Folisin Slovensko

Slovakia


aposte no cabelo saudável e forte!

 • - Rychlejší rast
 • - Lepšia kvalita vlasov
 • - Zníženie vypadávania vlasov

Objednať


Folisin vitamíny na rast vlasov - 100% naturálna podpora pre mužov s predispozíciou k plešatosti. Unikátna receptúra stimuluje aktívny rast vlasov, zastavuje vypadávanie vlasov a pomáha udržiavať prirodzenú farbu. Jedná sa o prvý doplnok stravy, ktorý zaručuje zastavenie problémov s vlasmi bez drahých postupov u kaderníka a bez chirurgického zákroku.

Doplnok stravy je vyrobený tak, aby spĺňal najvyššie medzinárodné štandardy kvality. Výrobok neskrýva iba príznaky oslabených vlasov, ale odstraňuje príčinu ich vzhľadu. Niekoľko dní po začiatku kurzu sa stav pokožky hlavy výrazne zlepšuje, vlasy sú silnejšie a dlhšie. Po 30 dňoch u 9 z 10 mužov sa plocha plešatých zón na hlave výrazne zníži, zlepší sa mikrocirkulácia krvi a obnoví sa prirodzená farba.

Folisin - prírodný liek na plešatosť

Nie je žiadnym tajomstvom, že vypadávanie vlasov je jedným z najbežnejších problémov mužov. Alopécia je diagnostikovaná u 76% mužov starších ako 23 rokov. K tomuto procesu prispieva mnoho vonkajších a vnútorných dôvodov. Podľa odborníkov je dnes jediným produktom s najvyššou účinnosťou Folisin proti vypadávaniu vlasov. Táto receptúra je najlepšou alternatívou k rôznym šampónom a kozmetike. Pravidelné používanie kapsúl počas 1 až 6 mesiacov úplne zastaví plešatosť a začne proces aktívneho rastu nových vlasov.

Čo hovoria odborníci:

Vypadávanie vlasov je prírodný biologický proces. Každý deň stráca naša hlava až 100 vlasov a to sa považuje za normu. Bohužiaľ, pod vplyvom určitých faktorov sa situácia môže zhoršiť a rozšíriť. K dnešnému dňu vidím iba jeden produkt, ktorý môže pomôcť pri riešení tohto problému - toto je Foli Sin prírodný liek na plešatosť. Je to kombinácia užitočných a výživných vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov, ktoré majú priaznivý vplyv na celkové zdravie vlasov. Produkt pomáha udržiavať rýchly rast, spomaľuje vypadávanie vlasov a poskytuje vyváženú výživu, aby sa maximalizovalo predĺženie fázy anagénu. Chcel by som osobitne prideliť Folisin prísady. Kapsuly neobsahujú škodlivú chémiu alebo steroidy. Vďaka tomu je doplnok stravy pre mužov akéhokoľvek veku úplne neškodný.

Užitočné vlastnosti Foli Sin

Uvádzame niekoľko faktov, ktoré vám pomôžu pochopiť ako to funguje:

 • - Spomaluje vypadávanie vlasov na bunkovej úrovni.
 • - Stimuluje zvýšené hladiny testosterónu a potláča androgén (ženský hormón).
 • - Predĺžuje fázu anagénu.
 • - Stimuluje aktívny rast vlasov z „spacích“ žiaroviek.
 • - Podporuje prirodzený objem a hustotu vlasov.
 • - Posilňuje korene.
 • - Pôsobí proti lupinám a suchej pokožke hlavy.
 • - Urýchľuje rast brady.

AnaGain ™ Nu je hlavnou prospešnou zložkou tohto výživového doplnku. Jedná sa o bylinnú formuláciu syntetizovanú z klíčkov hrachu. AnaGain ™ Nu vďaka svojim fantastickým prírodným vlastnostiam podporuje zdravie pokožky a vlasových buniek, posilňuje korene a dodáva vlasom objemnejšie vlasy.

Výsledky testu:

Klinické štúdie s prípravkom AnaGain ™ Nu potvrdzujú 78% akceleráciu rastu vlasov do 90 dní po prvej aplikácii. Účinná látka zvyšuje počet aktívnych vlasových folikulov a úplne potláča príčiny predčasnej alopécie. Do štúdie bolo zapojených 20 mužov rôzneho veku so sklonom k plešatosti. Počas odporúčaného spôsobu užívania dostávali doplnok výživy vo vhodnej dávke. Pri Folisin foto pred a po aplikácii je jasne viditeľný pozitívny efekt. Súčasne sa žiadny z účastníkov štúdie nesťažoval na zhoršenie zdravia alebo na vedľajšie účinky kapsúl.

Čo je to Folisin Slovensko? Jedná sa o inovatívny vitamínový produkt na udržanie zdravia mužských vlasov a boj proti plešatosti. Produkt je určený pre mužov starších ako 18 rokov, ktorí sa chcú zbaviť plešatých miest na hlavách, urýchľovať rast brady a navždy zabudnúť na lupiny.

Ako dlho mám tieto kapsuly užívať? Dĺžka liečebného cyklu závisí od individuálnych charakteristík tela a od príčin, ktoré vyvolali alopéciu. Optimálna dĺžka kurzu je 1 až 6 mesiacov.

Ako to urobiť? Výrobca odporúča užívať 1 kapsulu 2-krát denne (ráno a popoludní 30 minút pred jedlom). Kapsuly vypite najmenej 300 ml vody.

Potrebujem recept? Nie, doplnok stravy je k dispozícii na pulte.

Môžem Folisin kúpiť v lekárni? Nie, tento produkt sa predáva iba prostredníctvom oficiálnych webových stránok.

Chcem vedieť kde kúpiť na Slovensku? Objednať produkt priamo od výrobcu prostredníctvom internetu. Zásielka bude odoslaná do 24 hodín od zadania objednávky a do 3 až 10 dní ju obdržíte.

Koľko to stojí? Za Folisin cena - jeden z najziskovejších na trhu. Ak si kúpite 3 balenia, potom ďalšie 3 získate úplne zadarmo! Tento počet kapsúl postačuje na 6 mesiacov denného použitia!

Buy Now!