Smart Watch A1 Polska

Poland

INTELIGENTNY ZEGAREK 

 • - Kamera / odtwarzacz muzyki / galeria zdjęć
 • - Możliwość synchronizacji z systemami operacyjnymi Android i iOS
 • - Gniazdo na kartę Micro-SIM / gniazdo karty pamięci
 • - Bateria 380 mA/h, czas ładowania około 1 godziny.

Zamów teraz


Przedstawiamy waszą uwagę recenzję Smart Watch A1 inteligentny zegarek - jeden z najpopularniejszych produktów na rynku europejskim w tym roku. Dzisiaj postaramy się dowiedzieć, jak bardzo ten model zegarków jest gorszy od droższych konkurentów Samsunga i Apple, a także dlaczego dziś w krajach UE następuje gwałtowny wzrost sprzedaży tego produktu.

SmartWatch A1 - Opis

W dzisiejszym świecie ludzie nie chcą mieć zegarka, aby kontrolować czas i datę. Dziś to małe i wygodne akcesorium na nadgarstek może wykonywać znacznie więcej funkcji. Inteligentny zegarek to nowy etap w rozwoju technologii, który doprowadził do prawdziwej rewolucji na całym świecie. Nie tylko wykonują standardowy zestaw funkcji, ale także mają pełną kompatybilność z telefonem komórkowym, mogą przetwarzać połączenia przychodzące lub wychodzące, SMS, sterować głosem i funkcję Bluetooth do komunikacji podczas jazdy. Nowoczesny rynek jest pełen odmian takich akcesoriów o szerokim zakresie cen, właściwości technicznych i możliwości.

Model SmartWatch A1 inteligentny zegarek to unikalne rozwiązanie dla aktywnych i zmotywowanych ludzi, którzy są przyzwyczajeni do cenienia swojego czasu i pieniędzy. Jest to jeden z najbardziej przystępnych cenowo produktów na rynku wśród konkurentów, który nie jest gorszy pod względem wielu cech, a nawet przewyższa go w jakiś sposób. Przygotowując recenzję, udało nam się trzymać ten gadżet w rękach i spojrzeć na listę funkcji, funkcji, żywotności baterii, jakości materiałów i innych funkcji.

Smart Watch A1 Bluetooth inteligentny zegarek jest jednym z niewielu w tej kategorii, który ma wbudowane gniazdo karty SIM i obsługę Bluetooth. W rzeczywistości mogą całkowicie zastąpić telefon komórkowy i pomóc Ci pozostać w kontakcie przez całą dobę. Model ma metalową obudowę, która daje mu poczucie masywności i szacunku. Ekran dotykowy doskonale nadaje się do otrzymywania informacji o zdjęciach, filmach lub tekstach w dowolnym momencie, bez rozpraszania uwagi podczas uprawiania sportu, pracy, prowadzenia samochodu lub innych ważnych zadań. Dzięki bezpośredniemu wykorzystaniu karty SIM, masz możliwość pozbycia się niewygodnych słuchawek i przewodów, aby zadzwonić za pomocą wolnych rąk. To świetne rozwiązanie dla dzieci powyżej 5 lat, ponieważ inteligentne zegarki pomagają im pozostać w kontakcie z rodzicami, nawet gdy biegają lub bawią się na zewnątrz.

Spójrzmy na jak to działa? Godziny dają użytkownikowi nieograniczone możliwości. Z ich pomocą możesz wykonywać połączenia przychodzące lub odbierać połączenia wychodzące. Korzystając z ekranu dotykowego, można łatwo przewijać katalog abonentów z notatnika lub wprowadzić nowy numer telefonu w zaledwie kilka sekund. Mała Micro-SIM pozwala na pozostawanie w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli zostawiłeś telefon w domu za opłatą lub nie możesz odebrać telefonu za kierownicą.

Komunikacja wideo w modelu zegarka Smart Watch A1 Polska jest również realizowana na wysokim poziomie. Wbudowana kamera umożliwia wykonywanie połączeń wideo przez Skype, WhatsApp, Viber, Facebook, FaceTime i inne aplikacje. Urządzenie ma funkcję budzika, stopera, kalkulatora, nagrywania dźwięku. Możesz łatwo zsynchronizować go z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Jedną z głównych zalet jest wysoka pojemność baterii (380 mA). To wystarcza, aby obsługiwać do 3,5 godziny czasu rozmów lub do 180 godzin czasu czuwania. Jednocześnie dzięki ulepszonej technologii urządzenie jest w pełni naładowane w mniej niż 60 minut.

Charakterystyka

 • - Typ: inteligentny zegarek.
 • - Procesor: MTK6261 AMR7.
 • - Materiał: metalowa obudowa, silikonowy pasek.
 • - Wbudowana pamięć: 2 MB.
 • - Obsługa karty SIM: Micro-SIM.
 • - Wyświetlacz: czujnik 1,54”.
 • - Technologia bezprzewodowa: Bluetooth 2.0.
 • - Port USB do ładowania i przesyłania danych do komputera lub telefonu komórkowego.
 • - Bateria: 380 mA.
 • - Kolor: biały, czarny.

Patrząc na Smart Watch A1 zdjęcie widać, że ten model jest bardzo podobny do popularnego AppleWatch, ale jest kilka razy tańszy. W takim przypadku uzyskasz dostęp do prawie wszystkich podstawowych funkcji i możesz z nich korzystać bez problemów.

Smart Watch A1 metoda aplikacji: Przed użyciem inteligentnego zegarka należy przeczytać instrukcję obsługi i przestrzegać środków ostrożności. Zegarek nie jest przeznaczony do użycia w wodzie. Nie zalecane dla dzieci poniżej 5 lat.

Spróbujmy wymyślić ten elegancki zegarek gdzie kupić w Polsce? Dziś oficjalna sprzedaż tego produktu w sklepach jest niezwykle rzadka, ponieważ producent dostarcza swoje produkty bezpośrednio przez oficjalny sklep internetowy. Jeśli chcesz Smart Watch A1 kupić, najprostszym sposobem na to jest zamówienie online na stronie producenta. Twoje zamówienie zostanie dostarczone do dowolnego kraju w Unii Europejskiej w ciągu 3-5 dni. Składając zamówienie przez Internet, oszczędzasz do 50%, ponieważ został on zmniejszony o Smart Watch A1 cena.

Buy Now!