OralCare Pro Slovensko

Slovakia

Snehovo biely a oslnivý úsmev

  • - Je úplne bezpečná a neovplyvňuje citlivosť zubnej skloviny!
  • - Zuby si môžete bieliť kedykoľvek a kdekoľvek.
  • - Efekt bude znateľný po niekoľkých použitiach pri pravidelnej aplikácii.

Objednať


OralCare Pro systém bielenia zubov je jedinečný produkt na európskom trhu, ktorý nemá žiadne analógy. S touto bieliacou súpravou môžete poskytovať profesionálnu zubnú starostlivosť doma bez veľkých finančných nákladov, bez poškodenia zdravia a bez vedľajších účinkov. Systém bol vyvinutý profesionálnymi zubármi a slúži na riešenie mnohých problémov - bakteriálneho plaku, zlého dychu, zápalu a krvácania ďasien, porušovania pH v ústnej dutine a pod. Vďaka použitiu účinného gélu v kombinácii s infračervenou lampou je možné vykonať úplné čistenie zubného kameňa a žltých plakov len v niekoľkých postupoch, aby sa získal kryštálovo čistý starý smalt a 100% zdravie. Táto sada je určená pre mužov a ženy v každom veku. Trvanie jednej procedúry nie je dlhšie ako 5-7 minút, ale výsledok bude fantastický. OralCare Pro ako to funguje, spôsob aplikácie:

Systém je kombináciou žiarivky a špeciálneho bieliaceho gélu. Zahrnutý je podrobný návod, ktorý pomôže správne vykonať postup a získať vynikajúci výsledok. Je veľmi dôležité, aby táto metóda bola absolútne bezpečná pre zdravie zubnej skloviny a na rozdiel od dentálneho čistenia nezvyšuje citlivosť. Šetríte čas pri návšteve zubára, ušetríte peniaze na drahých procedúrach a získate 100% výsledok doma.

Oral Care Pro - systém bielenia zubov

Klinické štúdie expertov potvrdili vysoký stupeň účinnosti tohto nástroja. O tom hovoria odborníci:

Pracujem ako zubár viac ako 10 rokov a dobre viem, že bielenie zubov pomocou zubnej vŕtačky môže spôsobiť precitlivenosť, reakciu na studené a teplé jedlo, ako aj zničenie zubnej skloviny. Ale úplne opustiť bielenie je tiež nesprávne, pretože vedie k hromadeniu baktérií, stmavnutie zubov a súvisiace problémy. Osobne odporúčam OralCare Pro sada na bielenie zubov kúpiť v lekárni a v prípade potreby ho používam. V súčasnosti je to najlepšie riešenie pre tých, ktorí chcú mať snehobiely úsmev a dobrý výsledok.

Výhody:

  • - Bezpečné a prirodzené zloženie pre rýchle bielenie a obnovu zubnej skloviny.
  • - Po prvom použití eliminuje nepríjemný zápach.
  • - Nemá žiadne kontraindikácie.
  • - Nezvyšuje citlivosť zubov.
  • - Vplyv tesnenia mikrotrhlín zubnej skloviny.
  • - OralCare Pro Slovensko cena je lacnejšie ako návšteva zubára.

Ak chcete zistiť kde kúpiť na Slovensku Oral Care Pro na bielenie zubov, využite ponuku našej stránky, vyplňte objednávkový formulár a získajte tovar doručený do vášho domu do niekoľkých dní.

Buy Now!