatoidnou artritídou, artrózou alebo osteochondrózou. Po 65 rokoch sú tieto príznaky diagnostikované u 92% mužov a žien. Podľa najnovších údajov sa choroby pohybového ústrojenstva začali „mladšie“. Mnoho pacientov sa dnes sťažuje na bolesti kĺbov, hoci ešte nie sú starí 25 rokov. Dôvod: zlá strava, nadváha, ťažké cvičenie a sedavý životný štýl.

HondroStrong gel na bolesť klbov pomôže rýchlo a efektívne sa zbaviť tohto problému a obnoviť ľahkosť pohybu za pár týždňov!

Unikátny produkt vyvinutý profesionálnymi odborníkmi a získal niekoľko medzinárodných ocenení. Krém má osvedčenie o kvalite a licenciu na predaj v Európskej únii. V súčasnosti je to najlepší produkt v roku 2020, ktorý zaručuje vynikajúci výsledok bez vedľajších účinkov.

Spoločnosť BP-PB testovala tento produkt a je teraz pripravená publikovať výsledky.

HondroStrong - krém na zápal kĺbov

Hondro Strong krém na zápal kĺbov sa vydáva na základe najnovších vedeckých objavov a úspechov. Výrobok je určený na prevenciu a liečbu akútnej alebo chronickej bolesti kĺbov, svalov a kostí. Prírodný prípravok neobsahuje nebezpečné chemické alebo syntetické prísady. Produkt vám umožní vyrovnať sa aj s najzložitejšími zápalovými procesmi. Výsledky liečby potvrdzujú, že u 9 z 10 pacientov po použití tohto lieku sa mobilita kĺbov znateľne zlepšuje, bolesť a opuch zmizli. Krémový gél je ideálny na zahriatie svalov pred tréningom, aby sa znížilo riziko podvrtnutí alebo zranení.

Ponúkame podrobnejšiu štúdiu o ako to funguje? Aktívne zložky krému prenikajú hlboko pod pokožku a ovplyvňujú príčinu bolesti. Už 15 minút po masáži je syndróm bolesti úplne potlačený a je obnovená flexibilita kolien, lakťov alebo chrbtice. Produkt zlepšuje vstrebávanie vápnika a stimuluje produkciu prírodného kolagénu.

Kolagén je prírodný proteín nachádzajúci sa v našich tkanivách a bunkách. Vykonáva mnoho dôležitých funkcií, jednou z nich je tvorba spojivového tkaniva. Kolagén je nevyhnutný na udržanie pružnosti a pevnosti kĺbov a väzov. V určitom veku telo spomaľuje tvorbu kolagénu, čo vedie k deštrukcii kostí a chrupavky. Osteochondróza, artróza, reumatizmus, dna - tieto a ďalšie choroby sú spôsobené nedostatkom kolagénu v tele. HondroStrong prísady zvyšuje produkciu prírodného kolagénu o 89%. V dôsledku toho je opotrebovanie chrupavkového tkaniva znížené, metabolizmus je zlepšený a poškodené tkanivo je regenerované.

Užitočné vlastnosti Hondro Strong

Užitočné vlastnosti:

 • - Stimuluje krvný obeh.
 • - Zmierňuje zápal.
 • - Obnovuje prirodzenú flexibilitu kĺbov.
 • - Zlepšuje produkciu synoviálnej tekutiny.
 • - Zvyšuje hladinu kolagénu a elastínu.
 • - Nasýti bunky spojivového tkaniva užitočnými aminokyselinami a vitamínmi.
 • - Zastavuje ďalšie ničenie chrupavky a začína proces spätnej regenerácie.
 • - Odstraňuje nepríjemnú krízu.

Zloženie:

HondroStrong na liečenie artritídy obsahuje iba 100% bylinné prísady a komplex vitamínov. Jednou z najdôležitejších zdravých prísad je výťažok zo zeleného slávky. Je to prírodný zdroj bielkovín a chondroitínu, ktorý je potrebný na udržanie funkcie chrupavky. Gél tiež obsahuje včelí jed, amarantový olej, kardamóm atď.

Spôsob použitia:

Krém je určený na vonkajšie použitie doma. Na čistú pokožku naneste malé množstvo účinnej látky a potrite ju 5 minút. Počkajte, kým sa gél úplne nevstrebe. Opakujte 2-3 masážne procedúry denne. Dĺžka liečby závisí od stupňa náročnosti problému. Minimálny odporúčaný kurz uvedený na obaloch HondroStrong foto je 30 dní.

Klinické štúdie:

V januári 2020 skupina európskych vedcov uskutočnila štúdie, ktoré mali potvrdiť alebo vyvrátiť uvádzané prospešné vlastnosti tohto vzorca. Skupina dobrovoľných pacientov súhlasila s použitím gélu 4 týždne podľa odporúčaní odborníkov. Podľa výsledkov štúdií u 89% pacientov príznaky artritídy a artrózy zmizli. Viac ako 95% sa dokázalo vrátiť do každodenného života a zbaviť sa neustále bolesti v kolenách a chrbte. Počas celého experimentu sa žiadny z účastníkov nesťažoval na alergie alebo vedľajšie účinky gélu.

Mnoho ľudí sa zaujíma o problém kde kúpiť na Slovensku, je tento nástroj? Kupujúci často predpokladajú, že môžu získať HondroStrong kúpiť v lekárni. Výrobca však predáva svoje výrobky iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok. Dnes môžete získať zľavu -50%, ak zadáte online aplikáciu.

Upozorňujeme, že naše stránky tento produkt nepredávajú. Všetky informácie o HondroStrong Slovensko môžete objasniť priamo od svojho distribútora.

Poponáhľajte sa, aby ste si objednali produkt pred koncom akcie! Iba dnes je to HondroStrong cena, najziskovejší na trhu!

Buy Now!