Alkotox Česká republika

Czech Republic

ŘEKNI ‘ NE ‘ ALKOHOLISMU!

 • - Odstranění chutě na alkohol
 • - Obnovuje poškozené jaterní buňky
 • - Odstraňuje toxiny z organismu

Objednat


Mnoho mužů a žen má problémy s alkoholem. Začíná to stejné pro všechny. Zpočátku alkohol pomáhá relaxovat a zmírňovat stres, ale velmi brzy na něm závisí. Kromě toxických účinků na organismus alkohol ničí také psychologické zdraví. To vede ke zničení rodinných vztahů a úplné degradaci jednotlivce Alkotox.

Jednou z hlavních mylných představ je přesvědčení, že se s problémem můžete vypořádat sami. Statistiky potvrzují, že pouze 12% lidí může přestat pít samostatně bez pomoci. Na základě těchto údajů vědci vyvinuli Alkotox na léčbu alkoholismu. Jedná se o inovativní produkt, který vám pomůže rychle a efektivně se zbavit závislosti na alkoholu:

 • - Bez lékařů.
 • - Bez syntetických tablet.
 • - Bez kódování a hypnózy.
 • - Žádné poškození zdraví.

Alkotox - produkt proti alkoholismu

Alkotox prostředek proti alkoholismu - 100% přírodní a bezpečný koncentrát ve tvaru kapky. Vzorec je určen k prevenci a léčbě alkoholismu v jakémkoli stádiu a také k odstranění toxinů z těla. Příznivé vlastnosti tohoto produktu jsou potvrzeny certifikáty kvality a výsledky klinických hodnocení. Podle výrobce je tento potravinový doplněk zásadně odlišný od konkurence a pomáhá zcela eliminovat účinky závislosti na alkoholu doma. Už nemusíte v lékárnách utrácet obrovské částky za lékaře a drogy. Nyní můžete porazit alkoholismus rychle a snadno!

Vícesložkový potravinový doplněk obsahuje pouze bylinné přísady a není návykový. Kapky bez lékařského předpisu můžete užívat k léčbě alkoholismu nebo k odstranění příznaků kocoviny. Produkt působí několika směry najednou:

 • - Zmírňuje příznaky z vysazení.
 • - Eliminuje nutkání k pití a způsobuje nesnášenlivost k alkoholu.
 • - Eliminuje zánětlivé procesy v těle.
 • - Obnovuje poškozené jaterní a mozkové buňky.
 • - Odstraňuje toxiny a produkty rozkladu alkoholu.
 • - Posiluje kardiovaskulární systém.
 • - Eliminuje psychologickou závislost na požívání alkoholických nápojů.
 • - Zvyšuje místní imunitu.
 • - Vrací střízlivost.
 • - Odstraňuje bolesti hlavy a apatie.

Nyní víte, jak to funguje, ale je ještě důležitější pochopit, jaké jsou výhody tohoto produktu před konkurencí? Tajemství vysokého výkonu je jedinečný Alkotox přísady. Kapky obsahují výtažek z tymiánu, máty peprné, výtažek z chrpy a ostropestřce mariánského. Doplněk stravy také obsahuje exotickou složku - kořenový extrakt Kudzu. Vědecké studie potvrzují, že látky obsažené v tomto kořeni mohou zlepšit duševní stav a způsobit averzi k alkoholickým nápojům.

Co říkají odborníci:

Více než 80% mých pacientů hledá pomoc, když jsou ve druhé nebo třetí fázi alkoholismu. V takových případech je dosažení plného uzdravení zdraví mnohem obtížnější a delší. Dnes medicína používá mnoho různých způsobů léčby alkoholismu - od kapátků po hypnózu. Moje zkušenost ukazuje, že většina tradičních metod nedává dobrý účinek. Doporučuji Alko Tox produkt proti alkoholismu všem svým klientům. V jednom léčebném cyklu tento doplněk stravy pomáhá zbavit se závislosti na alkoholu a abstinenčních příznaků. Vzorec dokonale uklidňuje nervový systém a odstraňuje toxiny z jater. Díky přírodním ingrediencím mohou tento produkt užívat muži a ženy starší 18 let bez lékařského předpisu. V tuto chvíli je to nejlepší způsob, jak se vrátit do plného života a zapomenout na alkohol navždy!

Užitečné vlastnostii Alko Tox

V prosinci 2016 provedli evropští vědci klinické studie ke studiu příznivých účinků kapek. Do studie bylo vybráno 1 000 mužů a žen ve věku 21 až 49 let. Do 30 dnů účastníci experimentu dobrovolně vzali potravinový doplněk v souladu s doporučeními výrobce. Podle výsledků testu byla úplná eliminace symptomů alkoholismu zaznamenána u 75% pacientů. Zbývajících 25% významně snížilo spotřebované množství alkoholu a zbavilo se abstinenčních příznaků. Vědci také pozorovali výrazně lepší zdravotní stav u 98% dobrovolníků. Bolest na pravé straně zmizela a funkce jater se vrátila k normálu. Následná studie po 6 měsících potvrdila, že méně než 1% účastníků experimentu začalo znovu pít. 99% je problém alkoholismu minulostí.

Způsob použití:

Pokyny ukazují, že potravinový doplněk je určen pro každodenní použití po dobu 4 týdnů. V případě potřeby lze délku kurzu prodloužit na 8 týdnů. Dodržujte předepsanou denní dávku a nepřekračujte ji. Věnujte pozornost původnímu balení Alkotox foto. Dejte si pozor na padělky.

Kde koupit v České republice?

Momentálně nemožné Alkotox koupit v lékárně. Kupující mohou zadat objednávku pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek výrobce a obdržet balíček do 14 dnů. Pro nové zákazníky sleva -50%. Nyní Alkotox cena je nejziskovější!

Objednejte tento produkt a střízlivě se podívejte na život!

Buy Now!