Kyoko Uno Polska

Poland

Odzyskasz piękne i zadbane stopy, trwale pozbędziesz się uporczywego bólu i haluksów w 1 miesiąc!

 • - Redukcja obrzęków otarć i nagniotków
 • - Trwałe uwolnienie od bólu i dyskomfortu
 • - Zdrowe i piękne stopy bez opuchniętych i krzywych palców

Zamów teraz


Leczenie haluksów jest ważnym tematem dla wielu polskich kobiet. Każdego roku liczba pacjentów z tą diagnozą rośnie, a statystyki te są charakterystyczne dla całej Europy. Lekarze twierdzą, że winne są modne buty na wysokich obcasach, nadwaga, problemy z podłożem hormonalnym i inne czynniki. Dziś nie będziemy szczegółowo analizować przyczyn haluksów, ale postaramy się znaleźć najbardziej skuteczną metodę rozwiązania tego problemu.

Do niedawna operacja była jedynym realnym wyjściem z tej sytuacji. Ale jest to bardzo kosztowna procedura iw wielu przypadkach ludzie mają do czynienia z efektami ubocznymi i przedłużoną rehabilitacją pooperacyjną, dlatego lekarze zalecają stosowanie jej tylko w najbardziej ekstremalnych przypadkach.

Od kilku lat japońscy naukowcy badają ten problem kobiet i szukają nieinwazyjnych metod leczenia. Niedawno Kyoko Uno aparat korekcyjny na haluksy została zaprezentowana w Japonii. Bardzo szybko popularność tego produktu zaczęła rozprzestrzeniać się na całym świecie, a dziś można go już zamówić w Europie. Jedną z głównych zalet tego urządzenia jest możliwość pełnego wyrównania dużego palca w krótkim czasie bez bólu, bez operacji i bez szkody dla zdrowia.

Kyoko Uno - aparat na haluksy

KyokoUno aparat na haluksy to wielofunkcyjne urządzenie o fenomenalnej skuteczności w rozwiązywaniu przyczyn i objawów choroby. Badania kliniczne, w których wzięło udział ponad 180 kobiet w różnym wieku i antropometrycznych, potwierdziły znaczną poprawę stanu stawu w ciągu 14 dni po rozpoczęciu stosowania. Sugeruje to, że masz możliwość wzmocnienia stawu śródstopia i pozbycia się bólu w domu za pomocą tego uniwersalnego urządzenia.

Jak to działa? To narzędzie ma wszechstronny korzystny efekt w kilku głównych obszarach:

 1. 1. Zmniejszenie bólu. Codzienne korzystanie z urządzenia pozwala nie tylko pozbyć się skośnego palca, ale także zapomnieć o bólu i dyskomforcie podczas chodzenia, biegania, a nawet wysiłku fizycznego. Nie będziesz już pocierać butów odciskami, a dyskomfort całkowicie zniknie. W przeciwieństwie do tabletek przeciwbólowych ta metoda eliminuje przyczynę zespołu bólowego, więc prawdopodobieństwo nawrotu jest bardzo niskie.
 2. 2. Wzmocnienie więzadeł i mięśni nogi. Obecność mechanizmu motorycznego pozwala wzmocnić więzadła i włókna mięśniowe, poprawić krążenie krwi i normalizować pozycję stopy. Możesz wyrównać palec i bezpiecznie zablokować go we właściwej pozycji, aby przywrócić pamięć mięśni. Wszystko to jest znacznie prostsze i wygodniejsze niż stosowanie kompleksowej rehabilitacji lub bezużytecznych kremów lub suplementów diety.
 3. 3. Eliminacja haluksów na zawsze. Konstrukcja ortopedyczna umożliwia płynne i absolutnie bezbolesne wyrównanie zakrzywionych stawów i odciążenie odcisków w naturalny sposób. Aparat stworzony przez japońską biomechanikę jest wyjątkowy i nie ma konkurentów. Otrzymujesz godną alternatywę dla drogich procedur w klinikach lub chirurgii.

Oto co japoński naukowiec prof. Kyöko Yokoshima mówi o swoim wynalazku:

"Od wielu lat w mojej klinice praktykuję leczenie haluksów bez operacji. Ale przepływ pacjentów był tak duży, że po prostu nie mieliśmy czasu pomóc wszystkim. Potem znalazłem producenta, który stworzył dla mojego projektu korektor silnika ortopedycznego o wartości Kyoko Uno na leczenie haluksów. To urządzenie ma opatentowaną metodę leczenia i pomyślnie przeszło wszystkie badania kliniczne. Dziś jest to jedyne urządzenie, które jest w stanie w 100% skutecznie wyeliminować palucha koślawego na zawsze."

Przydatne właściwości KyokoUno

Główne zalety tego urządzenia:

 • - Zatrzymuje ból w ciągu kilku dni po rozpoczęciu użytkowania.
 • - Poprawia krążenie krwi w stopie po 2 tygodniach.
 • - Zwiększa wytrzymałość stawów o 236%.
 • - Łagodzi obrzęki i eliminuje odciski.
 • - Łagodzi skurcze mięśni, napięcie i ból podczas wysiłku fizycznego.
 • - Wzmacnia kości i elementy tkanki łącznej.
 • - Pozwala na zawsze zapomnieć o problemie bez wizyty u chirurga.

Już miesiąc po tym, jak zdecydujesz Kyoko Uno kupić w aptece lub zamówisz online, możesz uzyskać imponujące wyniki. Jest to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą pozbyć się delikatnych problemów w domu bez lekarzy, bez bolesnych procedur i operacji.

Kyoko Uno metoda aplikacji jest szczegółowo opisane w instrukcjach, które otrzymasz wraz z urządzeniem. Przeczytaj uważnie wszystkie zalecenia producenta i postępuj zgodnie z dokładnie opisanymi krokami. Aby uzyskać dobry wynik, nie przerywaj kursu przez co najmniej 4 tygodnie.

Do tej pory Kyoko Uno cena to tylko 127 zł z 50% rabatem dla nowych klientów. Ilość artykułów promocyjnych w magazynie szybko maleje, dlatego warto się pospieszyć. Aby dowiedzieć się, że to urządzenie kosztuje gdzie kupić w Polsce, po prostu odwiedź oficjalną stronę sprzedawcy i zostaw prośbę.

Zwróć uwagę na Kyoko Uno zdjęcie - tak powinien wyglądać oryginalny produkt. Aby uniknąć podróbek, zamów urządzenie bezpośrednio od producenta. Czas dostawy Kyoko Uno Polska - 2-3 dni.

Buy Now!