Sex Toys Lietuva

Lithuania

TRENIRUOKITE SAVO SEKSUALUMĄ. 

 • - Prailgina erekciją
 • - Sustiprina orgazmą
 • - Stiprina penio raumenis
 • - Pagerina jautrumą

Uzsisakyti dabar


Sekso žaislai yra puikus būdas įvairinti savo meilės gyvenimą, mokyti ir tobulinti lytį bei gauti garantuotą malonumą bet kuriuo metu ir bet kur. Dauguma šiuolaikinių gydytojų ir psichologų rekomenduoja vyrams naudoti silikoninius žaislus, kurie imituoja oralinius, analinius ar makšties moterų organus. Tai leidžia jums gauti maksimalų pasitenkinimą nuo masturbacijos, taip pat išlaikyti aukštą erekcijos lygį su ilgai trunkančiu susilaikymu ar reguliarių seksualinių veiksmų nebuvimu.

Sex Toys - sekso žaislai vyrams

Šiandien rinkoje vyrams siūlomi įvairūs sekso žaislai. Gamybos technologijos ir medžiagos pasiekė tokį aukštą lygį, kad leis realaus sekso pojūtį kuo arčiau ir per kelias minutes gaus garantuotą orgazmą. Šiandien norime jus supažindinti su Premium SexToys sekso žaislai vyrams rinkiniu. Ji apima dviejų tipų produktus - oralinį masturbatorių (imituoja moters burną), analinį ir makšties masturbatorių (imituoja moterų genitalijas).

Dabar mes išsamiai pasakysime apie kiekvieną iš šių produktų ir bandysime padėti pasirinkti tinkamiausią variantą Sex Toys Lietuva.

Žaislas oraliniam masturbavimui.

Daugeliui vyrų oralinis seksas yra neprieinamas egzotiškas. Dažniausiai taip yra dėl to, kad moteris nenori arba nenori panašių eksperimentų su lytimi. Jei norite patirti malonumą kuo arčiau šio blowjob, rekomenduojame naudoti žodžius Sex Toys masturbatorius. Tai unikalus produktas, pagamintas iš 100% hipoalerginės medžiagos „Cyber Skin UR3™“. Sekso žaislas populiarus visame pasaulyje dėl to, kad jis tiksliai kartoja tikros moters liežuvio ir lūpų judesius. Masturbacijos procese, oralinis masturbatorius nuryja varpą kuo giliau ir sukuria papildomą stimuliavimą judančios liežuvio pagalba. Klinikiniai tyrimai patvirtina šio prietaiso naudojimo saugumą. Reguliarus naudojimas stiprina varpos raumenis, gerina kraujotaką ir atkuria stabilią seksualinę erekciją bet kuriame amžiuje.

 • - Matmenys: 11x19 cm,
 • - Svoris: 1,05 kg.
 • - Medžiaga: „Cyber Skin UR3™“, medicininis silikonas.
 • - Vartotojo amžius: 18+.

Žaislas analiniam ir makšties masturbacijai.

Sex Toys masturbatoriai vyrams suteiks jums galimybę naudotis naujomis sekso ir malonumo galimybėmis. Tai unikalus prietaisas, turintis dvi skyles, kurios imituoja moterišką makštį ir išangę. Išsiaiškinkime kaip tai veikia? Makšties atvėrimas yra pagamintas iš minkštesnės silikoninės medžiagos, todėl ji turi minkštesnę varpos stimuliaciją masturbacijos metu. Analinis atidarymas turi siauresnį skersmenį ir įspaustas vidines sienas, kurios padeda mokyti seksualinę ištvermę. Jei sugebėsite atlaikyti 10 minučių trukmės masturbaciją su šiuo prietaisu, įsitikinkite, kad realiame lytyje galite pratęsti lytinius santykius iki 30 minučių! Norint, kad šis produktas būtų pasiektas, tiesiog reikia pažvelgti į nuotrauka. Produktas imituoja moterų lyties organus kuo tiksliau ir padeda jums atsipalaiduoti ir pasitenkinti bet kuriuo metu.

 • - Matmenys: 28 x 28 cm,
 • - Svoris: 7,3 kg.
 • - Medžiaga: „Cyber Skin UR3™“, medicininis silikonas.
 • - Vartotojo amžius: 18+.

Privalumai Premium SexToys

Nepaisant aukšto konkurencijos lygio, šis sekso žaislų rinkinys laikomas vienu geriausių Europos rinkoje. Ekspertai teigia, kad dirbtinės makšties naudojimas masturbacijai turi sudėtingą teigiamą poveikį vyrų kūnui.

Pirma, ji stiprina varpos raumenis ir, skirtingai nei rankinis masturbavimas, padeda išlaikyti gerą kraujotaką ir dubens organų judumą.

Antra, aukštos kokybės medžiagos leidžia padidinti jautrumą ir gauti neįprastų pojūčių naudojimo metu.

Trečia, reguliariai vartojant lytinius žaislus, penio dydis 1-2 cm gali būti padidėjęs dėl visiško caverninio kūno stimuliavimo ir kraujo tekėjimo.

Ką reikia žinoti apie Cyber Skin UR3™? Tai medžiaga, kuri yra 100% žmogaus odos imitacija ir primena pilnavertį jausmą. Šiandien jis yra populiariausias silikono tipas, naudojamas gaminant aukščiausios kokybės sekso žaislus. Tai visiškai saugus, nesukelia alerginės reakcijos ar infekcinių ligų. Atsižvelgiant į rekomendacijas dėl medžiagos naudojimo, daugelį metų gali išsaugoti savo savybes ir struktūrą.

Sex Toys taikymo būdas: Prieš naudodami atidžiai perskaitykite vartotojo vadovą. Reguliariai valykite produktą po lytinių santykių. Šis produktas skirtas tik suaugusiems.

Daugelis vyrų klausia kur pirkti Lietuvoje šių suaugusiųjų žaislų? Mes ieškojome oficialaus pardavėjo ir jį radome. Jei turite Sex Toys pirkti vaistinėje norą, galite apsilankyti internetinėje parduotuvėje ir užsisakyti vieną ar abu produktus pristatymui namuose. Atkreipkite dėmesį, kad užsakant visą Sex Toys kaina rinkinį bus daug pigiau.

Pakelkite savo seksą į visiškai naują lygį!

Buy Now!