Somatodrol Polska

Poland

Suplement diety na masę mięśniową

 • - 30% wzrost poziomu testosteronu
 • - szybsza regeneracja mięśni po wysiłku fizycznym
 • - eliminacja skurczów i napięcia mięśniowego
 • - wzrost siły i większa ochota na seks

Zamów teraz


Aby zwiększyć masę mięśniową i siłę fizyczną, męskie ciało potrzebuje wysokiego poziomu testosteronu i hormonu wzrostu. Bardzo ważne jest, aby twoje ciało samodzielnie wytwarzało te elementy i nie otrzymywało ich z gotowym projektem z zewnątrz. Dzisiaj na rynku pojawił się nowy suplement sportowy, który pozwala zsyntetyzować najbardziej naturalny i bezpieczny testosteron bez szkody dla zdrowia. Prezentujemy Ci Somato Drol kapsułki na budowanie masy mięśniowej. Jest to w 100% ziołowa formuła oparta na AAKG Arginina, Guarana, Witamina B12 i Beta Alanina, aby przyspieszyć wzrost mięśni i spalić nadmiar tłuszczu. Za pomocą tego suplementu diety możesz osiągnąć pożądany efekt 5-6 razy szybciej niż przy regularnej diecie i treningu. Produkt ma unikalny skład i nie zawiera żadnych szkodliwych składników syntetycznych. Absolutnie wszystkie Somatodrol składniki są pochodzenia roślinnego i nie zawierają sterydów. Dzięki prawidłowej i zrównoważonej kombinacji składników odżywczych, minerałów i aminokwasów efekt stosowania tego produktu zaskoczy nawet doświadczonych sportowców!

Somatodrol - kapsułki na budowanie masy mięśniowej

Somatodrol suplement diety na zwiększenie masy mięśniowej został opracowany przez profesjonalnych naukowców i dietetyków, aby w naturalny sposób przyspieszyć proces anabolizmu tkanek mięśniowych w ciele sportowca. Produkt zawiera opatentowaną formułę czynnika GRTH, która odpowiada za zwiększenie syntezy testosteronu i męskiego hormonu wzrostu w organizmie. W połączeniu z innymi składnikami kapsułki zwiększają wytrzymałość i siłę fizyczną, przyczyniają się do postępu podczas wykonywania ciężkich ćwiczeń na siłowni, a także przyczyniają się do przyspieszonej regeneracji po treningu. Kapsułki są tak bezpieczne, że mogą być używane nawet przez początkujących, którzy nigdy nie uprawiali sportu i dopiero zaczynają swoją drogę do uzyskania idealnego muskularnego ciała. Dzięki zrównoważonej diecie, regularnym treningom i stosowaniu tego suplementu sportowego możesz zwiększyć masę mięśniową do 14 kg, spalić nadmiar tłuszczu do 15 kg, zwiększyć poziom testosteronu do maksymalnej dopuszczalnej wartości i rozwinąć widoczne mięśnie.

Recenzja profesjonalnego kulturysty:

W zeszłym roku postanowiłem wziąć udział w międzynarodowym turnieju kulturystyki. W ramach przygotowań do występów musiałem przestrzegać ścisłej diety, ciężko ćwiczyć i zwiększać masę mięśniową bez nadmiaru tłuszczu. Rada Dopingowa nie pozwalała sportowcom stosującym sterydy, więc szukałem naturalnego produktu, który zwiększyłby poziom testosteronu. Mój trener zalecił użycie Somatodrol do utraty wagi i budowanie mięśni. Ta formuła jest całkowicie nieszkodliwa i nie zawiera zabronionych składników. Dzięki niej moje wyniki znacznie wzrosły, byłem w stanie usunąć nadmiar tłuszczu z żołądka i pośladków, a także zwiększyć rozmiar bicepsów i mięśni piersiowych.

Przydatne właściwości Somato Drol

Sugerujemy, abyś sam zweryfikował jak to działa:

 • - Poziomy testosteronu są wyższe o 29–35%.
 • - Szybsze odzyskiwanie i regeneracja uszkodzonych włókien mięśniowych po treningu.
 • - Zwiększone libido i pożądanie seksualne z powodu wpływu czynnika GRTH.
 • - Blokuje objawy kału i bólu w dniach odpoczynku.
 • - Stymuluje produkcję męskiego hormonu wzrostu.
 • - Zmniejsza zmęczenie i zwiększa energię dzięki zawartości guarany.
 • - Pozwala budować beztłuszczową masę mięśniową i jednocześnie spalać nadmiar tłuszczu.

Patrząc na zdjęcie Somatodrol zdjęcie przed i po użyciu tego suplementu diety, staje się oczywiste, dlaczego go potrzebujesz. Jest to kompleksowy, wieloskładnikowy produkt zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą mieć wyrzeźbione i muskularne ciało.

Metoda użycia:

Minimalny kurs to 30 dni. W tym okresie bierz 1-2 kapsułki dziennie i pij dużo wody. W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, które wystarczą na cały miesiąc. Pełny kurs trwa 90 dni. Należy pamiętać, że przy zamówieniu kursu na 3 miesiące w Somatodrol cena zostanie on zmniejszony o 50%. Producent twierdzi, że jego produkt jest absolutnie nieszkodliwy dla osób powyżej 18 roku życia, z zastrzeżeniem dziennej dawki.

Czy ten produkt może być wykorzystywany w przygotowaniach do zawodów zawodowych? Produkt nie zawiera szkodliwych lub steroidowych składników, dlatego jest sprzedawany całkowicie legalnie i bez recepty. Ale każda federacja sportowa ma swoje własne zasady i przepisy, dlatego przed użyciem jakichkolwiek suplementów diety zaleca się skonsultowanie ze specjalistami.

Nie znasz gdzie kupić w Polsce tych kapsułek? W takim przypadku oferujemy możliwość zakupu oryginalnego produktu już teraz!

Nikt nie będzie mógł zapłacić Somatodrol kupić w aptece ani w sklepie sportowym, ponieważ ten suplement diety jest wyjątkowy i jest sprzedawany tylko przez Internet. Możesz zamówić dostawę online już teraz, a paczka zostanie dostarczona bardzo szybko.

Czas dostawy Somatodrol Polska wynosi 3-5 dni roboczych. Możesz wysłać paczkę za granicę. Koszt i czas dostawy produktu do innych krajów są negocjowane indywidualnie z kierownikiem.

Buy Now!