Bracelet Bianchi Slovensko

Slovakia

KAMEŇ ZDRAVIA PRE VAŠU DLHOVEKOSŤ!

 • - Stimuluje imunitný systém
 • - Vylučuje toxíny
 • - Normalizuje metabolizmus
 • - Zlepšuje stav tráviaceho traktu
 • - Poskytuje pokoj mysle

Objednať


Bracelet Bianchi náramok z čierneho šungit je jedinečné príslušenstvo, ktoré má nielen krásny vzhľad, ale má aj komplexný blahodárny účinok na celé telo. Náramok je vyrobený zo vzácnych druhov polodrahokamov - shungitu. Tento kameň je pozostatkom padlého meteoritu, ktorý padol na územie modernej Číny pred viac ako 63 miliónmi rokov. Napriek tomu, že priemyselná ťažba kameňov začala len pred 10 rokmi, dnes sú jej zásoby takmer vyčerpané. To znamená, že čoskoro bude výroba unikátnych liečebných náramkov prerušená. Teraz máte jedinečnú možnosť objednať si originálnu Bracelet Bianchi pre zdravie za špeciálnu cenu a vyriešiť všetky vaše problémy! Je to skvelé riešenie pre mužov a ženy akéhokoľvek veku!

BraceletBianchi - náramok z čierneho šungit

Čo je to BraceletBianchi šungitový náramok? Jedná sa o produkt, ktorý je veľmi populárny v Európe a USA. Podľa odborníkov, za pár rokov náklady na tieto príslušenstvo porastie najmenej 4 krát kvôli tomu, že existuje len veľmi málo rezerv na šungit na Zemi. Odborníci hovoria, že vzácny vesmírny kameň je mimoriadne prospešný pre zdravie a pomáha pri liečbe mnohých chorôb. Tibetskí mnísi používali tento materiál v tradičnej čínskej medicíne už celé stáročia. Nedávne klinické štúdie európskych vedcov potvrdili jedinečné vlastnosti kameňa a jeho schopnosť pozitívne ovplyvniť ľudské telo.

Šungit má vo svojej štruktúre hladký a príjemný povrch. Prekvapivo, v kontakte s ľudskou pokožkou, kameň okamžite zmení svoju farbu. Štúdie ukazujú, že kameň je schopný zvýšiť miestny krvný obeh a mikrocirkuláciu, preto pokožka cíti ľahké brnenie a teplo. Pri pravidelnom používaní majú ľudia výrazné zlepšenia v mnohých oblastiach zdravia:

 • - Zlepšuje prácu kardiovaskulárneho systému.
 • - Vyriešte stázu krvi a krvné zrazeniny.
 • - Toxíny a voľné radikály sú eliminované z tela.
 • - Zvyšuje energiu a fyzickú aktivitu.
 • - Obnovuje sexuálnu funkciu u mužov a žien.
 • - Práca dýchacieho a tráviaceho systému je normalizovaná.
 • - Zmizne bolesť kostí a kĺbov.
 • - Zvyšuje celkovú a miestnu imunitu.
 • - Zlepšuje stav pokožky, nechtov a vlasov.
 • - Hladina cholesterolu v krvi je normalizovaná, arteriálny tlak klesá.
 • - Riziko vzniku rakovinových buniek je znížené.

Odborníci hovoria, že už 30 dní po začatí nosenia tohto náramku si mnohí ľudia všimli skutočné zlepšenie zdravia a zmiznutie mnohých príznakov chronických ochorení. Nezávislé testy ukázali, že účinnosť náramku je viac ako 98%! Väčšina účastníkov klinických skúšok začala vyzerať mladšie a cítiť sa lepšie.

Užitočné vlastnosti

Jedna z hlavných otázok: ako to funguje? Lekári ešte nemôžu úplne vysvetliť, ako kameň tak priaznivo ovplyvňuje telo. Doteraz je známe, že Bracelet Bianchi spôsob aplikácie zahŕňa viac ako 30 prvkov periodickej tabuľky, vrátane draslíka, sodíka, zinku, stroncia, železa, mangánu a mnohých ďalších. Okrem toho, kameň náramok vytvára užitočné infračervené žiarenie s vlnovou dĺžkou 8-14 mikrónov, čo vám umožní zvýšiť fyzickú aktivitu všetkých molekúl a buniek ľudského tela. Produkt začína regeneračnú funkciu vo všetkých tkanivách, kostiach a svalových vláknach, aktívne odstraňuje prebytočnú vodu a stimuluje tvorbu imunoglobulínov. Pocítite priaznivý účinok výrobku každý deň a budete mať vynikajúci výsledok v priebehu niekoľkých dní po začatí nosenia náramku.

Čo hovoria odborníci:

Keď ľudia prvýkrát uvidia Bracelet Bianchi foto, vnímajú náramok výlučne ako krásne náramkové príslušenstvo. Som lekár s dlhoročnou praxou a nikdy som nebol zástancom používania alternatívnych metód medicíny. Ale čo robí tento kameň naozaj vyzerá ako zázrak! Pacienti, ktorí nosia tento náramok, sú vyliečení zo svojich chorôb oveľa rýchlejšie a pravdepodobnosť relapsu je znížená takmer o 95%. Dnes tento nástroj odporúčam všetkým ľuďom, ktorí sa na mňa obracajú o pomoc.

Varovanie! Nemôžete Bracelet Bianchi kúpiť v lekárni, pretože tento čínsky náramok je vyrobený len na jednom mieste a prichádza na predobjednávku na internete. Ak ste nemohli nájsť kde kúpiť na Slovensku, odporúčame oficiálne webové stránky výrobcu, ktorý dodáva tieto jedinečné doplnky po celom svete. Objednávku môžete zadať prostredníctvom špeciálneho formulára na webe a doručiť Bracelet Bianchi Slovensko poštou v priebehu niekoľkých dní. Položka je odoslaná na dobierku a zaplatená po jej doručení ručne.

V súčasnej dobe, Bracelet Bianchi cena na zľavu je veľmi ziskové a musíte mať čas na objednanie produktu, zatiaľ čo je na sklade!

Buy Now!