Somatodrol Česká republika

Czech Republic

Doplněk stravy pro svalové hmoty

 • - zvýšení hladiny látek odpovědných za růst svalů
 • - rychlejší regenerace svalů po cvičení
 • - odstranění křečí a svalové únavya
 • - zvýšení síly a vyšší libido

Objednat


Pro zvýšení svalové hmoty a fyzické síly potřebuje mužské tělo vysokou hladinu testosteronu a růstového hormonu. Je velmi důležité, aby vaše tělo tyto komponenty produkovalo nezávisle a nepřijímalo je v hotovém designu z vnějšku. Dnes se na trhu objevil nový sportovní doplněk, který vám umožňuje syntetizovat nejpřirozenější a nejbezpečnější testosteron bez poškození zdraví. Představujeme vám Somato Drol kapslí na růst svalů. Jedná se o 100% bylinný přípravek na bázi AAKG argininu, guarany, vitamínu B12 a beta alaninu pro urychlení růstu svalů a spalování přebytečného tuku. Pomocí tohoto doplňku stravy můžete dosáhnout požadovaného výsledku 5-6krát rychleji než při běžné stravě a školení. Produkt je svým složením jedinečný a neobsahuje žádné škodlivé syntetické složky. Absolutně všech Somatodrol přísady je rostlinného původu a neobsahují steroidy. Díky správné a vyvážené kombinaci živin, minerálů a aminokyselin efekt použití tohoto produktu překvapí i zkušené sportovce!

Somatodrol - kapslí na růst svalů

Somatodrol doplněk stravy pro budování svalů byl vyvinut profesionálními vědci a odborníky na výživu, aby přirozeným způsobem urychlil proces anabolismu svalové tkáně v těle sportovce. Produkt obsahuje patentovanou formulaci faktoru GRTH, která je zodpovědná za zvýšení syntézy testosteronu a růstového hormonu mužského pohlaví v těle. V kombinaci s jinými komponenty zvyšují kapsle výdrž a fyzickou sílu, přispívají k pokroku při provádění těžkých cvičení v tělocvičně a také přispívají k urychlenému zotavení po tréninku. Tobolky jsou tak bezpečné, že je mohou používat i začátečníci, kteří se nikdy nezúčastnili sportu, a teprve začínají cestou k dosažení dokonalého svalnatého těla. Při vyvážené stravě, pravidelném tréninku a používání tohoto sportovního doplňku můžete zvýšit svalovou hmotu až na 14 kg, spálit přebytečný tuk až na 15 kg, zvýšit hladiny testosteronu na maximální přípustnou hodnotu a vyvinout prominentní svaly.

Recenze profesionálního kulturista:

V loňském roce jsem se rozhodl zúčastnit se mezinárodního turnaje v kulturistice. V rámci přípravy na představení jsem musel dodržovat přísnou stravu, tvrdě cvičit a zvyšovat svalovou hmotu bez přebytečného tuku. Dopingová rada nedovolila sportovcům používat steroidy, takže jsem hledal přírodní produkt ke zvýšení hladiny testosteronu. Můj trenér doporučil použít Somatodrol na hubnutí a budovat svaly. Tento vzorec je zcela neškodný a neobsahuje zakázané komponenty. Díky ní se mé výsledky výrazně zvýšily, podařilo se mi odstranit přebytečný tuk na břiše a hýždích a také zvětšit velikost mých bicepsu a prsních svalů.

Užitečné vlastnostii Somato Drol

Doporučujeme, abyste si sami ověřili jak to funguje:

 • - Hladiny testosteronu jsou vyšší o 29-35%.
 • - Rychlejší regenerace a regenerace poškozených svalových vláken po tréninku.
 • - Zvýšené libido a sexuální touha díky vlivu faktoru GRTH.
 • - Blokuje příznaky stolice a bolesti ve dnech odpočinku.
 • - Stimuluje produkci mužského růstového hormonu.
 • - Snižuje únavu a zvyšuje energii díky obsahu guarany.
 • - Umožňuje budovat svalovou hmotu a zároveň spalovat přebytečný tuk.

Při pohledu na Somatodrol foto před a po použití tohoto potravinového doplňku je zřejmé, proč je potřebujete. Jedná se o komplexní vícekomponentní produkt určený speciálně pro muže, kteří chtějí mít vyřezávané a svalnaté tělo.

Způsob použití:

Minimální kurz je 30 dní. Během této doby si vezměte 1-2 kapsle denně a vypijte hodně vody. V jednom balení je 60 tobolek, což bude stačit na celý měsíc. Celý kurz je 90 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při objednání kurzu po dobu 3 měsíců na Somatodrol cena se sníží o 50%. Výrobce prohlašuje, že jeho produkt je absolutně neškodný pro osoby starší 18 let a podléhá denní dávce.

Lze tento produkt použít při přípravě na profesionální soutěže? Výrobek neobsahuje škodlivé nebo steroidní složky, proto se prodává absolutně legálně a bez lékařského předpisu. Každá sportovní federace má však svá vlastní pravidla a předpisy, proto se před použitím doplňků výživy doporučuje konzultovat s odborníky.

Nevíte tyto kde koupit v České republice tobolky? V tomto případě vám nabízíme možnost získat originální produkt právě teď!

Nikdo nebude moci získat Somatodrol koupit v lékárně nebo ve sportovním obchodě, protože tento potravinový doplněk je jedinečný a prodává se pouze prostřednictvím internetu. Nyní si můžete objednat doručení online a váš balíček bude doručen velmi rychle.

Dodací lhůta Somatodrol Česká republika je 3-5 pracovních dnů. Zásilku můžete poslat do zahraničí. Cena a dodací lhůta produktu do jiných zemí je sjednána individuálně s manažerem.

Buy Now!