VitalDermax Slovensko

Slovakia

PORAZÍ VŠETKY DRUHY VRÁSOK UŽ ZA 28 DNÍ!

  • - Stimuluje tvorbu prirodzeného kolagénu a elastínu
  • - Blokuje faktory, ktoré spôsobujú vrásky
  • - Vyživuje a hydratuje suchú a veľmi suchú pokožku tváre
  • - Vyrovnáva tón pleti

Objednať


Vital Dermax krém proti starnutiu - jedinečný produkt, ktorý porazí až 99% vrások do 28 dní od začiatku používania! Inovatívna technológia na stimuláciu produkcie prírodného kolagénu a elastínu odstraňuje príčiny vrások a spomaľuje proces starnutia na molekulárnej úrovni. Výživné zložky krému dokonale zvlhčujú pokožku a poskytujú prístup k potrebným vitamínom a aminokyselinám na obnovenie prirodzenej ochrannej bariéry. Podľa odborníkov je použitie VitalDermax na omladenie pleti najvýhodnejšou alternatívou plastickej chirurgie, preto by ste si mali určite túto príležitosť objednať.

VitalDermax - krém proti starnutiu

Starnutie pokožky tváre je hlavným problémom, ktorému ženy čelia po 35 rokoch. Vzhľad vrások je prvým príznakom existujúceho problému, preto by ste určite mali začať konať čo najrýchlejšie. Kozmetické zákroky alebo facelift pomocou plastickej chirurgie sú drahé, nebezpečné a bolestivé. Dnes sa objavil prírodný kozmetický produkt, ktorý je schopný poskytnúť dobrý výsledok čo najrýchlejšie bez vedľajších účinkov.

Formula VitalDermax Slovensko je najlepšie riešenie proti vráskam. Na rozdiel od nadácie alebo prášku táto kozmetika neblokuje póry a nespôsobuje akné. Pri dennom používaní sa stav pokožky po 14 dňoch zreteľne zlepšuje a po 28 dňoch vyzerá tvár mladšie. Produkt má silný účinok na problémové bunky a tkanivá, zlepšuje vzhľad, zvlhčuje a obnovuje zdravú štruktúru pokožky. Okrem toho je VitalDermax krém proti vráskam vynikajúca pre suchú pokožku a umožňuje vám vyzerať o 10 až 15 rokov mladšie, napriek základným funkciám.

Skúsme pochopiť ako to funguje? Vzorec poskytuje komplexné obnovenie poškodených kožných buniek a zvyšuje jeho tón. Mäkká štruktúra krému umožňuje ľahké prenikanie cez póry do najhlbších epitelových vrstiev, zvyšuje úroveň vlhkosti, obnovuje elasticitu a ochranné vlastnosti pokožky. Krém proti starnutiu je vynikajúci prostriedok na zabránenie vystaveniu ultrafialovému žiareniu a prírodným faktorom životného prostredia. Výrobok sa odporúča všetkým ženám po 27 rokoch na prevenciu skorých vrások a na suchú pokožku.

Užitočné vlastnosti Vital Dermax

Prípravky obsahujú 99,5% čistého kolagénu, ktorý je potrebný pre normálny stav pokožky. Krém je vynikajúci na neutralizáciu priameho slnečného žiarenia, nepriaznivých podmienok prostredia a môže kompenzovať nedostatok vitamínov v potrave.

Užitočné vlastnosti:

  • - Eliminuje až 99% vrások za jeden mesiac.
  • - Hydratuje pokožku a obnovuje farbu.
  • - Zarovnanie obrysu tváre.
  • - Má antibakteriálny účinok, odoláva vzhľadu akné.
  • - Obnovuje prirodzenú rovnováhu kolagénu a elastínu.
  • - Odstraňuje opuchy, odstraňuje tmavé škvrny na tvári a krku.

Znalecký posudok:

Aktívny vývoj moderných metód nechirurgického omladenia pleti umožňuje každej žene zastaviť proces starnutia doma - bez bolesti, bez vedľajších účinkov. Som kozmetička s dlhoročnou praxou a svojim zákazníkom vždy odporúčam iba tie najlepšie možnosti pre kozmetiku a výrobky pre starostlivosť o pleť. Pri pohľade na VitalDermax prísady môžem s istotou povedať, že tento produkt je 100% prírodný a bezpečný na používanie. Väčšina žien, ktoré sú mojimi pravidelnými zákazníkmi, používala tento krém a významne zlepšila stav svojej pokožky. Prípravok je ideálny na odstránenie aj hlbokých vrások tváre, odstránenie opuchy tváre a tmavých škvŕn na pokožke. Kombinácia organických zložiek vám umožní dosiahnuť rýchle výsledky za pár dní. Pozrite sa na fotografiu VitalDermax foto pred a po aplikácii - uvidíte, že pokožka naozaj omladzuje.

Spôsob použitia:

Odličte tvár a umyte ju teplou vodou. Na suchý povrch pokožky naneste malé množstvo krému na čelo, lícne kosti, líce a krk. Jemným pohybom prsta masírujte pokožku, až kým nebude absorbovaná. Najlepšie je vykonať postup pred spaním a opakovať ho každý deň.

Hovorili sme podrobne o výhodách tohto vzorca a teraz zostáva len zistiť kde kúpiť na Slovensku pôvodný krém. Dnes je to novinka na trhu, takže VitalDermax kúpiť v lekárni stále nie je možné. Výrobok si môžete objednať cez internet priamo od výrobcu a do 2 až 3 dní ho dostanete s dodaním do domu.

Za VitalDermax cena lacnejšie ako náklady na procedúry v kozmetických salónoch alebo na klinikách estetickej chirurgie. Použitie krému sa odporúča všetkým ženám, ale iba po 18 rokoch. Nevyžaduje lekársky predpis a nejde o liek.

BP-PB.com nie je predajcom tejto kozmetiky. Môžete požiadať ktoréhokoľvek poradcu na oficiálnej webovej stránke o akékoľvek otázky týkajúce sa kvality tovaru, platobných podmienok a vrátenia nákupu.