Somatodrol Latvija

Latvia

Uztura bagātinātājs muskuļu masu

 • - testosterona līmeņa pieaugums par 30%
 • - ātrāka muskuļu reģenerācija pēc fiziskas piepūles
 • - krampju un muskuļu spriedzes novēršana
 • - spēka pieaugums un augstāks libido

Pasūtiet


Lai palielinātu muskuļu masu un fizisko izturību, vīrieša ķermenim ir nepieciešams augsts testosterona un augšanas hormona līmenis. Ir ļoti svarīgi, lai jūsu ķermenis patstāvīgi ražotu šos komponentus un nesaņem tos gatavā dizainā no ārpuses. Šodien tirgū parādījās jauns sporta papildinājums, kas ļauj sintezēt dabiskāko un drošāko testosteronu, nekaitējot veselībai. Mēs piedāvājam jums Somato Drol muskuļu augšanas kapsulas. Šī ir 100% augu izcelsmes formula, kuras pamatā ir AAKG arginīns, Guarana, B12 vitamīns un Beta alanīns, lai paātrinātu muskuļu augšanu un sadedzinātu lieko tauku daudzumu. Izmantojot šo uztura bagātinātāju, jūs varat sasniegt vēlamo rezultātu 5-6 reizes ātrāk nekā ar regulāru uzturu un treniņiem. Produkts ir unikāls savā sastāvā un nesatur kaitīgus sintētiskos komponentus. Absolūti visi Somatodrol sastāvdaļas ir augu izcelsmes un nesatur steroīdus. Pateicoties pareizai un līdzsvarotai uzturvielu, minerālvielu un aminoskābju kombinācijai, šī produkta lietošanas efekts pārsteigs pat pieredzējušus sportistus!

Somatodrol - muskuļu augšanas kapsulas

Somatodrol uztura bagātinātājs muskuļu masu izstrādāja profesionāli zinātnieki un dietologi, lai dabiskā veidā paātrinātu muskuļu audu anabolisma procesu sportista ķermenī. Produkts satur patentētu GRTH faktora formulu, kas ir atbildīga par testosterona un vīriešu augšanas hormona sintēzes palielināšanu organismā. Kapsulas kombinācijā ar citiem komponentiem palielina izturību un fizisko izturību, veicina progresu, veicot smagus vingrinājumus sporta zālē, kā arī veicina paātrinātu atveseļošanos pēc treniņa. Kapsulas ir tik drošas, ka tās var lietot pat iesācēji, kuri nekad nav iesaistījušies sportā un tikai sāk savu ceļu, lai sasniegtu perfektu muskuļotu ķermeni. Izmantojot sabalansētu uzturu, regulāri trenējoties un lietojot šo sporta piedevu, jūs varat palielināt muskuļu masu līdz 14 kg, sadedzināt liekos taukus līdz 15 kg, palielināt testosterona līmeni līdz maksimāli pieļaujamajai vērtībai un attīstīt pamanāmus muskuļus.

Pārskats par profesionālu kultūristu:

Pagājušajā gadā es nolēmu piedalīties starptautiskā kultūrisma turnīrā. Gatavojoties izrādēm, man nācās ievērot stingru diētu, smagi vingrot un palielināt muskuļu masu bez liekiem taukiem. Dopinga padome sportistiem neļāva lietot steroīdus, tāpēc es meklēju dabīgu produktu testosterona līmeņa paaugstināšanai. Mans treneris ieteica izmantot Somatodrol svara zaudēšanai un veidot muskuļus. Šī formula ir pilnīgi nekaitīga un nesatur aizliegtus komponentus. Pateicoties viņai, mani rezultāti ievērojami palielinājās, es varēju noņemt lieko tauku daudzumu uz vēdera un sēžamvietām, kā arī palielināt bicepsa un krūšu muskuļus.

Noderīgas īpašības Somato Drol

Mēs iesakām pats verificēt kā tas darbojas:

 • - Testosterona līmenis ir augstāks par 29-35%.
 • - Ātrāka atveseļošanās un bojātu muskuļu šķiedru atjaunošana pēc treniņa.
 • - Palielināts dzimumtieksme un seksuālā vēlme GRTH faktora ietekmes dēļ.
 • - Bloķē fekāliju un sāpju simptomus atpūtas dienās.
 • - Stimulē vīriešu augšanas hormona ražošanu.
 • - Samazina nogurumu un palielina enerģiju, pateicoties guarānas saturam.
 • - Ļauj veidot liesu muskuļu masu un vienlaikus sadedzināt lieko tauku daudzumu.

Apskatot fotoattēlu Somatodrol foto pirms un pēc šī uztura bagātinātāja lietošanas, kļūst skaidrs, kāpēc tas jums ir nepieciešams. Šis ir visaptverošs daudzkomponentu produkts, kas īpaši paredzēts vīriešiem, kuri vēlas iegūt skulpturētu un muskuļotu ķermeni.

Lietošanas metode:

Minimālais kurss ir 30 dienas. Šajā periodā lietojiet 1-2 kapsulas dienā un dzeriet daudz ūdens. Vienā iepakojumā ir 60 kapsulas, kas būs pietiekami veselam mēnesim. Pilns kurss ir 90 dienas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pasūtot kursu 3 mēnešiem par cenu Somatodrol cena, tas tiks samazināts par 50%. Ražotājs apgalvo, ka viņa izstrādājums ir absolūti nekaitīgs cilvēkiem, kas vecāki par 18 gadiem, ievērojot dienas devu.

Vai es varu izmantot šo produktu, gatavojoties profesionālām sacensībām? Produkts nesatur kaitīgus vai steroīdus komponentus, tāpēc tas tiek pārdots pilnīgi likumīgi un bez receptes. Bet katrai sporta federācijai ir savi individuālie noteikumi un noteikumi, tāpēc pirms jebkuru uztura bagātinātāju lietošanas ieteicams konsultēties ar speciālistiem.

Jūs nezināt kur nopirkt Latvijā šīs kapsulas? Šajā gadījumā mēs jums piedāvājam iespēju iegūt oriģinālu produktu jau tagad!

Neviens nevarēs nopelnīt Somatodrol nopirkt aptiekā vai sporta veikalā, jo šis uztura bagātinātājs ir unikāls un tiek pārdots tikai caur internetu. Piegādi tiešsaistē varat pasūtīt tūlīt, un jūsu paka tiks piegādāta ļoti ātri.

Piegādes laiks Somatodrol Latvija ir 3-5 darba dienas. Paciņu var nosūtīt uz ārzemēm. Par produkta izmaksām un piegādes laiku uz citām valstīm individuāli vienojas ar menedžeri.

Buy Now!