Fungonis Gel Lietuva - kaina, nuotrauka, sudėtis, kur pirkti

Lithuania

Rūpinkitės savo pėdų sveikata!

 • - Niežulio gydymas
 • - Pėdų prakaitavimo stabdymas
 • - Minkštesnė ir švelnesnė oda

Uzsisakyti dabar


Kojų ir pėdų grybelis yra ne tik nemaloni, bet ir pavojinga problema. Deja, daugelis žmonių gali gyventi su šia liga ir net neįsivaizduoja, kokį pavojų jie kelia sau ir savo artimiesiems. Turėdamas pėdų grybelį, galite užkrėsti savo šeimos narius naudodamiesi viena vonia ar dušu, naudodami vieną batą ar žirkles manikiūrui. Be to, pėdos mikozė yra nepakeliamo niežėjimo, deginimo, odos paraudimo ir nemalonaus kvapo priežastis, sukelianti diskomfortą daugelyje gyvenimo situacijų. Neatlikus savalaikio ir veiksmingo gydymo, liga plinta labai greitai ir paveikia naujus odos ir nagų sluoksnius. Galų gale gali prireikti ilgo ir brangaus gydymo ar net operacijos.

Norėdami atsikratyti nemalonios problemos savarankiškai ir namuose, naudokite Fungonis Gel vaistas nuo pėdų grybelio. Tai natūralus gelis, turintis augalinių ingredientų, padėsiantis atgauti sveikas pėdas ir nagus, atsikratyti nemalonaus kvapo, taip pat gauti patikimą apsaugą nuo atkryčio.

FungonisGel - kremas nuo grybelinės infekcijos

FungonisGel kremas nuo grybelinės infekcijos yra pelnytai vienas populiariausių produktų Europos rinkoje. Remiantis ekspertų vertinimais ir klinikinių tyrimų rezultatais, buvo galima patvirtinti, kad šios formulės veiksmingumas yra mažiausiai 96% bet kuriame ligos vystymosi etape. Skirtingai nuo daugelio tepalų ir kapsulių iš vaistinių, šis produktas ne tik slopina akivaizdžius pėdų mikozės simptomus, bet ir neleidžia vėl atsirasti praėjus kuriam laikui po kurso pabaigos. Tokiu būdu jūs galite lengvai pašalinti ligos priežastį ir pamiršti apie ją amžinai.

Norėdami greitai suprasti visas naudingas produkto savybes, apsvarstykime kaip tai veikia? Daugiakomponentė formulė, kurią sukūrė profesionalūs ekspertai ir kuri neturi kontraindikacijų naudoti. Dėl minkštos struktūros jis laisvai įsiskverbia į odą ir akimirksniu slopina bakterijų ir infekcijų, sukeliančių mikozę, gyvybinę veiklą. Be to, kremo sudėtyje esantis vitaminų ir mineralų kompleksas prisideda prie greito pažeistų odos ląstelių gijimo ir atsinaujinimo, taip pat stiprina nagų plokštelę. Maždaug po 7–14 dienų nuo gydymo pradžios galite visiškai atsikratyti simptomų, o po 30 dienų - visiškai atsigauti po nemalonios ligos be gydytojų, be brangių procedūrų ir terapijos.

Eksperto nuomonė:

Per 15 dermatologo darbo metų aš turėjau priimti tūkstančius pacientų, sergančių įvairiomis mikozės formomis ir grybelinėmis kojų infekcijomis. Daugeliu atvejų žmonės buvo priversti atlikti ypač nemalonias ir brangias gydymo procedūras tik todėl, kad ankstyvoje stadijoje ignoravo ligą ir nebandė išspręsti problemos. Tačiau šiandien parduodama daugybė natūralių priešgrybelinių kosmetikų, kurias galima nusipirkti bet kurioje vaistinėje arba užsisakyti internetu. Pavyzdžiui, aš laikau Fungonis Gel pėdų grybeliui gydyti kaip vieną geriausių šios dienos produktų šioje kategorijoje. Šis gelis visiškai pateisina gamintojo deklaruojamas naudingas savybes ir suteikia gerą gydymo rezultatą nuo pat pirmųjų dienų. Ir svarbiausia, kai jį naudojate, nėra alergijos ar odos paraudimo.

Fungonis Gel nuotrauka skirtumas prieš ir po naudojimo įrodo, kad gydymas šiuo produktu gali būti tikrai naudingas ir greitas. Gamintojas teigia, kad jo produktas neturi kontraindikacijų ir yra tinkamas bet kokio tipo odai.

Naudingos savybės

Nauda Fungonis Gel Lietuva:

 • - Greitai pašalina pėdos ir nagų grybelio infekcijos simptomus.
 • - Paleidžia odos ir nagų plokštelės regeneracinius procesus.
 • - Slopina gyvybinę bakterijų ir infekcijų veiklą.
 • - Minkština ir nulupia užkrėstą odą, skatina greitą gijimą.
 • - Pagerina galimybę gauti naudingų vitaminų ir ingredientų.
 • - 100% natūrali formulė be GMO ir be chemijos.
 • - Nesteroidinis kremas.
 • - Fungonis Gel kaina yra pigesni nei jūsų kosmetologo gydymo išlaidos.

Fungonis Gel taikymo būdas:

Profilaktikai kremą naudokite vieną kartą per dieną 30 dienų. Grybelinėms infekcijoms gydyti naudokite vaistą 2–3 kartus per dieną 90 dienų. Apdorojant odos paviršių šiuo geliu, būtina kruopščiai pamasažuoti visą pėdų ir nagų paviršių, taip pat plotą tarp pirštų. Nenutraukite gydymo anksti, net jei visi ligos simptomai jau išnyko.

Jūs vis dar nežinote šio produkto kur pirkti Lietuvoje? Tokiu atveju mes padėsime jums padaryti teisingą pasirinkimą. Pirmiausia turite įspėti visus klientus: negalite mokėti Fungonis Gel pirkti vaistinėje. Gamintojas prekes internetu parduoda tiesiogiai be tarpininkų. Norėdami užsisakyti šį kremą, jums tiesiog reikia palikti prašymą svetainėje ir gauti užsakymą per kelias dienas.

Buy Now!