Pain Relief Eesti

Estonia

Hiina tarkus, kaasaegne tehnoloogia

 • - Mikrovaskulaarse perfusiooni aktiveerimine nahas ja nahaaluskoes
 • - Kaasaegsed ravimeetodid põletikualale.
 • - Valu sündroomi vähenemine.
 • - Lihaste aktiveerimine.

TELLI KOHE


Luu- ja lihaskonna probleemid muretsevad teatud eluperioodil kuni 80% inimestest. Lülisamba ja liigeste valu, artriit, reuma, neuroloogilised haigused piiravad liikuvust, põhjustavad ebamugavusi ja halvendavad meie elukvaliteeti. Asjatundjate sõnul on kõige suuremas ohus 25–49-aastased naised ja mehed, kes on ülekaalulised, istuvad, tõstavad suuri koormusi või veedavad palju aega auto rooli taga. Praeguseks on lülisamba ja põlvede haiguste raviks palju erinevaid meetodeid - see on salvid, geelid, massaaž, füsioteraapia jne.

PainRelief - reumavastased plaaster

Kahjuks ei ole enamikul meetoditel stabiilset toimet ja need suudavad haiguse ilmseid sümptomeid vaid lühidalt alla suruda. Hiina traditsioonilises meditsiinis on ammusest ajast kasutatud köögiviljatasusid ja ravimtaimi valu leevendamiseks ja lihaskonna paranemiseks. Muistsete taoistlike munkade saladused on säilinud tänapäevani, neid ühendab moodne tehnoloogia ja uusimad meditsiinilised uuringud. Nii ilmus Pain Relief anesteetiline taimne plaaster. See on ainulaadne transdermaalse meditsiini meetod, mis on välja töötatud 100% looduslike taimsete koostisosade baasil, et saada keha terviklik tervendav toime. BP-PB.com tutvustab esmakordselt selle tööriista ausat ülevaadet, mis võimaldab teil hinnata kõiki eeliseid ja kasulikke omadusi.

PainRelief reumavastased plaaster on valmistatud kaasaegse tehnoloogia abil ja vastab täielikult Euroopa kvaliteedistandarditele. Ravimkrohv ei sisalda kahjulikke keemilisi lisandeid ega komponente, mis võivad põhjustada kõrvaltoimeid. Ekspertide ja Pain Relief foto sõnul võime järeldada, et kõige turvalisem on transdermaalse ravitehnoloogia kasutamine. Toitainete tungimine läbi naha aitab vältida seedetrakti ja maksa kahjulikku mõju, mis sageli ilmneb antibiootikumide kasutamisel.

Kasulikud omadused

Kuidas see toimib mõistmiseks pöördusime abi saamiseks tootja ametliku veebisaidi poole. Saadud teabe põhjal võib järeldada, et transdermaalsetel plaastritel on kasulik mõju mitmel olulisel viisil:

 • - Lülisamba ja liigeste valu vähendamine.
 • - Kroonilise artriidi, reuma, osteokondroosi sümptomite kõrvaldamine.
 • - Kahjustatud sidekoe regenereerimisprotsessi aktiveerimine.
 • - Sünoviaalvedeliku tootmise stimuleerimine.
 • - Põletikuliste protsesside kõrvaldamine.
 • - Lihastoonuse taastumine.
 • - Põlve- ja küünarliigese elastsuse ja liikuvuse parandamine.
 • - Neuroloogiliste haiguste likvideerimine.
 • - Usaldusväärne kaitse võimalike retsidiivide vastu.

Eksperdi arvamus:

Artriidi, reuma või osteokondroosi ravimisel on kõige olulisem peatada valu ja kõrvaldada põletik. Traditsioonilised ravimeetodid hõlmavad mitmete valuvaigistite määramist, samuti valuliku füsioteraapia meetodite kasutamist. Paljudele patsientidele see ei sobi, kuna neil on probleeme seedesüsteemiga ja antibiootikumide kasutamine võib põhjustada kõrvaltoimeid. Soovitan Pain Relief osta apteegis ja kasutada neid transdermaalseid plaastreid täieliku tervise taastamiseks, kahjustamata seedetrakti. Nahaga suheldes edastab poolläbilaskev membraan toitaineid, mis tungivad koheselt põletikuvööndisse ja annavad kohese kasuliku toime. Ja veel Pain Relief hind odavam kui apteekides artriidi jaoks mõeldud salvide ja geelide hind.

Kaasaegne toitainete ja vitamiinide kohaletoimetamise tehnoloogia otse põletikupiirkonda võimaldab teil tunda paranemist mõne minuti jooksul pärast ravi algust. Te ei pea kapsleid või pulbreid neelama, tegema valulikku massaaži ega kasutama koostisosade sünteetilise koostisega salve. Kõik, mida peate tegema - kinnitage plaaster valu kontsentreerumise kohale ja jätke see 8-12 tunniks (eelistatavalt öösel). Üllataval kombel kaob järgmisel päeval valu täielikult ja põletik väheneb märgatavalt. Erinevalt paljudest analoogidest võitleb Pain Relief hiina plaaster liigesevalu jaoks haiguse sümptomitega ja annab 30 päeva jooksul garanteeritud tulemuse. Kordumise tõenäosus, kui seda meetodit kasutatakse artriidi ja osteokondroosi raviks, ei ületa 1%.

Seda ravimeetodit kasutavad aktiivsed sportlased kogu maailmas aktiivselt valu leevendamiseks vigastuste ajal, samuti põlveliigeste või selgroo paranemisprotsessi kiirendamiseks pärast nikastusi või liigseid koormusi.

Pain Relief kohaldamise viisist: avage kott ja eemaldage kleepuv plaaster pakendist. Kinnitage see keha valu kohale ja jätke 8-12 tunniks. Pärast seda koorige krohv ettevaatlikult maha ja loputage nahka sooja veega. Korda protseduuri iga päev 4–8 nädalat.

Kui te ei tea seda toodet kus osta Eestis, soovitame pöörduda otse tootja poole. Täna saate veebis tellida Pain Relief Eesti ja saate selle koju toimetada.

Buy Now!