Fungonis Gel Česká republika - cena, foto, složení, kde koupit

Czech Republic

Prostředek proti mykóze

 • - Proniká hluboko do pokožky a přispívá ke zničení plísně od základu
 • - Podporuje hojení prasklin a mírní svědění pokožky díky propolisovému extraktu
 • - Melaleuca Alternifolia Oil obnovuje poškozené nehty

Objednat


Houba na nohou a chodidlech je nejen nepříjemná, ale také nebezpečný problém. Bohužel s touto nemocí může mnoho lidí žít a ani si neuvědomují, jaké nebezpečí vystavují sebe a své blízké. Pokud máte houbu na nohou, můžete infikovat členy své rodiny pomocí jedné vany nebo sprchy, pomocí jedné boty nebo nůžek na manikúru. Kromě toho je mykóza nohy příčinou nesnesitelného svědění, pálení, zarudnutí kůže a nepříjemného zápachu, který způsobuje nepohodlí v mnoha životních situacích. Bez včasné a účinné léčby se nemoc šíří velmi rychle a ovlivňuje nové vrstvy kůže a nehtů. Nakonec možná budete potřebovat dlouhou a nákladnou léčbu nebo dokonce operaci.

Chcete-li se zbavit nepříjemného problému sami nebo doma, použijte Fungonis Gel lék na plísně. Jedná se o přírodní gel s rostlinnými ingrediencemi, který vám pomůže znovu získat zdravé nohy a nehty, zbavit se nepříjemných pachů a také získat spolehlivou ochranu proti relapsům.

FungonisGel - krém na plísně

FungonisGel krém na plísně je naprosto zaslouženě jedním z nejoblíbenějších produktů na evropském trhu. Podle odborných odhadů a výsledků klinických studií bylo možné potvrdit, že účinnost použití tohoto vzorce je v každém stadiu vývoje onemocnění alespoň 96%. Na rozdíl od mnoha mastí a kapslí z lékáren, tento produkt nejen potlačuje zjevné příznaky mykózy nohou, ale také neumožňuje opětovné objevení se po nějaké době po ukončení kurzu. Tímto způsobem můžete snadno odstranit příčinu nemoci a navždy na ni zapomenout.

Abychom rychle porozuměli všem užitečným vlastnostem produktu, uvážme jak to funguje? Vícesložková receptura vyvinutá odborníky a nemá žádné kontraindikace. Díky své měkké struktuře volně proniká do pokožky a okamžitě potlačuje životní aktivitu bakterií a infekcí způsobujících mykózu. Kromě toho komplex vitamínů a minerálů obsažených v krému přispívá k rychlému hojení a regeneraci poškozených kožních buněk a také k posílení nehtové destičky. Přibližně 7-14 dnů po zahájení léčby se můžete zcela zbavit příznaků a po 30 dnech - se zcela zotavíte z nepříjemného onemocnění bez lékařů, bez nákladných procedur a terapie.

Znalecký posudek:

Za 15 let práce dermatologa jsem musel brát tisíce pacientů s různými formami mykózy a plísňovými infekcemi na nohou. V mnoha případech byli lidé nuceni podstoupit velmi nepříjemné a nákladné léčebné postupy pouze proto, že nemoc ignorovali v raných stádiích a nepokusili se problém vyřešit. V dnešní době je však na prodej mnoho přírodních antimykotik, které lze zakoupit v jakékoli lékárně nebo objednat online. Například Fungonis Gel pro ošetření plísní považuji za jeden z nejlepších produktů v této kategorii dnes. Tento gel plně zdůvodňuje užitečné vlastnosti deklarované výrobcem a poskytuje dobrý výsledek ošetření od prvních dnů. A co je nejdůležitější, při použití nedochází k alergii ani zarudnutí kůže.

Rozdíl Fungonis Gel foto před a po použití dokazuje, že ošetření tímto produktem může být opravdu užitečné a rychlé. Výrobce prohlašuje, že jeho produkt nemá kontraindikace a je vhodný pro jakýkoli typ pleti.

Užitečné vlastnostii

Výhody Fungonis Gel Česká republika:

 • - Rychle eliminuje příznaky infekce plísní a nehty.
 • - Zahájí regenerační procesy na kůži a nehtu.
 • - Potlačuje životní aktivitu bakterií a infekcí.
 • - Změkčuje a loupe infikovanou pokožku, podporuje rychlé hojení.
 • - Zlepšuje přístup k prospěšným vitaminům a přísadám.
 • - 100% přírodní složení bez GMO a bez chemie.
 • - Nesteroidní krém.
 • - Fungonis Gel cena je levnější než náklady na ošetření vašeho kosmetologa.

Fungonis Gel způsob aplikace:

Pro profylaxi používejte krém jednou denně po dobu 30 dnů. K léčbě plísňových infekcí používejte přípravek 2–3krát denně po dobu 90 dnů. Při ošetřování povrchu pokožky tímto gelem je nutné důkladně masírovat celý povrch chodidel a nehtů, jakož i oblast mezi prsty. Nepřestávejte léčbu předčasně, i když již všechny příznaky onemocnění zmizely.

Stále ještě nevíte kde koupit v České republice tohoto produktu? V takovém případě vám pomůžeme se správně rozhodnout. Nejprve musíte upozornit všechny zákazníky: nemůžete Fungonis Gel koupit v lékárně. Výrobce prodává zboží přímo bez prostředníků prostřednictvím internetu. K objednání tohoto krému stačí na webu nechat požadavek a objednávku získat během několika dní.

Buy Now!