Denta Seal Latvija

Latvia

  Zobupasta ar aizpildošu efektu

  •  - Atbrīvo no ar kariesu saistītiem defektiem
  •  - Aizpilda zobu mikroplaisas un mikroporas
  •  - Atgriež zobu baltumu, samazina emaljas jutīgumu

Pasūtiet


Zobi ir viens no izturīgākajiem elementiem cilvēka organismā. Zobu emaljai ir augsta izturība, un tas ļauj sadalīt pat visgrūtākos ēdienus. Diemžēl dažu skābju un baktēriju ietekmē emalja pakāpeniski vājinās, parādās mikrokrāsa un paaugstinās jutīgums. Tas viss var novest pie plāksnes izskatu, emaljas tumšuma un kariesa.

Regulāra zobu pasta nevar garantēt 100% emaljas integritāti, tāpēc zobārsti iesaka lietot specializētu atjaunojošo formulu. Mēs iepazīstinām ar jūsu uzmanību jaunumam - tas ir Denta Seal balināšanas zobu pastu. Pateicoties pareizai izvēlēto derīgo komponentu un mikroelementu konsistencei, tas ļauj pēc iespējas ātrāk novērst dzeltenās ziedēšanas problēmas, lai nodrošinātu zobu gludumu un dabisko baltumu neatkarīgi no Jūsu vecuma vai mutes veselības.

Denta Seal kā tā darbojas, piemērošanas metodi:

Produkts satur vienu slepeno komponentu - Hydroxyapatite®. Mijiedarbojoties ar siekalām, šī viela uzreiz putu un piepilda pat vismazākās plaisas uz emaljas ārējās un iekšējās virsmas. Pēc apmēram 60 sekundēm rūpīgi iztīrot zobus, tiek radīts uzpildes efekts, pateicoties kam ātri izzūd mazi caurumi un pārkāpumi un tiek atjaunota normāla veselība.

Denta Seal - remineralizējoša zobu pasta

Denta Seal remineralizējoša zobu pasta nopirkt, kas ir pieejams internetā, ir inovatīvs risinājums cīņā pret kariesu, kas ir patentēts Eiropā. Kādas ir šīs formulas galvenās priekšrocības:

  • - Novērš baktēriju plāksni un sliktu elpu;
  • - Atjauno zobu emalju;
  • - novērš zobu paaugstinātu jutību;
  • - nesatur fluoru;
  • - nerada blakusparādības;
  • - Tam nav kontrindikāciju.

Zobu pastu pētīja laboratorijā un zinātniskā eksperimentā, kurā iesaistīti 2000 dažādu vecumu vīrieši un sievietes. Pēc 30 dienu ikdienas divkāršas pastas lietošanas tika atjaunots optimālais veselības stāvoklis, zobi sāka izskatīties baltāki un skaistāki. Vissvarīgākais ir tas, ka pēc 3 mēnešiem zobu emaljas stāvoklis saglabājās arī 95% no brīvprātīgajiem, kuri piedalījās pētījumā.

Septiņu dienu laikā pēc šīs pastas sākuma jūs pamanīsiet pirmās izmaiņas. Optimālais kursa ilgums ir 30 dienas. Ņemot vērā, ka Denta Seal Latvija cena ir desmit reizes lētāk nekā zobārstniecības klīnikā, nav šaubu par šīs izvēles pareizību!

Jūs neatradāt kur nopirkt Latvijā Denta Seal zobiem? Tā nav problēma, jo šodien jūs varat pasūtīt 100% oriģinālu pastu, izmantojot internetu.

Buy Now!