Rovus Air Cooler (Ровус Ейр Кулер) Україна - ціна, фото, склад, де купити

Rus

ПЕРЕНОСНИЙ МІНІ-КОНДИЦІОНЕР

  • - Охолоджує повітря.
  • - Зволожує і очищає.
  • - Простий і зручний у використанні
  • - Працює безшумно

Заказать


Влітку в особливо жаркий період часу так хочеться трохи свіжості і прохолодного повітря. Кліматичні установки можуть допомогти впоратися з цією проблемою, але у них є 2 істотні недоліки - висока вартість і стаціонарне розміщення. Ви не зможете взяти з собою стандартний настінний кондиціонер на роботу, на відпочинок або в автомобіль через великі габарити і необхідності постійного перебування поблизу розетки. З огляду на цей факт поява на європейському ринку такого товару як Rovus Air Cooler портативний кондиціонер стало справжньою сенсацією. Це компактна переносна кліматична система з повністю автономним режимом роботи. Завдяки невеликим розмірам і легкій вазі ви можете легко переносити її і ставити там, де вам буде зручно. Безшумний вентилятор не створюють акустичного дискомфорту, а кілька режимів роботи дозволяють за лічені хвилини створити комфортні умови і мікроклімат навколо вас.

Rovus Air Cooler - переносний міні кондиціонер

Rovus Air Cooler міні кондиціонер функціонує на основі інноваційної технології охолодження повітря в режимі реального часу. Більше ніяких трубок, заправок холодоагентом і дорогого обслуговування - технологія являє собою систему охолодження і зволоження навколишнього середовища за рахунок випаровування холодної води. Пристрій не має дорогих деталей і дуже дешеве в обслуговуванні. Ви можете всього за кілька секунд встановити оптимальний режим відповідно до умов навколишнього середовища і насолоджуватися приємним і свіжим прохолодним повітрям навіть при дуже високій температурі.

Як це працює:

  • - Заповніть резервуар холодною воду (можна з льодом) в спеціалізований відсік.
  • - Встановіть пристрій в приміщенні в радіусі 5 метрів від себе.
  • - Натисніть на кнопку і вже через 5-10 хвилин ви отримаєте необхідний результат.

Переваги Ровус Ейр Кулер

Вам не знадобиться розетка, адже цей портативний кліматичний апарат працює від звичайного USB-роз'єму. Крім функції охолодження, Ровус Ейр Кулер переносний міні кондиціонер зволожує і очищає повітряний простір навколо себе, таким чином гарантуючи вам комфортні умови для роботи або відпочинку.

Компактні габарити кондиціонера Rovus Air Cooler Україна (всього 17х17х17 см) дозволяють розташувати його в самих важкодоступних місцях - у ванній, на кухні, в спальні, в автомобілі, в громадському транспорті або на дачі. При необхідності він може працювати навіть на вулиці, що абсолютно неможливо у випадку зі звичайними кондиціонерами.

Детальна Rovus Air Cooler інструкція допоможе швидко розібратися у всіх тонкощах використання даного обладнання. Її необхідно обов'язково прочитати перед першим застосуванням.

Подивіться на Rovus Air Cooler фото - відразу видно, що пристрій має стильний і неповторний Hi-Tech дизайн, завдяки якому легко впишеться в будь-який інтер'єр.

Після того як ми з'ясували всі переваги даного обладнання, залишилося лише дізнатися де купити в Україні міні-кондиціонер?

Якщо ви вирішили Rovus Air Cooler купити, але не знаєте як це зробити, в такому випадку рекомендуємо скористатися пропозицією офіційного сайту і замовити 100% оригінальний товар зі знижкою -50%! Сьогодні на Rovus Air Cooler ціна дуже вигідна, тому це найвдаліший момент, щоб оформити покупку.

Buy Now!