Alkotox Slovensko

Slovakia

POVEDZ «NIE» ALKOHOLICKEJ ZÁVISLOSTI!

 • - Eliminuje túžbu po alkohole
 • - Regeneruje poškodené pečeňové bunky
 • - Odstraňuje toxíny z organizmu

Objednať


Mnoho mužov a žien má problémy s alkoholom. Začína to isté pre každého. Spočiatku alkohol pomáha relaxovať a zmierňovať stres, ale veľmi skoro na ňom závisí. Okrem toxických účinkov na organizmus alkohol ničí aj psychické zdravie. To vedie k deštrukcii rodinných vzťahov a úplnému znehodnoteniu jednotlivca.

Jednou z hlavných mylných predstáv je presvedčenie, že sa s týmto problémom môžete vyrovnať sami. Štatistiky potvrdzujú, že iba 12% ľudí môže prestať piť samostatne bez pomôcok. Na základe týchto údajov vedci vyvinuli Alkotox na liečbu alkoholizmu. Jedná sa o inovatívny produkt, ktorý vám pomôže rýchlo a efektívne zbaviť sa závislosti od alkoholu:

 • - Bez lekárov.
 • - Bez syntetických tabliet.
 • - Bez kódovania a hypnózy.
 • - Žiadne poškodenie zdravia.

Alkotox - produkt na odvykanie od alkoholu

Alkotox liek proti alkoholu - 100% prírodný a bezpečný koncentrát v tvare kvapiek. Vzorec je určený na prevenciu a liečbu alkoholizmu v ktorejkoľvek fáze, ako aj na odstránenie toxínov z tela. Priaznivé vlastnosti tohto produktu potvrdzujú osvedčenia o kvalite a výsledky klinických skúšok. Podľa výrobcu je tento potravinový doplnok zásadne odlišný od konkurencie a pomáha úplne eliminovať účinky závislosti od alkoholu doma. Už nemusíte míňať obrovské sumy na lekárov a drogy v lekárňach. Teraz môžete poraziť alkoholizmus rýchlo a ľahko!

Viaczložkový potravinový doplnok obsahuje iba bylinné prísady a nie je návykový. Kvapky bez lekárskeho predpisu môžete užívať na liečbu alkoholizmu alebo na odstránenie príznakov kocoviny. Produkt pôsobí niekoľkými smermi naraz:

 • - Zmierňuje príznaky z vysadenia.
 • - Eliminuje nutkanie piť a spôsobuje neznášanlivosť alkoholu.
 • - Odstraňuje zápalové procesy v tele.
 • - Obnovuje poškodené pečeňové a mozgové bunky.
 • - Odstraňuje toxíny a produkty rozkladu alkoholu.
 • - Posilňuje kardiovaskulárny systém.
 • - Eliminuje psychologickú závislosť od požívania nápojov obsahujúcich alkohol.
 • - Zvyšuje miestnu imunitu.
 • - Vracia triezvosť.
 • - Odstraňuje bolesti hlavy a apatia.

Teraz viete, ako to funguje, ale je ešte dôležitejšie pochopiť, aké sú výhody tohto produktu pred konkurenciou? Tajomstvo vysokého výkonu je jedinečný Alkotox prísady. Kvapky obsahujú výťažok z tymiánu, mäty piepornej, výťažku z chrpy a ostropestreca mariánskeho. Výživový doplnok obsahuje aj exotickú zložku - výťažok z koreňa Kudzu. Vedecké štúdie potvrdzujú, že látky obsiahnuté v tomto koreni môžu zlepšiť duševný stav a spôsobiť averziu k alkoholickým nápojom.

Čo hovoria odborníci:

Viac ako 80% mojich pacientov vyhľadá pomoc, keď sú v druhej alebo tretej etape alkoholizmu. V takýchto prípadoch je dosiahnutie úplného uzdravenia zdravia oveľa ťažšie a dlhšie. V súčasnosti sa v medicíne používa veľa rôznych spôsobov liečby alkoholizmu - od kvapkadiel po hypnózu. Moje skúsenosti ukazujú, že väčšina tradičných metód nedáva dobrý účinok. Odporúčam všetkým používateľom Alko Tox produkt na odvykanie od alkoholu. V jednom liečebnom cykle tento doplnok výživy pomáha zbaviť sa závislosti od alkoholu a abstinenčných príznakov. Vzorec dokonale upokojuje nervový systém a odstraňuje toxíny z pečene. Vďaka prírodným prísadám môžu tento produkt užívať muži a ženy staršie ako 18 rokov bez lekárskeho predpisu. V súčasnosti je to najlepší spôsob, ako sa vrátiť do plného života a zabudnúť na alkohol navždy!

Užitočné vlastnosti Alko Tox

V decembri 2016 európski vedci uskutočnili klinické štúdie na štúdium prospešných účinkov kvapiek. Na účasť v štúdii bolo vybraných 1 000 mužov a žien vo veku od 21 do 49 rokov. Účastníci experimentu do 30 dní dobrovoľne vzali potravinový doplnok v súlade s odporúčaniami výrobcu. Podľa výsledkov testu bolo úplné odstránenie symptómov alkoholizmu zaznamenané u 75% pacientov. Zvyšných 25% významne znížilo množstvo konzumovaného alkoholu a zbavilo sa abstinenčných príznakov. Vedci tiež pozorovali výrazné zlepšenie zdravotného stavu u 98% dobrovoľníkov. Bolesť na pravej strane zmizla a funkcia pečene sa vrátila k normálu. Následná štúdia po 6 mesiacoch potvrdila, že menej ako 1% účastníkov experimentu začalo opäť piť. Problém alkoholizmu je pre 99% minulosťou.

Spôsob použitia:

Pokyny naznačujú, že potravinový doplnok je určený na denné použitie počas 4-týždňového kurzu. Ak je to potrebné, môže sa dĺžka kurzu predĺžiť na 8 týždňov. Dodržujte predpísanú dennú dávku a neprekračujte ju. Venujte pozornosť originálnemu baleniu Alkotox foto. Dajte si pozor na falzifikáty.

Kde kúpiť na Slovensku?

Momentálne nemožné Alkotox kúpiť v lekárni. Kupujúci môžu vykonať objednávku iba na oficiálnych webových stránkach výrobcu a do 14 dní môžu dostať balík. Pre nových zákazníkov zľava -50%. Teraz je Alkotox cena najziskovejšia!

Objednajte si tento produkt a triezve sa pozrite na život! Chráňte seba a svojich blízkych pred týmto problémom navždy!

Buy Now!