Sex Toys Eesti

Estonia

TREENI OMA SEKSUAALSUST

 • - Pikendab erektsiooni
 • - Tugevdab orgasmi
 • - Tugevdab peenise lihaseid
 • - Tõstab tundlikkust

TELLI KOHE


Sekslelud on suurepärane võimalus mitmekesistada oma armastust, treenida ja parandada oma soo taset ning saada garanteeritud naudingut igal ajal ja igal pool. Enamik tänapäevastest arstidest ja psühholoogidest soovitavad meestel kasutada silikoonist mänguasju, mis imiteerivad suukaudseid, analseid või tupe emaseid organeid. See võimaldab teil saada maksimaalset rahulolu masturbatsiooniga ning säilitada kõrge erektsiooni tase, millel on pikaajaline abstinensus või regulaarse seksuaalse tegevuse puudumine.

Sex Toys - seksmänguasjad meestele

Tänapäeval pakub turg meestele laia valikut erinevaid seksimänguasju. Tootmistehnoloogiad ja -materjalid on jõudnud nii kõrgele tasemele, et nad võimaldavad tuua tunde reaalseks seksi võimalikult lähedale ja saada mõne minuti jooksul garanteeritud orgasmi. Täna tahame teile tutvustada Premium SexToys seksmänguasjad meestele kogumit. See hõlmab kahte tüüpi tooteid - suukaudset masturbatorit (imiteerib naissoost suhu), anal ja vaginaalset masturbatorit (imiteerib naiste suguelundeid).

Nüüd räägime teile üksikasjalikult iga toote kohta ja proovige aidata valida kõige sobivama valiku Sex Toys Eesti.

Suuline masturbatsioon.

Paljude meeste puhul on oraalseks juurdepääs eksootiline. Enamasti on see tingitud naise soovimatusest või soovimatusest sarnaste soostega. Kui soovid kogeda rõõmu selle suhu võimalikult lähedal, soovitame kasutada suulist Sex Toys mees masturbaator. See on ainulaadne toode, mis on valmistatud 100% hüpoallergilistest materjalidest Cyber Skin UR3™. Sekslelud on populaarseks saanud kogu maailmas, sest see kordab täpselt tõelise naise keele ja huulte liikumist. Masturbatsiooni protsessis neelab suuline masturbator peenise võimalikult sügavalt ja loob liikuva keele abil täiendava stimulatsiooni. Kliinilised uuringud kinnitavad selle seadme kasutamise ohutust. Regulaarne kasutamine tugevdab peenise lihaseid, parandab vereringet ja taastab igas vanuses stabiilse seksuaalse erektsiooni.

 • - Mõõdud: 11x19 cm,
 • - Kaal: 1,05 kg.
 • - Materjal: Cyber Skin UR3™, meditsiiniline silikoon.
 • - Kasutaja vanus: 18+.

Mänguasi anaalseks ja vaginaalseks masturbatsiooniks.

Sex Toys masturbaator annab teile juurdepääsu uutele võimalustele seksis ja naudingus. See on ainulaadne seade, millel on kaks auku, mis matkivad naise tupe ja päraku. Uurime välja kuidas see toimib? Vaginaalne ava on valmistatud pehmemast silikoonmaterjalist ja seetõttu on see peenise pehmendamisel masturbatsiooni ajal pehmem. Anal avamisel on kitsam läbimõõt ja reljeefsed siseseinad, mis aitavad koolitada seksuaalset vastupidavust. Kui teil õnnestub 10-minutilise masturbatsiooniga selle seadmega vastu pidada, siis veenduge, et reaalses seksis saab seksuaalvahekorra pikendada 30 minutini! Selle toote soovimiseks peate lihtsalt vaatama foto. Toode imiteerib naissuguelundeid nii täpselt kui võimalik ja aitab teil igal ajal lõõgastuda ja rahulolu saada.

 • - Mõõdud: 28 x 28 cm,
 • - Kaal: 7,3 kg.
 • - Materjal: Cyber Skin UR3™, meditsiiniline silikoon.
 • - Kasutaja vanus: 18+.

Kasu Premium SexToys

Hoolimata kõrgest konkurentsitasemest peetakse seda seksimänguasjade komplekti Euroopa parimateks. Eksperdid ütlevad, et kunstliku vagina kasutamine masturbatsiooniks on meessoost kehale kasulik.

Esiteks tugevdab see peenise lihaseid ja erinevalt manuaalsest masturbatsioonist aitab säilitada head vereringet ja vaagnaelundite liikuvust.

Teiseks võimaldab materjalide kõrge kvaliteet suurendada tundlikkust ja saada kasutamisel ebatavalisi tundeid.

Kolmandaks, seksuaalsete mänguasjade korrapärase kasutamise korral on võimalik peenise suuruse suurendamine 1-2 cm, mis on tingitud koige keha täielikust stimuleerimisest ja verevoolu tagamisest.

Mida on vaja teada Cyber Skin UR3™ kohta? See on materjal, mis imiteerib 100% inimese nahka ja meenutab täiuslikke puutetunde. Täna on see kõige populaarsem silikoonitüüp, mida kasutatakse kõrgekvaliteediliste seksimänguasjade tootmisel. See on täiesti ohutu, ei põhjusta allergilist reaktsiooni ega nakkushaigusi. Vastavalt soovitustele materjali kasutamise kohta võib aastaid säilitada oma omadused ja struktuur.

Sex Toys kohaldamise viisist: Enne kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit. Puhastage toodet regulaarselt pärast seksuaalvahekorda. See toode on mõeldud ainult täiskasvanud kasutajatele.

Paljud mehed küsivad neist täiskasvanud mänguasjadest kus osta Eestis? Oleme otsinud ametlikku müüjat ja leidnud selle. Kui teil on Sex Toys osta apteegis soov, võite külastada veebipoodi ja tellida ühe või mõlemad tooted kohaletoimetamiseks. Pange tähele, et tellides komplekti Sex Toys hind on palju odavam.

Viige oma sugu täiesti uuele tasemele!

Buy Now!