Fungonis Gel Slovensko - cena, foto, kompozícia, kde kúpiť

Slovakia

VRÁŤTE VAŠIM NOHÁM A POKOŽKE ZDRAVIE! UŽ ZA JEDEN TÝŽDEŇ:

 • - Zmizne svrbenie a olupovanie
 • - Skončí sa potenie a zápach
 • - Vymiznú trhliny a škvrny

Objednať


Huba na nohách a chodidlách je nielen nepríjemná, ale aj nebezpečná. Bohužiaľ, mnoho ľudí môže žiť s touto chorobou a ani si neuvedomujú, aké nebezpečenstvo vystavujú seba a svojich blízkych. Ak máte huby na nohách, môžete infikovať členov svojej rodiny pomocou jednej vane alebo sprchy, pomocou manikúry pomocou jednej topánky alebo nožníc. Okrem toho je mykóza chodidla príčinou neznesiteľného svrbenia, pálenia, začervenania pokožky a nepríjemného zápachu, ktorý spôsobuje nepohodlie v mnohých životných situáciách. Bez včasnej a účinnej liečby sa choroba šíri veľmi rýchlo a ovplyvňuje nové vrstvy kože a nechtov. Nakoniec možno budete potrebovať dlhú a nákladnú liečbu alebo dokonca chirurgický zákrok.

Ak sa chcete zbaviť nepríjemného problému sami alebo doma, použite Fungonis Gel antimykotický prostriedok. Je to prírodný gél s rastlinnými zložkami, ktorý vám pomôže znovu získať zdravé nohy a nechty, zbaviť sa nepríjemných zápachov a tiež získať spoľahlivú ochranu pred relapsmi.

FungonisGel - antimykotický krém

FungonisGel antimykotický krém je bezpochyby jedným z najobľúbenejších produktov na európskom trhu. Podľa odborných odhadov a výsledkov klinických štúdií bolo možné potvrdiť, že účinnosť použitia tohto vzorca je najmenej 96% v ktoromkoľvek štádiu vývoja choroby. Na rozdiel od mnohých mastí a kapsúl z lekární, tento produkt nielen potláča zjavné príznaky mykózy nôh, ale tiež nedovoľuje opätovný výskyt nejaký čas po ukončení kurzu. Týmto spôsobom môžete ľahko odstrániť príčinu choroby a zabudnúť na ňu navždy.

Aby sme rýchlo porozumeli všetkým užitočným vlastnostiam produktu, uvažujme o ako to funguje? Viaczložková receptúra vyvinutá odborníkmi a nemá žiadne kontraindikácie. Vďaka svojej jemnej štruktúre voľne preniká do pokožky a okamžite potláča životne dôležitú činnosť baktérií a infekcií spôsobujúcich mykózu. Okrem toho komplex vitamínov a minerálov obsiahnutý v kréme prispieva k rýchlemu uzdraveniu a regenerácii poškodených kožných buniek, ako aj k posilneniu nechtovej platničky. Približne 7 až 14 dní po začiatku liečby sa môžete úplne zbaviť príznakov a po 30 dňoch sa môžete úplne zbaviť nepríjemného ochorenia bez lekárov, bez nákladných procedúr a liečby.

Znalecký posudok:

Za 15 rokov práce dermatológa som musel brať tisíce pacientov s rôznymi formami mykózy a hubovými infekciami na nohách. V mnohých prípadoch boli ľudia nútení podstúpiť mimoriadne nepríjemné a drahé liečebné postupy iba preto, že v počiatočnom štádiu ochorenia ignorovali a nepokúsili sa problém vyriešiť. Ale dnes je v predaji veľa prírodných antimykotických prípravkov, ktoré si môžete kúpiť v lekárni alebo objednať online. Napríklad Fungonis Gel na ošetrenie plesní považujem za jeden z najlepších produktov v tejto kategórii dnes. Tento gél úplne zdôvodňuje užitočné vlastnosti deklarované výrobcom a poskytuje dobrý výsledok ošetrenia už od prvých dní. A čo je najdôležitejšie, pri jeho používaní nedochádza k alergii ani sčervenaniu pokožky.

Rozdiel Fungonis Gel foto pred a po použití dokazuje, že liečba týmto produktom môže byť skutočne užitočná a rýchla. Výrobca tvrdí, že jeho produkt nemá kontraindikácie a je vhodný pre akýkoľvek typ pleti.

Užitočné vlastnosti

Výhody Fungonis Gel Slovensko:

 • - Rýchlo eliminuje príznaky infekcie plesňou a nechtami.
 • - Začína regeneračné procesy pokožky a nechtovej platničky.
 • - Potláča baktérie a infekcie.
 • - Zmäkčuje a olupuje infikovanú pokožku, podporuje rýchle hojenie.
 • - Zlepšuje prístup k prospešným vitamínom a prísadám.
 • - 100% prírodný prípravok bez GMO a bez chémie.
 • - Nesteroidný krém.
 • - Fungonis Gel cena je lacnejšie ako náklady na ošetrenie vášho kozmetológa.

Fungonis Gel spôsob aplikácie:

Na profylaxiu používajte krém jedenkrát denne po dobu 30 dní. Na liečbu plesňových infekcií použite tento produkt 2 - 3 krát denne po dobu 90 dní. Pri ošetrovaní povrchu pokožky týmto gélom je potrebné dôkladne masírovať celý povrch nôh a nechtov, ako aj oblasť medzi prstami. Neprerušujte liečbu skôr, aj keď už všetky príznaky choroby zmizli.

Stále nepoznáte kde kúpiť na Slovensku tento produkt? V takom prípade vám pomôžeme pri výbere. Najprv musíte upozorniť všetkých zákazníkov: nemôžete Fungonis Gel kúpiť v lekárni. Výrobca predáva tovar priamo bez sprostredkovateľov prostredníctvom internetu. Na objednanie tohto krému stačí na webe zanechať žiadosť a objednávku získať za pár dní.

Buy Now!