Denta Seal Polska

Poland

  REMINERALIZUJĄCA PASTA DO ZĘBÓW Z EFEKTEM PLOMBOWANIA

  •  - Wyrównuje uszkodzenia i wypełnia mikropęknięcia na powierzchni szkliwa.
  •  - Skutecznie usuwa płytkę nazębną i zapobiega powstawaniu próchnicy.
  •  - Zwraca naturalną biel, gładkość i połysk zębom.

Zamów teraz


Zęby to jeden z najtrwalszych elementów w ludzkim ciele. Emalia zębów ma wysoki stopień wytrzymałości, co pozwala jej rozdzielić nawet najtwardsze jedzenie. Niestety, pod wpływem pewnych kwasów i bakterii, szkliwo stopniowo słabnie, pojawiają się mikropęknięcia i wzrasta wrażliwość. Wszystko to może prowadzić do pojawienia się płytki nazębnej, ciemnienia szkliwa i próchnicy.

Regularna pasta do zębów nie może zagwarantować 100% integralności szkliwa, dlatego dentyści zalecają stosowanie specjalnej formuły odbudowy. Przedstawiamy twoją uwagę nowość - to jest Denta Seal wybielająca pasta do zębów. Dzięki odpowiednio dobranej konsystencji użytecznych składników i mikroelementów, pozwala jak najszybciej wyeliminować problemy z żółtym nalotem, aby zapewnić gładkość i naturalną biel zębów, niezależnie od wieku czy zdrowia jamy ustnej.

Denta Seal jak to działa, metoda aplikacji:

Produkt zawiera jeden tajny składnik - hydroksyapatyt®. W kontakcie ze śliną substancja ta natychmiast pieni się i wypełnia nawet najmniejsze pęknięcia na zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni szkliwa. Po około 60 sekundach dokładnego czyszczenia zębów powstaje efekt wypełnienia, dzięki któremu małe dziury i nierówności są szybko eliminowane i przywracane jest normalne zdrowie.

Denta Seal - remineralizująca pasta do zębów

Denta Seal remineralizująca pasta do zębów kupić, który jest dostępny w Internecie, to innowacyjne rozwiązanie w walce z próchnicą, opatentowane w Europie. Jakie są podstawowe zalety tej formuły:

  • - Eliminuje bakteryjną płytkę nazębną i nieświeży oddech;
  • - Przywraca szkliwo zębów;
  • - Eliminuje nadwrażliwość zębów;
  • - Nie zawiera fluoru;
  • - Nie powoduje skutków ubocznych;
  • - Nie ma przeciwwskazań.

Pasta do zębów była badana w laboratorium i w eksperymencie naukowym, w którym uczestniczyło 2000 mężczyzn i kobiet w różnym wieku. Po 30 dniach codziennego dwukrotnego użycia pasty przywrócono optymalny stan zdrowia, zęby zaczęły wyglądać bielsze i piękniejsze. Co najważniejsze, po 3 miesiącach stan szkliwa zębów zachował się także u 95% ochotników, którzy wzięli udział w badaniu.

W ciągu 7 dni od rozpoczęcia wklejania zauważysz pierwsze zmiany. Optymalny czas trwania kursu to 30 dni. Biorąc pod uwagę, że Denta Seal Polska cena jest dziesięć razy tańszy niż procedury w klinice dentystycznej, nie ma wątpliwości co do poprawności tego wyboru!

Nie znalazłeś gdzie kupić w Polsce Denta Seal dla zębów? To nie jest problem, ponieważ dzisiaj możesz zamówić 100% oryginalną pastę przez Internet po okazyjnej cenie.

Buy Now!