Sex Toys Latvija

Latvia

TRENĒ SAVU SEKSUALITĀTI

 • - Paildzina erekciju
 • - Uzlabo orgasmu
 • - Spēcina dzimumlocekļa muskuļus
 • - Palielina jutīgumu

Pasūtiet


Seksuālās rotaļlietas ir lielisks veids, kā dažādot savu mīlestības dzīvi, apmācīt un uzlabot dzimuma līmeni un saņemt garantētu baudu jebkurā laikā un vietā. Lielākā daļa mūsdienu ārstu un psihologu iesaka vīriešiem izmantot silikona rotaļlietas, kas atdarina orālo, anālo vai maksts sieviešu orgānus. Tas ļauj jums iegūt maksimālu apmierinātību ar masturbāciju, kā arī uzturēt augstu erekcijas līmeni ar ilgstošu atturēšanos vai regulāru seksuālo darbību neesamību.

Sex Toys - seksa rotaļlietas vīriešiem

Šodien tirgus piedāvā plašu vīriešu dzimuma rotaļlietu klāstu. Ražošanas tehnoloģijas un materiāli ir sasnieguši tik augstu līmeni, ka tie ļauj pēc iespējas tuvāk sajūtot reālu seksu un dažu minūšu laikā iegūt garantētu orgasmu. Šodien mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar Premium SexToys seksa rotaļlietas vīriešiem kopumu. Tajā ietilpst divu veidu produkti - mutvārdu masturbators (imitē sievietes muti), anālais un maksts masturbators (imitē sieviešu dzimumorgānus).

Tagad mēs sīkāk pastāstīsim par katru no šiem produktiem un mēģināsim palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko opciju Sex Toys Latvija.

Rotaļlieta orālai masturbācijai.

Daudziem vīriešiem orālais sekss ir nepieejams eksotiski. Visbiežāk tas ir saistīts ar sievietes nevēlēšanos vai nevēlēšanos veikt līdzīgus eksperimentus ar seksu. Ja vēlaties baudīt baudu pēc iespējas tuvāk šai blowjob, mēs iesakām lietot Sex Toys vīriešu masturbators mutisku. Tas ir unikāls produkts, kas izgatavots no 100% hipoalerģiska materiāla Cyber Skin UR3™. Seksuālā rotaļlieta ir ieguvusi plašu popularitāti visā pasaulē, jo tā tieši atkārto reālās sievietes mēles un lūpas kustības. Masturbācijas procesā mutvārdu masturbators norij dzimumlocekli pēc iespējas dziļāk un rada kustības mēles palīdzību papildu stimulāciju. Klīniskie pētījumi apstiprina šīs ierīces lietošanas drošību. Regulāra lietošana stiprina dzimumlocekļa muskuļus, uzlabo asinsriti un atjauno stabilu seksuālo erekciju jebkurā vecumā.

 • - Izmēri: 11x19 cm,
 • - Svars: 1,05 kg.
 • - Materiāls: Cyber Skin UR3™, medicīniskais silikons.
 • - Lietotāja vecums: 18+.

Rotaļlieta anālais un maksts masturbācijai.

Sex Toys mākslīgās vagīnas dos Jums iespēju piekļūt jaunām iespējām seksā un baudā. Šī ir unikāla ierīce, kurai ir divi caurumi, kas atdarina sievietes maksts un anālo atveri. Let's uzzināt kā tas darbojas? Maksts atvērums ir izgatavots no mīkstāka silikona materiāla, un tāpēc tai ir mīkstāka dzimumlocekļa stimulācija masturbācijas laikā. Anālais atvērums ir ar šaurāku diametru un reljefa iekšējām sienām, kas palīdz apmācīt seksuālo izturību. Ja jums izdevies izturēt 10 minūšu masturbāciju ar šo ierīci, tad pārliecinieties, ka reālajā seksā jūs varat pagarināt dzimumaktu līdz 30 minūtēm! Lai vēlaties šo produktu, jums ir nepieciešams apskatīt foto. Produkts pēc iespējas precīzi imitē sieviešu dzimumorgānus un palīdz jums atpūsties un gūt apmierinātību jebkurā laikā.

 • - Izmēri: 28 x 28 cm,
 • - Svars: 7,3 kg.
 • - Materiāls: Cyber Skin UR3™, medicīniskais silikons.
 • - Lietotāja vecums: 18+.

Priekšrocības Premium SexToys

Neskatoties uz augsto konkurences līmeni, šis seksa rotaļlietu komplekts tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Eiropas tirgū. Eksperti saka, ka mākslīgās maksts lietošanai masturbācijai ir sarežģīta labvēlīga ietekme uz vīriešu ķermeni.

Pirmkārt, tas stiprina dzimumlocekļa muskuļus un, atšķirībā no manuālās masturbācijas, palīdz uzturēt labu asinsriti un iegurņa orgānu mobilitāti.

Otrkārt, augstas kvalitātes materiāli ļauj paaugstināt jutīgumu un saņemt neparastas sajūtas lietošanas laikā.

Treškārt, ar seksuālo rotaļlietu regulāru izmantošanu ir iespējams palielināt 1–2 cm dzimumlocekļa izmēru, pateicoties pilna ķermeņa stimulācijai un nodrošinot asins plūsmu.

Kas jums jāzina par Cyber Skin UR3™? Tas ir materiāls, kas ir 100% cilvēka ādas imitācija un atgādina pilnīgas taustes sajūtas. Šodien tas ir populārākais silikona veids, ko izmanto augstākās kvalitātes seksa rotaļlietu ražošanā. Tas ir pilnīgi drošs, nerada alerģisku reakciju vai infekcijas slimības. Saskaņā ar ieteikumiem par materiāla izmantošanu daudzus gadus var saglabāt savas īpašības un struktūru.

Sex Toys piemērošanas metode: Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietotāja rokasgrāmatu. Regulāri notīriet produktu pēc dzimumakta. Šis produkts ir paredzēts tikai pieaugušajiem.

Daudzi vīrieši jautā kur nopirkt Latvijā šiem pieaugušo rotaļlietām? Mēs esam meklējuši oficiālo pārdevēju un atraduši viņu. Ja jums ir Sex Toys nopirkt aptiekā vēlēšanās, varat apmeklēt tiešsaistes veikalu un pasūtīt vienu vai abus produktus, kas paredzēti piegādi mājās. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pasūtot pilnu komplektu Sex Toys cena būs daudz lētāk.

Paceliet savu seksu pilnīgi jaunā līmenī!

Buy Now!