Folisin Česká republika

Czech Republic


vsaďte na zdravé a silné vlasy!

 • - Rychlejší růst
 • - Lepší kvalita vlasů
 • - Snížení vypadávání vlasů

Objednat


Folisin vitamíny na růst vlasů - 100% naturální podpora pro muže s predispozicí k plešatosti. Unikátní receptura stimuluje aktivní růst vlasů, zastavuje vypadávání vlasů a pomáhá udržovat přirozenou barvu. Jedná se o první doplněk stravy, u kterého je zaručeno, že zastaví problém s vlasy bez nákladných procedur v kadeřnictví a bez chirurgického zákroku.

Doplněk stravy je formulován tak, aby splňoval nejvyšší mezinárodní standardy kvality. Výrobek nejen skrývá příznaky oslabení vlasů, ale eliminuje příčinu jejich vzhledu. Několik dní po začátku kurzu se stav pokožky hlavy znatelně zlepšuje, vlasy se stávají silnější a delší. Po 30 dnech u 9 z 10 mužů se plocha plešatých zón na hlavě znatelně zmenší, zlepší se mikrocirkulace krve a obnoví se přirozená barva.

Folisin - přírodní lék na plešatost

Není tajemstvím, že vypadávání vlasů je jedním z nejčastějších problémů mužů. Alopecia je diagnostikována u 76% mužů starších 23 let. K tomuto procesu přispívá mnoho vnějších a vnitřních důvodů. Podle odborníků je dnes jediným produktem s nejvyšší účinností Folisin proti vypadávání vlasů. Tato formule je nejlepší alternativou k různým šamponům a kosmetice. Pravidelné používání tobolek po dobu 1-6 měsíců zcela zastaví plešatost a zahajuje proces aktivního růstu nových vlasů.

Co říkají odborníci:

Vypadávání vlasů je přirozený biologický proces. Každý den ztrácí naše hlava až 100 vlasů a to je považováno za normu. Situace se, bohužel, pod vlivem určitých faktorů může zhoršit a rozšířit. K dnešnímu dni vidím pouze jeden produkt, který může pomoci při řešení tohoto problému - to je Foli Sin přírodní lék na plešatost. Jedná se o kombinaci užitečných a výživných vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, které mají příznivý účinek na celkové zdraví vlasů. Produkt pomáhá udržovat rychlý růst, zpomaluje vypadávání vlasů a poskytuje vyváženou výživu, aby se maximalizovalo prodloužení anagenní fáze. Chtěl bych zvlášť alokovat Folisin přísady. Tobolky neobsahují škodlivou chemii nebo steroidy. Díky tomu je potravinový doplněk pro muže každého věku naprosto neškodný.

Užitečné vlastnostii Foli Sin

Zde je jen několik faktů, abychom porozuměli jak to funguje:

 • - Zpomaluje vypadávání vlasů na buněčné úrovni.
 • - Stimuluje zvýšené hladiny testosteronu a potlačuje androgen (ženský hormon).
 • - Prodlouží anagenní fázi.
 • - Stimuluje aktivní růst vlasů z „spících“ žárovek.
 • - Podporuje přirozený objem a hustotu vlasů.
 • - Posiluje kořeny.
 • - Působí proti lupům a suché pokožce hlavy.
 • - Urychluje růst vousů.

AnaGain ™ Nu je hlavní prospěšná složka v tomto výživovém doplňku. Jedná se o bylinnou recepturu syntetizovanou z klíčků hrachu. AnaGain ™ Nu díky svým fantastickým přírodním vlastnostem podporuje zdraví pokožky a vlasových buněk, posiluje kořeny a zvyšuje objemnost vlasů.

Výsledky testu:

Klinické studie vzorce AnaGain ™ Nu potvrzují 78% zrychlení růstu vlasů během 90 dnů po první aplikaci. Účinná látka zvyšuje počet aktivních vlasových folikulů a zcela potlačuje příčiny předčasné alopecie. Do studie bylo zapojeno 20 mužů různého věku s tendencí k plešatosti. Během doporučeného způsobu používání dostávali potravinový doplněk ve vhodné dávce. Při Folisin foto před a po aplikaci je jasně viditelný pozitivní efekt. Současně si žádný z účastníků studie nestěžoval na zhoršení zdraví nebo vedlejší účinky tobolek.

Co je to Folisin Česká republika? Jedná se o inovativní vitaminový produkt pro udržení zdraví mužských vlasů a pro boj s plešatostí. Výrobek je určen pro muže starší 18 let, kteří se chtějí zbavit plešatých míst na hlavě, urychlit růst vousů a navždy zapomenout na lupiny.

Jak dlouho bych měl vzít tyto tobolky? Délka léčby závisí na individuálních vlastnostech těla a na příčinách, které vyvolaly alopecii. Optimální délka kurzu je 1 až 6 měsíců.

Jak brát? Výrobce doporučuje užívat 1 tobolku 2krát denně (ráno a odpoledne 30 minut před jídlem). Pijte tobolky s nejméně 300 ml vody.

Potřebuji recept? Ne, potravinový doplněk je k dispozici na přepážce.

Mohu Folisin koupit v lékárně? Ne, tento produkt se prodává pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek.

Chci vědět kde koupit v České republice? Objednejte produkt přímo od výrobce přes internet. Zásilka bude odeslána do 24 hodin po zadání objednávky a obdržíte ji do 3–10 dnů.

Kolik to stojí? Na Folisin cena jeden z nejziskovějších na trhu. Pokud si koupíte 3 balíčky, pak 3 další dostanete zcela zdarma! Tento počet tobolek stačí na 6 měsíců každodenního použití!

Buy Now!