Somatodrol Lietuva

Lithuania

Maisto papildas raumenų masės

 • - 30% testosterono lygio augimas
 • - greitesnė raumenų regeneracija po fizinio krūvio
 • - mešlungių ir raumenų įtampos pašalinimas
 • - jėgos augimas ir didesnis sekso noras

Uzsisakyti dabar


Norint padidinti raumenų masę ir fizinę jėgą, vyro kūnui reikalingas aukštas testosterono ir augimo hormono kiekis. Labai svarbu, kad jūsų kūnas savarankiškai gamintų šiuos komponentus, o ne gautų iš baigto dizaino. Šiandien rinkoje pasirodė naujas sporto papildas, leidžiantis sintetinti natūraliausią ir saugiausią testosteroną nepakenkiant sveikatai. Pristatome jums Somato Drol raumenų augimo kapsulės. Tai yra 100% žolelių formulė, pagrįsta AAKG argininu, Guarana, vitaminu B12 ir beta beta alaninu, siekiant pagreitinti raumenų augimą ir sudeginti riebalų perteklių. Vartodami šį maisto papildą galite pasiekti norimą rezultatą 5–6 kartus greičiau, nei laikydamiesi įprastos dietos ir treniruodamiesi. Produktas yra unikalus savo sudėtimi ir neturi jokių kenksmingų sintetinių komponentų. Visi Somatodrol ingredientai yra augalinės kilmės ir neturi steroidų. Dėl teisingo ir subalansuoto maistinių medžiagų, mineralų ir amino rūgščių derinio, šio produkto vartojimo poveikis nustebins net patyrusius sportininkus!

Somatodrol - raumenų augimo kapsulės

Somatodrol maisto papildai raumenų apimčiai didinti sukūrė profesionalūs mokslininkai ir dietologai, norėdami natūraliai pagreitinti raumenų audinių anabolizmo procesą sportininko kūne. Produkte yra patentuota GRTH faktoriaus formulė, atsakinga už testosterono ir vyriško augimo hormono sintezės padidėjimą organizme. Kapsulės kartu su kitais komponentais padidina ištvermę ir fizinę jėgą, prisideda prie progreso atliekant sunkius pratimus sporto salėje, taip pat prisideda prie greitesnio atsigavimo po treniruotės. Kapsulės yra tokios saugios, kad jas gali naudoti net pradedantiesiems, kurie niekada nedalyvavo sporte ir tik pradeda savo kelią, siekdami tobulo raumeningo kūno. Laikydamiesi subalansuotos dietos, reguliariai treniruodamiesi ir vartodami šį sporto priedą, galite padidinti raumenų masę iki 14 kg, sudeginti riebalų perteklių iki 15 kg, padidinti testosterono lygį iki maksimalios leistinos vertės ir išsiugdyti iškilius raumenis.

Profesionalaus kultūristo apžvalga:

Praėjusiais metais nusprendžiau dalyvauti tarptautiniame kultūrizmo turnyre. Ruošiantis pasirodymams, turėjau laikytis griežtos dietos, sunkiai mankštintis ir didinti raumenų masę be riebalų pertekliaus. Dopingo taryba sportininkams neleido vartoti steroidų, todėl ieškojau natūralaus produkto, kuris padidintų testosterono lygį. Mano treneris rekomendavo naudoti Somatodrol svorio metimui ir stiprinti raumenis. Ši formulė yra visiškai nekenksminga ir joje nėra draudžiamų komponentų. Jos dėka mano rezultatai žymiai padidėjo, aš sugebėjau pašalinti riebalų perteklių ant pilvo ir sėdmenų, taip pat padidinti bicepso ir krūtinės raumenis.

Naudingos savybės Somato Drol

Mes siūlome patiems patikrinti kaip tai veikia:

 • - Testosterono lygis yra didesnis 29-35%.
 • - Greitesnis pažeistų raumenų skaidulų atsistatymas ir atsinaujinimas po treniruotės.
 • - Padidėjęs lytinis potraukis ir seksualinis potraukis dėl GRTH faktoriaus įtakos.
 • - Blokuoja išmatų ir skausmo simptomus poilsio dienomis.
 • - Skatina vyriško augimo hormono gamybą.
 • - Mažina nuovargį ir padidina energiją dėl gvaranos turinio.
 • - Leidžia jums sukurti raumenų masę ir kartu sudeginti riebalų perteklių.

Pažvelgus į nuotrauką Somatodrol nuotrauka prieš ir po šio maisto papildo vartojimo tampa akivaizdu, kodėl jums to reikia. Tai yra išsamus daugiakomponentis produktas, sukurtas specialiai vyrams, norintiems turėti skulptūrinį ir raumeningą kūną.

Naudojimo būdas:

Minimalus kursas yra 30 dienų. Šiuo laikotarpiu išgerkite 1–2 kapsules per dieną ir gerkite daug vandens. Vienoje pakuotėje yra 60 kapsulių, kurių užteks visam mėnesiui. Visas kursas yra 90 dienų. Atminkite, kad užsakant kursą 3 mėnesiams už Somatodrol kaina, jis bus sumažintas 50%. Gamintojas teigia, kad jo gaminys yra visiškai nekenksmingas vyresniems nei 18 metų žmonėms, atsižvelgiant į paros dozę.

Ar galiu naudoti šį produktą ruošdamasis profesinėms varžyboms? Produkte nėra kenksmingų ar steroidinių komponentų, todėl jis parduodamas visiškai legaliai ir be recepto. Bet kiekviena sporto federacija turi savo individualias taisykles ir nuostatus, todėl prieš vartojant bet kokius maisto papildus, rekomenduojama pasitarti su specialistais.

Jūs nežinote kur pirkti Lietuvoje šių kapsulių? Tokiu atveju mes jums siūlome galimybę įsigyti originalų produktą jau dabar!

Niekas negalės gauti Somatodrol pirkti vaistinėje ar sporto parduotuvėje, nes šis maisto papildas yra unikalus ir parduodamas tik per internetą. Galite užsisakyti pristatymą internetu dabar ir jūsų paketas bus pristatytas labai greitai.

Pristatymo laikas Somatodrol Lietuva yra 3-5 darbo dienos. Siuntimą galite išsiųsti į užsienį. Dėl produkto kainos ir pristatymo į kitas šalis laiko tariamasi su vadovu.

Buy Now!