VitaHair Max Slovensko

Slovakia

CELKOVÁ REGENERÁCIA VLASOV POČAS 28 DNÍ

  • - Opätovný rast vlasov
  • - Prebudenie folikulov spacich vlasov
  • - Ochrana proti vypadnutiu

Objednať


Pre veľkú väčšinu mužov, bez ohľadu na vek, je problém vypadávania vlasov a plešatosti veľmi dôležitý. Nedávne štúdie nemeckých a švajčiarskych vedcov potvrdili, že viac ako 50% ľudí neverí, že alopéciu možno vyliečiť a zvrátiť tento proces. Súčasne s týmto problémom po 27 rokoch prežíva viac ako 90% mužov, ktorí majú dedičnú závislosť alebo iné dôvody, ktoré spôsobili prudké oslabenie vlasov.

Našťastie sa v Európe nedávno objavil prírodný produkt, ktorý môže radikálne zmeniť vašu predstavu o metódach liečby alopécie - VitaHair Max sprej na rast vlasov. Len za pár mesiacov sa tento vzorec rozšíril po celom svete a začali o ňom hovoriť slávni kaderníci a lekári. Produkt je schopný na bunkovej úrovni začať proces rastu nových vlasov, ako aj posilňovať a zachovávať zostávajúce kučery na vašej hlave. Je to úžasné, ale vďaka prírodnému spreja môže každý získať späť svoje silné vlasy a znova sa cítiť atraktívne.

VitaHair Max - systém na posilnenie vlasov

Jedným z hlavných problémov alopécie je jej neviditeľnosť až do určitého bodu. Podľa odborníkov si muži v polovici prípadov všimnú príznaky plešatosti až vtedy, keď stratia až 49% vlasov. Neskorý prístup k odborníkom a používanie neúčinných metód liečby je hlavným dôvodom, že do veku 40 rokov zostáva väčšina mužov úplne plešatá.

Myslíte si, že transplantácia vlasov je jediným riešením? VitaHairMax systém na posilnenie vlasov môže vyvrátiť tento stereotyp.

Ponúkame vám možnosť študovať otázku ako to funguje podrobnejšie? Jedinečné prospešné vlastnosti a vysoká účinnosť tohto produktu nie sú kúzla ani klam. Tajomstvo úspechu spočíva v prirodzených prospešných vlastnostiach tých zložiek, ktoré boli vybrané pre tento vzorec. Po dlhom výskume vedci dokázali, že približne 60% vlasových folikulov na hlave dospelého je v neaktívnej fáze. Bez vhodného vystavenia môžu tieto folikuly zostať v „spiacom“ stave, až kým nie sú veľmi staré. VitaHair Max prísady sa vyberajú tak, aby prenikali čo najhlbšie pod pokožku hlavy a mali stimulačný účinok na spacie žiarovky. Vďaka tomu dochádza k prirodzenému procesu aktivácie rastu nových zdravých vlasov. Súčasne poskytuje výživový systém prístup k aminokyselinám a vitamínom, aby sa posilnila štruktúra a integrita existujúcich vlasov, ako aj eliminovala zvýšená krehkosť. V dôsledku aplikácie sa nové vlasy objavia v holej zóne po dobu 1 až 3 mesiacov a anagénna fáza existujúcich vlasov sa predĺži.

Výrobok obsahuje iba 100% prírodných prísad, medzi ktoré patrí kreatín, horčík, kofeín, bylinné prísady a vitamíny. Na rozdiel od inzerovaných drahých metód výrobca tohto produktu nesľubuje okamžité výsledky. Priaznivý účinok má kumulatívny translačný účinok, takže musíte byť trpezliví.

Znalecký posudok:

Nezabudnite na ten nepríjemný pocit, keď si začnete všimnúť vlasy všade - na vankúši, v kúpeľni, na odevoch alebo dokonca v jedle! Bohužiaľ, veľa mužov nie je tak zložitých na to, ako vyzerajú ako ženy, takže jednoducho ignorujú prvé príznaky alopécie a neprikladajú im osobitný význam. Ako ukazujú moje 15-ročné skúsenosti v lekárskej praxi, môžete zastaviť proces vypadávania vlasov a uložiť ich v počiatočných štádiách. Na tento účel odporúčam svojim pacientom výživový komplex na báze kreatínu založený na VitaHair Max produkt proti vypadávaniu vlasov. S týmto produktom môžete nielen zastaviť proces plešatosti, ale tiež začať rast nových vlasov bez nákladných procedúr, bez chirurgických transplantácií a bez vedľajších účinkov.

Užitočné vlastnosti VitaHairMax

Aké výsledky možno dosiahnuť po 8 týždňoch používania VitaHair Max Slovensko:

  • - 99% vypadávanie vlasov sa zastaví.
  • - Budú hustejšie a hodvábnejšie.
  • - Anagénna fáza bude trvať 150%.
  • - Je aktivovaný proces rastu nových vlasov.
  • - Plešaté zóny na hlave zmiznú.
  • - Lupiny, problémy so suchosťou a peelingom pokožky zmiznú.
  • - Sebavedomie sa zvýši.

Jedna z najčastejších otázok našich čitateľov: kde kúpiť na Slovensku tento produkt? Mnoho kupujúcich predpokladá, že môžu získať VitaHair Max kúpiť v lekárni. Bohužiaľ tento jedinečný sprej zatiaľ nie je k dispozícii v lekárňach, ale už je možné ho objednať na internete. Aby sme šetrili váš čas, ponúkame to hneď teraz, keď zanecháte žiadosť na oficiálnej webovej stránke výrobcu. Po niekoľkých minútach vás bude konzultant kontaktovať s cieľom potvrdiť objednávku. Platba je splatná pri doručení.

Venujte pozornosť VitaHair Max foto a nezabudnite, ako by malo vyzerať pôvodné balenie produktu. Objednávajte iba od dôveryhodných predajcov!

To je dôležité! Zľava pre prvých kupujúcich je zľava, vďaka ktorej bude o VitaHair Max cena takmer o polovicu lacnejšia!

Buy Now!