Keto Diet Slovensko

Slovakia

PRE MILOVNÍKOV ZÁKUSKOV, KTORÍ CHCÚ BYŤ CHUDÍ

 • - Absorbuje tuk a premieňa ho na energiu
 • - Odstraňuje toxíny z tela
 • - Potláča chuť do jedla a dodáva energiu

Objednať


Strava, ktorá skutočne dáva výsledky! Ak máte radi dezerty, ale snívate o dokonalej postave, vyskúšajte doplnok stravy na chudnutie. Toto je najužitočnejší produkt pre ženy, ktoré používajú ketogénnu stravu na odstránenie prebytočného tuku a urýchlenie metabolizmu. Jedinečné vlastnosti týchto šumivých tabliet umožňujú vstrebávať tuky a zmeniť ich na ďalší zdroj energie. Pri typickej diéte s nízkym obsahom sacharidov sa ketónové telá začínajú vyrábať po 7 až 10 dňoch. Spolu s Keto Diet na chudnutie, telo prejde do stavu ketózy po 40-50 minútach. V takom prípade nemáte žiadne vedľajšie účinky a škodlivé účinky na organizmus. Odborníci vysoko oceňujú účinnosť tohto produktu a tiež ho považujú za najlepší spôsob rýchleho a bezpečného chudnutia.

Keto Diet - produkt na spaľovanie tukov

Ketogénna strava sa ukázala ako vysoko účinná. Hlavným argumentom v prospech použitia tejto metódy je stabilita výsledkov a stravovacie obmedzenia. V tomto prípade platí iba jedno pravidlo - je potrebné znížiť množstvo spotrebovaných uhľohydrátov na 20 g za deň. Zároveň môžete pokračovať v konzumácii mastných potravín: mäso, ryby, syry a pod. V dôsledku prudkého poklesu hladiny glukózy v krvi je telo nútené hľadať ďalšie zdroje energie. V tomto prípade naše telo prechádza do stavu ketózy, v ktorom pečeň vytvára špeciálne ketónové telieska na spaľovanie tukov.

Aké sú nevýhody ketogénnej stravy? Na zahájenie ketózy je potrebné obmedziť príjem uhľohydrátov najmenej na 7-10 dní. Takáto prudká zmena v strave môže spôsobiť vedľajšie účinky a vyvolať takzvanú „keto-chrípku“. V tomto stave ľudia často pociťujú slabosť, ospalosť, apatia, závraty a ďalšie nepríjemné príznaky.

Vedci strávili niekoľko rokov vývojom univerzálnej receptúry pre rýchlejšiu a bezpečnejšiu ketózu. Výsledkom je KetoDiet produkt na spaľovanie tukov. Jedná sa o 100% prírodný prípravok, ktorý vám pomôže aktivovať proces intenzívneho spaľovania tukov za pár minút. Stačí jedna šumivá tableta denne, aby ste mohli schudnúť až do 15 kg za 28 dní!

Aby ste pochopili ako to funguje, musíte dôkladne preštudovať zloženie produktu. Keto Diet prísady má synergický účinok a poskytuje maximálny priaznivý účinok. Výrobok obsahuje vysoké koncentrácie ketónov malín formulár. Svojou štruktúrou a vlastnosťami sú takmer totožné s ketónovými telieskami, ktoré naše telo produkuje. Súčasťou doplnku výživy je aj koenzým Q10, organický synefrín, bromelaín a komplex prospešných aminokyselín. S týmto nástrojom bude vytváranie ideálneho tela oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Užitočné vlastnosti KetoDiet

Pri pohľade na foto pred a po úspešnom chudnutí môžete vidieť skutočné výsledky. Výrobok nie je návykový a nemá žiadne kontraindikácie, takže ho môžete používať v akomkoľvek veku. Produkt je ideálny na riešenie akýchkoľvek problémov a úloh súvisiacich s nadváhou. Spolu s ním dosiahnete svoj cieľ niekoľkokrát rýchlejšie! Najlepšie metóda chudnutia dnes pre každú osobu!

Prečo odborníci na výživu odporúčajú tieto šumivé tablety Keto:

 • - Najlepšia alternatíva ku ketogénnej strave.
 • - Začína ketóza po 40-50 minútach.
 • - Pomáha telu nestrácať energiu a fyzickú aktivitu.
 • - Účinne absorbuje tukové bunky a premieňa ich na energiu.
 • - Zlepšuje funkciu mozgu a zlepšuje syntézu dopamínu.
 • - Potláča chuť do jedla a odstraňuje hlad.
 • - Zaručený 100% výsledok po 28 dňoch.

Čo hovoria odborníci:

Volám sa Dr. Steward a som odborník na výživu. V poslednej dobe sa väčšina mojich klientov zaujíma o ketogénnu diétu a chce vyskúšať tento spôsob chudnutia. Napriek vysokej účinnosti odporúčame tento problém dôkladne preštudovať. V mnohých prípadoch môže mať strava negatívny účinok, ak nepoužívate žiadne pomocné látky. Aby chudnutie bolo rýchle a bezpečné, odporúčam všetkým ženám kúpiť v lekárni. Táto receptúra pomáha udržiavať stav ketózy v priebehu niekoľkých minút po konzumácii potravinového doplnku. Nemusíte prísne kontrolovať príjem uhľohydrátov ani meniť svoju obvyklú stravu. Výsledky nie sú príliš dlhé!

Klinické štúdie:

V decembri 2019 európski vedci uskutočnili štúdie, na ktorých sa zúčastnilo 900 mužov a žien. Všetky mali problémy s nadváhou od 11 do 41 kg. Počas 4 týždňov účastníci experimentu denne užívali 1 šumivú tabletu s vodou. Výsledky výskumu:

 • - 99% - strata hmotnosti od 8 do 16 kg.
 • - 91% - zníženie objemu pása z 10 na 14 cm.
 • - 94% - zlepšenie tráviaceho systému a urýchlenie metabolizmu.
 • - 88% - redukcia celulitídy.
 • - 97% - zvýšenie energie a výkonu.
 • - 100% - úplná spokojnosť s výsledkami chudnutia.

Otázka znie: kde kúpiť na Slovensku je tento produkt? Chceme vás upozorniť, že pôvodný potravinový doplnok sa predáva iba cez internet. Tovar si môžete objednať online na webovej stránke oficiálneho distribútora a zásielku dostanete do 3 až 7 dní. Vzhľadom na 50% zľavu je cena najziskovejšia na trhu.

Zanechajte žiadosť a objednajte si teraz!