Somatodrol Slovensko

Slovakia

Doplnok stravy pre svalovej hmoty

 • - rýchlejšia regenerácia svalov po tréningu
 • - odstránenie kŕčov a svalovej únavy
 • - väčšia sila
 • - väčšia chuť na sex

Objednať


Na zvýšenie svalovej hmoty a fyzickej sily potrebuje mužské telo vysokú hladinu testosterónu a rastového hormónu. Je veľmi dôležité, aby vaše telo tieto komponenty vyrábalo nezávisle a neprijímalo ich v hotovom dizajne zvonka. Dnes sa na trhu objavil nový športový doplnok, ktorý vám umožňuje syntetizovať najprirodzenejší a najbezpečnejší testosterón bez poškodenia zdravia. Predstavujeme vám Somato Drol kapsuly na rast svalov. Jedná sa o 100% rastlinný prípravok založený na AAKG arginíne, guarane, vitamíne B12 a beta alaníne, aby sa urýchlil rast svalov a spálil nadbytočný tuk. Pomocou tohto doplnku výživy môžete dosiahnuť požadovaný výsledok 5-6 krát rýchlejšie ako pri bežnej strave a školení. Výrobok je svojím zložením jedinečný a neobsahuje žiadne škodlivé syntetické zložky. Absolútne všetkých Somatodrol prísady je rastlinného pôvodu a neobsahujú steroidy. Vďaka správnej a vyváženej kombinácii živín, minerálov a aminokyselín efekt použitia tohto produktu prekvapí aj skúsených športovcov!

Somatodrol - kapsuly na rast svalov

Somatodrol doplnok na naberanie svalovej hmoty bol vyvinutý profesionálnymi vedcami a odborníkmi na výživu s cieľom urýchliť proces anabolizmu svalového tkaniva v tele športovca prirodzeným spôsobom. Produkt obsahuje patentovaný vzorec faktora GRTH, ktorý je zodpovedný za zvýšenie syntézy testosterónu a mužského rastového hormónu v tele. V kombinácii s ďalšími zložkami zvyšujú kapsuly výdrž a fyzickú silu, prispievajú k pokroku pri výkonných cvičeniach v telocvični a tiež prispievajú k zrýchlenej regenerácii po tréningu. Kapsuly sú také bezpečné, že ich môžu používať aj začiatočníci, ktorí sa nikdy nezúčastnili športu a práve začínajú svoju cestu na dosiahnutie dokonalého svalového tela. Vyváženou stravou, pravidelným tréningom a používaním tohto športového doplnku môžete zvýšiť svalovú hmotu až na 14 kg, spaľovať nadbytočný tuk až na 15 kg, zvýšiť hladinu testosterónu na maximálnu povolenú hodnotu a rozvíjať výrazné svaly.

Preskúmanie profesionálneho výrobcu nadstavieb:

Minulý rok som sa rozhodol zúčastniť sa medzinárodného turnaja v kulturistike. V rámci prípravy na predstavenia som musel dodržiavať prísnu diétu, tvrdo cvičiť a zvyšovať svalovú hmotu bez prebytočného tuku. Dopingová rada nedovolila športovcom používať steroidy, preto som hľadal prírodný produkt na zvýšenie hladiny testosterónu. Môj tréner odporúčal použiť Somatodrol na chudnutie a budovať svalovú hmotu. Tento vzorec je úplne neškodný a neobsahuje zakázané komponenty. Vďaka nej sa moje výsledky výrazne zvýšili, podarilo sa mi odstrániť prebytočný tuk z brucha a zadku, ako aj zväčšiť veľkosť bicepsov a prsných svalov.

Užitočné vlastnosti Somato Drol

Navrhujeme, aby ste si sami overili ako to funguje:

 • - Hladiny testosterónu sú vyššie o 29-35%.
 • - Rýchlejšie zotavenie a regenerácia poškodených svalových vlákien po tréningu.
 • - Zvýšené libido a sexuálna túžba v dôsledku vplyvu faktora GRTH.
 • - Blokuje príznaky výkalov a bolesti v dňoch odpočinku.
 • - Stimuluje produkciu mužského rastového hormónu.
 • - Znižuje únavu a zvyšuje energiu v dôsledku obsahu guarany.
 • - Umožňuje budovať svalovú hmotu a zároveň spaľovať prebytočný tuk.

Pri pohľade na Somatodrol foto pred a po použití tohto potravinového doplnku je zrejmé, prečo ho potrebujete. Jedná sa o komplexný viaczložkový produkt určený špeciálne pre mužov, ktorí chcú mať vyrezávané a svalnaté telo.

Spôsob použitia:

Minimálny kurz je 30 dní. Počas tohto obdobia užívajte 1 - 2 kapsuly denne a vypite veľké množstvo vody. V jednom balení je 60 kapsúl, čo bude stačiť na celý mesiac. Celý kurz je 90 dní. Vezmite prosím na vedomie, že pri objednávaní kurzu na 3 mesiace za Somatodrol cena sa zľava zníži o 50%. Výrobca tvrdí, že jeho produkt je absolútne neškodný pre ľudí starších ako 18 rokov, s výhradou dennej dávky.

Môže sa tento produkt použiť na prípravu na profesionálne súťaže? Výrobok neobsahuje škodlivé ani steroidné zložky, preto sa predáva úplne legálne a bez lekárskeho predpisu. Každá športová federácia má vlastné individuálne pravidlá a predpisy, preto sa pred použitím akýchkoľvek doplnkov výživy odporúča konzultovať s odborníkmi.

Nepoznáte kde kúpiť na Slovensku týchto kapsúl? V tomto prípade vám ponúkame možnosť získať originálny produkt práve teraz!

Nikto nebude môcť získať Somatodrol kúpiť v lekárni alebo v športovom obchode, pretože tento doplnok výživy je jedinečný a predáva sa iba prostredníctvom internetu. Doručenie si môžete objednať online hneď teraz a váš balík bude doručený veľmi rýchlo.

Dodacia lehota Somatodrol Slovensko je 3 až 5 pracovných dní. Zásielku môžete poslať do zahraničia. Cena a čas dodania produktu do iných krajín sa dohodnú individuálne s manažérom.

Buy Now!