OralCare Pro Česká republika

Czech Republic

Sněhově bílý a oslnivý úsměv

  • - Je naprosto bezpečný a neovlivňuje citlivost zubní skloviny!
  • - Zuby si můžete bělit kdykoliv a kdekoliv.
  • - Efekt bude znatelný po několika použitích při pravidelné aplikaci.

Objednat


OralCare Pro domácí systém bělení zubů je jedinečný produkt na evropském trhu, který nemá žádné analogie. S touto bělicí soupravou můžete poskytovat profesionální zubní péči doma bez velkých finančních nákladů, aniž by to poškodilo zdraví a bez vedlejších účinků. Systém byl vyvinut profesionálními stomatology a je používán k řešení mnoha problémů - bakteriálního plaku, špatného dechu, zánětu a krvácení dásní, porušení hodnoty pH v ústní dutině a tak dále. Díky použití účinného gelu v kombinaci s infračervenou lampou je možné provést kompletní čištění zubního kamene a žlutých plaket v několika málo procedurách, aby se získal křišťálově čistý starý sklovina a 100% zdraví. Tato sada je určena pro muže a ženy v každém věku. Doba trvání jednoho postupu je maximálně 5-7 minut, ale výsledek bude prostě fantastický.

OralCare Pro jak to funguje, způsob aplikace:

Systém je kombinací zářivky a speciálního bělícího gelu. Zahrnuta je podrobná instrukce, která pomůže správně provést postup a získat vynikající výsledek. Je velmi důležité, aby tato metoda byla naprosto bezpečná pro zdraví zubní skloviny a na rozdíl od čištění zubů nezvyšuje citlivost. Šetříte čas na návštěvě u zubaře, šetříte peníze na drahé postupy a doma získáte 100% výsledek.

Oral Care Pro - domácí systém bělení zubů

Klinické studie provedené odborníky potvrdily vysoký stupeň účinnosti tohoto nástroje. O tom říkají odborníci:
Pracuji jako zubař více než 10 let a dobře vím, že bělení zubů pomocí zubního vrtáku může způsobit přecitlivělost, reakci na studené a teplé jídlo, stejně jako zničení zubní skloviny. Úplné opuštění procesu bělení je také špatné, protože vede k hromadění bakterií, ztmavnutí zubů a souvisejícím problémům. Já osobně doporučuji OralCare Pro sada na bělení zubů koupit v lékárně a použít ho v případě potřeby. V současné době je to nejlepší řešení pro ty, kteří chtějí mít sněhobílý úsměv a dobrý výsledek.

Výhody:

  • - Bezpečné a přirozené složení pro rychlé bělení a obnovu zubní skloviny.
  • - Po prvním použití odstraňuje nepříjemný zápach.
  • - Nemá žádné kontraindikace.
  • - Nezvyšuje citlivost zubů.
  • - Vliv utěsnění mikrotrhlin zubní skloviny.
  • - OralCare Pro Česká republika cena je levnější než návštěva u zubaře.

Chcete-li zjistit cenu kde koupit v České republice Oral Care Pro na bělení zubů, využijte nabídku našich stránek, vyplňte objednávkový formulář a během několika dní obdržíte zboží dodané do vašeho domova.


Pospěšte si a objednejte si tento produkt před vypršením akce!

Buy Now!