CytoForte Slovensko

Slovakia

ZDRVUJÚCI ÚDER cytitíde a jej prejavom

 • - ZABRÁŇTE PRIĽNUTIU BAKTÉRIÍ NA UROTELOVÉ BUNKY
 • - DEFORMÁCIA BAKTERIÁLNEJ BUNKY
 • - POŠKODZUJE FIMBRIA BAKTÉRIE A BLOKUJE ICH SYNTÉZU
 • - ZABRAŇUJE TVORBE BAKTERIÁLNYCH BIOFILMOV

Objednať


Viac ako 65% žien v rôznom veku čelí problému cystitídy. Toto ochorenie sa vyskytuje v dôsledku rôznych vonkajších a vnútorných faktorov, má nepríjemné príznaky a je ťažké liečiť. Oficiálne štatistiky ukazujú, že viac ako 25% žien má cystitídu najmenej 5-6 krát za celý život, a pre mnohých, ochorenie vstupuje do chronického štádia.

Lekári varujú! Zápal močového mechúra nemôže zmiznúť sám! Keď sa objavia prvé príznaky cystitídy, je potrebné poradiť sa s gynekológom a podstúpiť priebeh liečby.

Hlavné príznaky cystitídy:

 • - Časté návštevy toalety.
 • - Pocit pálenia a bolesti počas prebudenia.
 • - Strangeness počas močenie.
 • - Inkontinencia moču.
 • - Zvýšená telesná teplota.
 • - Nepohodlie počas sexu.

Hlavným pôvodcom cystitídy je infekcia, ktorá sa dostala do urogenitálneho systému. V 80% prípadov je zápalový proces spôsobený expozíciou Escherichia coli. Najčastejšie k tomu dochádza pri nedodržaní pravidiel intímnej hygieny, pri sexe bez kondómu, pri podchladení tela alebo pri oslabení imunitného systému.

Napriek širokému spektru liekov proti cystitíde, mnohé ženy nemôžu nájsť účinnú liečbu. V poslednej dobe, Cyto Forte doplnok na zápal močového mechúra išiel na predaj.

Cyto Forte - doplnok na zápal močového mechúra

Tento produkt získal širokú popularitu v Európe a ukázal sa ako jeden z najužitočnejších. Vďaka správne zvolenej koncentrácii prospešných vitamínov a bylinných extraktov kapsula okamžite eliminuje všetky príznaky cystitídy, má antibakteriálny účinok a zmierňuje zápalový proces. CytoForte liek na zápal močového mechúra je vyvinutý profesionálnymi expertmi a prešiel klinickým výskumom. Zloženie potravinárskej prísady neobsahuje škodlivé nečistoty ani chemické prísady.

CytoForte spôsob aplikácie: brusnicový extrakt, harmančekový extrakt, vitamíny B, zinok, vitamín E a mnoho ďalších užitočných zložiek. Všetky látky majú synergický účinok a zvyšujú vzájomné aktívne vlastnosti.

Pozrime sa na ako to funguje:

 • - Zápalový proces je redukovaný.
 • - Má antibakteriálny účinok na infekciu a vírusy E. coli.
 • - Svaly urogenitálneho kanála sú tónované a kontrola močenia je obnovená.
 • - Zvýšený prietok krvi, znížený zápal.
 • - Ochranná funkcia sliznice je obnovená.
 • - Aktivita patogénnych mikroorganizmov je potlačená a produkujú sa zdravé protilátky.

CytoForte na inkontinenciu moču je vysoko cenený odborníkmi a profesionálmi. Požiadali sme o posúdenie známych špecialistov v našej krajine a aký druh odpovede bol prijatý:

Cystitída je ochorenie, ktoré nemožno ignorovať. Pacientom vždy hovorím, že okrem pravidiel osobnej hygieny je veľmi dôležité pomôcť telu potlačiť aktivitu Escherichia coli. Mnohé ženy nemôžu brať antibiotiká, takže jediným účinným riešením pre nich sú prírodné prísady do potravín. Odporúčam CytoForte kúpiť v lekárni, pretože tento produkt je vysoko účinný, ale nepoškodzuje tráviaci systém. Po jednom mesiaci liečby týmto nástrojom sa väčšina mojich pacientov dokázala zbaviť príznakov cystitídy a vrátiť sa do plnohodnotného života.

Užitočné vlastnosti

Pozrite sa na originálne balenie CytoForte foto a nepoužívajte analógy. Tento produkt vám zaručí, že vám pomôže odstrániť zápal močového mechúra doma bez bolestivých zákrokov, bez antibiotík a bez vedľajších účinkov.

Klinické výsledky potvrdili, že u 97,5% žien užívajúcich kapsuly počas odporúčaného priebehu sa ich celkové zdravie zlepšilo, bolesť a nekontrolované močenie zmizli. Boli schopní vrátiť sa k plnohodnotnému sexuálnemu životu a sú úplne spokojní s výsledkami liečby. Tento rok prvýkrát začal predávať CytoForte Slovensko. Tento vzorec už pomohol miliónom žien v Európe a na celom svete, takže by ste to mali vyskúšať.  

Ako používať: užite 1 kapsulu ráno a 1 kapsulu pred spaním. Pokračujte v diétnom doplnku na 30 dní. Vezmite prosím na vedomie, že v jednom balení je 20 kapsúl, preto, aby ste dokončili celý kurz, musíte si zakúpiť 3 balíky naraz. Pri objednávke 30-dňového kurzu ušetríte až 50%. V súčasnej dobe CytoForte cena je veľmi ziskové, čo znamená, že môžete získať dobrý výsledok. Diétny doplnok je k dispozícii bez lekárskeho predpisu pre starších ľudí. Pred použitím počas gravidity alebo laktácie sa odporúča konzultovať s odborníkmi. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote neprevyšujúcej 25 stupňov Celzia. Neprekračujte dennú dávku nastavenú výrobcom.

Nenašli ste tento produkt v lekárni a nepoznáte kde kúpiť na Slovensku? V tomto prípade navrhujeme využiť ponuku oficiálnej stránky. V súčasnej dobe existuje len jeden predajca týchto kapsúl, ktorý je zaručené, že ponúka kvalitné výrobky. Nasledujte odkaz na internetový obchod, vyplňte objednávkový formulár a získajte balík za pár dní.

Veľa šťastia!

Buy Now!