Denta Seal Lietuva

Lithuania

  Dantų pasta su plombavimo efektu

  •  - Pašalina pradinius karieso sukeltusdefektus
  •  - Užpildo mikro-įtrūkimus ir mikro-poras ant dantų
  •  - Sugrąžina dantų baltumą sumažina emalio jautrumą

Uzsisakyti dabar


Dantys yra vienas iš patvariausių žmogaus kūno elementų. Dantų emalis turi didelį stiprumo laipsnį ir leidžia jam padalyti net sunkiausią maistą. Deja, dėl tam tikrų rūgščių ir bakterijų poveikio emalis palaipsniui susilpnėja, atsiranda mikrokristalų ir padidėja jautrumas. Visa tai gali sukelti apnašų, emalio ir karieso patamsėjimą.

Reguliarus dantų pasta negali garantuoti 100% emalio vientisumo, todėl stomatologai rekomenduoja naudoti specializuotą restauravimo formulę. Jūsų dėmesiui pristatome naujovę - tai Denta Seal balinimo dantų pasta. Dėl teisingai parinktų naudingų komponentų ir mikroelementų nuoseklumo, tai leidžia kuo greičiau pašalinti geltonojo žydėjimo problemas, kad būtų užtikrintas sklandumas ir natūralus dantų baltumas, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar burnos sveikatos.

Denta Seal kaip tai veikia, taikymo būdas:

Produkte yra vienas slaptas komponentas - Hydroxyapatite®. Sąveikaujant su seilėmis, ši medžiaga iš karto putoja ir užpildo net mažiausius įtrūkimus išoriniame ir vidiniame emalio paviršiuje. Po maždaug 60 sekundžių kruopščiai išvalius dantis, sukuriamas pripildymo efektas, dėl kurio greitai pašalinamos mažos skylės ir pažeidimai ir atkuriama normalioji sveikata.

Denta Seal - remineralizuojantis dantų pasta

Denta Seal remineralizuojantis dantų pasta pirkti, kuris yra prieinamas internete, yra novatoriškas sprendimas kovojant su kariesa, patentuotas Europoje. Kokie yra pagrindiniai šios formulės privalumai:

  • - Pašalina bakterijų apnašą ir blogą kvapą;
  • - Atkuria dantų emalį;
  • - Pašalina dantų padidėjusį jautrumą;
  • - Nėra fluoro;
  • - nesukelia šalutinio poveikio;
  • - Jis neturi kontraindikacijų.

Dantų pasta buvo tiriama laboratorijoje ir moksliniame eksperimente, kuriame dalyvavo 2 000 skirtingo amžiaus vyrų ir moterų. Po 30 dienų kasdien dantų pastos naudojimo metu buvo atkurta optimali sveikatos būklė, dantys pradėjo atrodyti baltesni ir gražesni. Svarbiausia, kad po 3 mėnesių dantų emalio būklė taip pat buvo išsaugota 95% savanorių, dalyvavusių tyrime.

Per 7 dienas nuo įklijos pradžios pamatysite pirmuosius pakeitimus. Optimali kursų trukmė yra 30 dienų. Atsižvelgiant į tai, kad Denta Seal Lietuva kaina yra dešimt kartų pigiau nei dantų klinikos procedūros, nėra abejonių dėl šio pasirinkimo teisingumo!

Jūs neradote kur pirkti Lietuvoje Denta Seal dantims? Tai nėra problema, nes šiandien galite užsakyti 100% originalų pasta internetu internetu.

Buy Now!