Sex Toys Polska

Poland

WYTRENUJ SWOJĄ SEKSUALNOŚĆ

 • - Przedłuża erekcję
 • - Intensyfikuje orgazm
 • - Wzmacnia mięśnie penisa
 • - Powiększa wrażliwość

Zamów teraz


Zabawki erotyczne to świetny sposób na urozmaicenie swojego życia miłosnego, trenowanie i podnoszenie poziomu seksu oraz uzyskanie gwarantowanej przyjemności w dowolnym miejscu i czasie. Większość współczesnych lekarzy i psychologów zaleca mężczyznom używanie silikonowych zabawek, które imitują narządy kobiece, odbytu lub pochwy. Pozwala to uzyskać maksymalną satysfakcję z masturbacji, a także utrzymać wysoki poziom erekcji z przedłużającą się abstynencją lub brakiem regularnych zachowań seksualnych.

Sex Toys - sex zabawki dla mężczyzn

Obecnie rynek oferuje szeroką gamę zabawek erotycznych dla mężczyzn. Technologie produkcyjne i materiały osiągnęły tak wysoki poziom, że pozwalają wprowadzać sensację do prawdziwego seksu tak blisko, jak to możliwe i uzyskać gwarantowany orgazm w ciągu kilku minut. Dzisiaj chcemy przedstawić Ci zestaw Premium SexToys sex zabawki dla mężczyzn. Obejmuje dwa rodzaje produktów - oralny masturbator (imituje kobiece usta), analny i pochwowy masturbator (imituje żeńskie narządy płciowe).

Teraz szczegółowo opiszemy każdy z tych produktów i spróbujemy pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniej opcji Sex Toys Polska.

Zabawka do masturbacji doustnej.

Dla wielu mężczyzn seks oralny jest niedostępny. Najczęściej jest to spowodowane niechęcią lub niechęcią kobiety do podobnych eksperymentów w seksie. Jeśli chcesz doświadczyć przyjemności tak bliskiej jak to możliwe, zalecamy używanie ustnej Sex Toys masturbator męski. To wyjątkowy produkt wykonany w 100% z hipoalergicznego materiału Cyber Skin UR3™. Seks-zabawka zyskała szeroką popularność na całym świecie ze względu na fakt, że dokładnie powtarza ruchy prawdziwej kobiety i języka. W procesie masturbacji oralny masturbator połyka penisa jak najgłębiej i tworzy dodatkową stymulację za pomocą poruszającego się języka. Badania kliniczne potwierdzają bezpieczeństwo korzystania z tego urządzenia. Regularne stosowanie wzmacnia mięśnie penisa, poprawia krążenie krwi i przywraca stabilną erekcję seksualną w każdym wieku.

 • - Wymiary: 11x19 cm,
 • - Waga: 1,05 kg.
 • - Materiał: Cyber Skin UR3™, silikon medyczny.
 • - Wiek użytkownika: 18+.

Zabawka do masturbacji analnej i pochwy.

Sex Toys sztuczna pochwa zapewni Ci dostęp do nowych możliwości seksu i przyjemności. Jest to wyjątkowe urządzenie, które ma dwa otwory, które naśladują kobiecą pochwę i odbyt. Sprawdźmy jak to działa? Otwarcie pochwy jest wykonane z bardziej miękkiego materiału silikonowego i dlatego ma bardziej miękką stymulację penisa podczas masturbacji. Otwór analny ma węższą średnicę i wytłoczone wewnętrzne ściany, które pomagają trenować wytrzymałość seksualną. Jeśli uda ci się wytrzymać 10 minut masturbacji za pomocą tego urządzenia, upewnij się, że w prawdziwym seksie możesz przedłużyć stosunek seksualny do 30 minut! Aby chcieć tego produktu, wystarczy spojrzeć na zdjęcie. Produkt imituje żeńskie narządy płciowe tak dokładnie, jak to możliwe, i pomaga Ci się zrelaksować i uzyskać satysfakcję w dowolnym momencie.

 • - Wymiary: 28 x 28 cm,
 • - Waga: 7,3 kg.
 • - Materiał: Cyber Skin UR3™, silikon medyczny.
 • - Wiek użytkownika: 18+.

Korzyści Premium SexToys

Pomimo wysokiego poziomu konkurencji ten zestaw zabawek erotycznych jest uważany za jeden z najlepszych na rynku europejskim. Eksperci twierdzą, że stosowanie sztucznej pochwy do masturbacji ma złożony korzystny wpływ na męskie ciało.

Po pierwsze, wzmacnia mięśnie penisa i, w przeciwieństwie do ręcznej masturbacji, pomaga utrzymać dobre krążenie krwi i mobilność narządów miednicy.

Po drugie, wysoka jakość materiałów pozwala zwiększyć czułość i uzyskać niezwykłe doznania podczas aplikacji.

Po trzecie, przy regularnym stosowaniu zabawek erotycznych możliwy jest wzrost wielkości penisa o 1-2 cm dzięki pełnej stymulacji ciała jamistego i zapewnieniu przepływu krwi.

Co musisz wiedzieć o Cyber Skin UR3™? Jest to materiał w 100% imitujący ludzką skórę i przypominający pełnoprawne wrażenia dotykowe. Dziś jest najpopularniejszym rodzajem silikonu używanego do produkcji zabawek erotycznych najwyższej jakości. Jest całkowicie bezpieczny, nie powoduje reakcji alergicznej ani chorób za kaźnych. Z zastrzeżeniem zaleceń dotyczących stosowania materiału, może on zachować swoje właściwości i strukturę przez wiele lat.

Sex Toys metoda aplikacji: Przeczytaj uważnie instrukcję obsługi przed użyciem. Regularnie czyść produkt po stosunku seksualnym. Ten produkt jest przeznaczony tylko dla dorosłych użytkowników.

Wielu mężczyzn pyta gdzie kupić w Polsce tych dorosłych zabawek? Szukaliśmy oficjalnego sprzedawcy i znaleźliśmy go. Jeśli pragniesz Sex Toys kupić, możesz odwiedzić sklep internetowy i zamówić jeden lub oba produkty do dostawy do domu. Pamiętaj, że przy zamawianiu pełnego zestawu Sex Toys cena będzie dużo taniej.

Przenieś swoją płeć na zupełnie nowy poziom!

Buy Now!