Denta Seal Eesti

Estonia

  Hambapasta täite efektiga

  •  - Eemaldab kaariasega seotud defektid
  •  - Täidab mikromõrasid ja mikropoore hammastel
  •  - Taastab hammaste valge värvuse, vähendab hambaemaili tundlikkust

TELLI KOHE


Hambad on üks inimkeha kõige vastupidavamaid elemente. Hammaste emailil on tugev tugevus ja see võimaldab jagada isegi kõige raskemat toitu. Kahjuks nõrgeneb emailid teatud hapete ja bakterite mõjul järk-järgult nõrgenemas, ilmuvad mikrokiibid ja suureneb tundlikkus. Kõik see võib kaasa tuua naastu, emaili tumenemise ja kaariese.

Regulaarne hambapasta ei saa tagada 100% emaili terviklikkust, mistõttu hambaarstid soovitavad kasutada spetsiaalset taastavat valemit. Esitame teie tähelepanu uudsuse - see on Denta Seal hambapasta valgendamine. Kasulike komponentide ja mikroelementide õigesti valitud järjepidevuse tõttu võimaldab see võimalikult kiiresti kõrvaldada kollase õitsemisega seotud probleeme, et tagada hammaste siledus ja loomulik valgus, olenemata teie vanusest või suuõõne tervisest.

Denta Seal kuidas see toimib, kohaldamise viisist:

Toode sisaldab ühte salajast komponenti - Hydroxyapatite®. Soolaga suhtlemisel vahustub see aine koheselt ja täidab isegi kõige väiksemad praod emaili välis- ja sisepinnal. Pärast umbes 60 sekundi möödumist hammaste põhjalikust puhastamisest tekib täiteefekt, mille tõttu kiiresti eemaldatakse väikesed augud ja ebaühtlus ning taastatakse normaalne tervis.

Denta Seal - remineraliseeriv hambapasta

Internetist saadaval olev Denta Seal remineraliseeriv hambapasta osta on Euroopas patenteeritud kariessi vastu võitlemisel uuenduslik lahendus. Millised on selle valemi peamised eelised:

  • - kõrvaldab bakteriplaadi ja halva hingeõhu;
  • - taastab hambaemaili;
  • - kõrvaldab hammaste ülitundlikkuse;
  • - ei sisalda fluori;
  • - ei põhjusta kõrvaltoimeid;
  • - Tal ei ole vastunäidustusi.

Hambapasta uuriti laboris ja teaduslikus eksperimendis, mis hõlmas 2 000 erineva vanusega meest ja naist. Pärast 30-päevast pastapõhist igapäevast kasutamist taastati optimaalne tervislik seisund, hambad hakkasid valgema ja ilusamaks muutuma. Kõige tähtsam on, et 3 kuu pärast säilis ka hambaemaili seisund 95% uuringus osalenud vabatahtlikest.

7 päeva jooksul pärast selle kleepimise algust märkate esimesi muudatusi. Optimaalne kursuse kestus on 30 päeva. Arvestades, et Denta Seal Eesti hind on kümme korda odavam kui hambakliinik, ei ole selle valiku õigsuses kahtlust!

Te ei leidnud kus osta Eestis Denta Seal hammaste jaoks? See ei ole probleem, sest täna saate tellida 100% originaaltoode interneti kaudu soodsama hinnaga.

Buy Now!